Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
patrz robaczku i płacz. Co za tupet. Ledwo żyjemy a oni na przechwałki jakie miliony zarobią. Zwykły Kowalski nigdy nie osiągnie takiego sukcesu bez pieniędzy po przodkach. Cała reszta jest chyba jasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek firma planuje zatrudnić od 10 do 20 osób., dopiero mi ogrom ludzi, to za komuny były firmy co zatrudniały w tysiącach - FSC w 1973 r. - 13 tysięcy osób, to było zatrudnienie, a nie garstka ludzi i wielkie ma halo, cieszą się jak małe dzieci, oto do czego doprowadził kapitalizm nasz kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeszcze w tym roku ma się skończyć budowa fabryki produkującej części do skrzydeł i drzwi samolotów Bombardier, Boeing czy Airbus. Kanadyjska firma Cyclone będzie zatrudniać" co za styl chyba coś zjadło na końcu, nie pierwszy i nie ostatni raz, żenada poziom pierwszej klasy. kogo i ile zatrudni????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy komentarze i wszystkie napisane w duchu bezinteresownej polskiej nienawiści.  Tak ot, po to tylko, żeby komuś doyebać.  Niech wi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek firma planuje zatrudnić od 10 do 20 osób., dopiero mi ogrom ludzi, to za komuny były firmy co zatrudniały w tysiącach - FSC w 1973 r. - 13 tysięcy osób, to było zatrudnienie, a nie garstka ludzi i wielkie ma halo, cieszą się jak małe dzieci, oto do czego doprowadził kapitalizm nasz kraj
  A no były, ale cena kotleta w Świdniku była za wysoka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem fajna hala. Myślę ze wnętrza maja bardzo duży potencjał. Nawet przed remontem wyglądają dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na początek firma planuje zatrudnić od 10 do 20 osób., dopiero mi ogrom ludzi, to za komuny były firmy co zatrudniały w tysiącach - FSC w 1973 r. - 13 tysięcy osób, to było zatrudnienie, a nie garstka ludzi i wielkie ma halo, cieszą się jak małe dzieci, oto do czego doprowadził kapitalizm nasz kraj" Połowa z tych 13 tysięcy nic nie robiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skad mają prąd i wode?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 mln dolarów to ok 35 mln złotych , Przy 1oo pracownikach daje to 350 000 przychodu na jednego zatrudnionego. Raczej nie za dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek firma planuje zatrudnić od 10 do 20 osób., dopiero mi ogrom ludzi, to za komuny były firmy co zatrudniały w tysiącach - FSC w 1973 r. - 13 tysięcy osób, to było zatrudnienie, a nie garstka ludzi i wielkie ma halo, cieszą się jak małe dzieci, oto do czego doprowadził kapitalizm nasz kraj
A do czego socjalizm/komunizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraśniku to to ja tylko widziałem bank pracy dla nauczycieli japoński Lublin Preply http://preply.com/pl/lublin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-japońskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...