Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda chłopaka rodzina cierpi ale zastanawiające jest to że co jakiś czas prasa podaje zginął 19 lat 21 lat 23 lat itd i każdy był dobry miał jakieś plany to jest przykre jak ginie młody człowiek który miał całe życie przed sobą.Podam przykład nie związany z tragedią nie mam nic do tragicznie zmarłego Wczoraj trzech w wieku 20 lat stało na parkingu w b-emce i wyrzucili przez okno puszki po piwie na moją uwagę dostałem taką wiązankę że głowa mala. Czy to nie jest początek? Opamiętanie przyjdzie? raczej chyba nie. Zaraz znajdzie się tysiąc wpisów że co ma piernik do wiatraka? czy aby na pewno? Kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tradycyjnie w tym wieku, gnojek nie dostosował prędkości do warunków drogowych, dobrze że nikt niewinny nie zginął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedstaw sie gnoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do komentarzy to zgadzam się z większością iż nie można kogoś z góry oceniać bo kupił fure jechał szybciej czy wolniej. Tak się składa że mieszkam jakieś 2km od miejsca wypadku, prawo jazdy mam od 10 lat i jeżdżę tą drogą codziennie i wiem że w zakręty w tym miejscu pomimo terenu zabudowanego można wejść 140km/h. Ale po co?? Rano jadąc do pracy widziałem ten wypadek, widziałem obydwa skasowane samochody i rozmawiałem ze znajomym który mówił że widział jak od kilkunastu metrów nosiło od boku do boku tego Opla. Rano na jezdni warunki nie były dobre, było cholernie ślisko, świadczy o tym też to że po jakiejś godzine 3km dalej Golf przywalił w ciężarówkę którą wyniosło z zakrętu. Co do tego wypadku to traf akurat był taki że z naprzeciwka jechał Seat. Może nie doszło by do takiej tragedi gdyby to stało się 10s później, to już nie nam oceniać. Taki jest los i nikt tego nie przewidzi. Pozostało nam jedynie współczuć rodzinie. RIP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
deb*** z ciebie ,tatuaże to chyba na d**** Ty masz ! Kretynie ! _____ Pamiętamy [*]
to pamiętajcie małoletnie matoły, aby przez wasze umiejętności nie musiały płakać inne matki. Kretyn zawsze pozostanie tylko nic nie wartym kretynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
deb*** z ciebie ,tatuaże to chyba na d**** Ty masz ! Kretynie ! _____ Pamiętamy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, z pierwszej wypowiedzi baranie łukasz nie miał tatuaży to po pierwszy po drugie był równym człowiekiem a aut to miał od huhu, w piątek z nim rozmawiałem na cpnie mówił że jest zadowolony z nowo nabytego auta i jedzie przekładać kierwonice do krakowa , i za pewnie nie był nerwowy na nikogo złego słowa nie powiedział był spokojnym opanowany człowiekiem.. Panie boże świec nad jego duszą szkoda go bardzo bardzo go szkoda ;( !! [*] [*] Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich karol trzymaj się !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze wspolczuje rodzinie zabitego oraz rannym i ich rodzinom. Jestem zbulwersowany, ze co niektorzy "wyzywaja" sie na kierowcy. Nie zmienia to faktu, ze to kierujacy ponosi wine za wypadek. On, a nie zakret. Tamten zakret jest ostry, ale oznaczony. Jest tez ograniczenie predkosci. Jakby go przestrzegano, to nawet skutki ewentualnego wypadku nie bylyby tak tragiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął kierowca opla, dwie osoby w stanie ciężkim przewieziono do szpitala. Do tragedii doszło w sobotę około godz. 8 rano w Liśniku Małym. Ma imię Karol ma lat 21 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął kierowca opla, dwie osoby w stanie ciężkim przewieziono do szpitala. Do tragedii doszło w sobotę około godz. 8 rano w Liśniku Małym. Ma dwa imię Łukasz ma lat 21 i Michał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz kierowca Michał pasażer Opla , Karol brat tragicznie zmarłego Łukasz [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama rodzina ma brat Karol i siostra Dominika tragicznie zmarł Łukasz lat 21 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma imię Karol ma lat 21 !!![/quote]
Ma dwa imię Łukasz ma lat 21 i Michał !!![/quote][quote]Łukasz kierowca Michał pasażer Opla , Karol brat tragicznie zmarłego Łukasz [*][*]
[quote]Mama rodzina ma brat Karol i siostra Dominika tragicznie zmarł Łukasz lat 21 !!!
minimum zasad ortografii, a może dało by się zrozumieć o czym piszecie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw, mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży; Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie, Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie. Anielski orszak niech twą duszę przyjmie, Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba, A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi, Aż przed oblicze Boga Najwyższego. Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony, On wezwał ciebie do królestwa światła. Niech na spotkanie w progach Ojca domu Po ciebie wyjdzie litościwa Matka. Promienny Chryste, Boski Zbawicielu, jedyne światło, które nie zna zmierzchu, bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem, pozwól oglądać chwały Twej majestat. [*] w naszej pamięci na zawsze Łukasz ... http://wd2.photoblog.pl/np1/201112/31/109602411.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"robi" ty jeb..y pajacu na gumce co ty wogóle rozumiesz myślisz że ktoś jest taki pier...niety jak ty żeby szpanować, sam może masz tatuaże jak nie to zrób sobie na jajach... ku..a wielki kozak na forum.. życzę ci wypadku i takich opini jakie ty miałem o łukaszu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ziecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bdsd napisał:
nie wiecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!! Łukasz Pamiętamy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!! Łukasz Pamiętamy [*]
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nosek napisał:
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży" albo "Kretyn zawsze pozostanie tylko nic nie wartym kretynem" Są moim zdaniem nie stosowne. I uwierz jeśli dotyczyłoby to Ciebie lub osoby, którą Ty znasz też byś jej bronił,a Twoi przyjaciele Ciebie. Pamięć to coś co zostaje po kimś gdy jego już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...