Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Luksusowa toyota burmistrza idzie pod młotek

Utworzony przez Mario, 8 kwietnia 2013 r. o 16:20 Powrót do artykułu
Coz to za szofer jezdzil tym autem ze tyle stluczek nabil ? Sam jezdze od 90 roku non stop i mam 0 na koncie . Tak to jest , panstwowe nie moje wiec sie nie dba ani nie szanuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro FŁT biorą żółci przyjaciele, to może i jakiś auto made in PRC najpierwszemu podrzucą. A swoją drogą gówniane te japan klamoty lub ich kierowcy. Mam 19-to letniego golfa i dalej nim śmigam bezpostojowo (odpukać!!!!!)ponad 30 tysięcy kilometrów na rok. Bo wszelkie sprawy służbowe nikt inny za mnie nie załatwi. Może tylko jestem lepszym kierowcą?
No to co takich cienkich szoferów tam zatrudniają,i to jeszcze za 6,800 zeta, to przecież barbarzyństwo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPIĆ ROWERY I NIECH JEŻDŻĄ W SPRAWACH SŁUŻBOWYCH.DO LUBLINA BUSEM LUB PKP TEŻ MOŻNA DOJECHAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda powstała podczas stłuczki w 2009 r. była stuprocentowa - WOW! to tak ją wyklepali, że wyglada jak nowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepotrzebna nikomu straż miejska posiada 2 samochody , mogą jeden uzyczyć Urzędowi miejskiemu. a tak ogólnie powinno się dać burmistrzowi jakiś ryczałt na korzystanie z własnego auta i po kłopocie . Myślę że 1500 zł / mies wystarczyłoby zupełnie . nie byłoby kłopotu z dowożeniem dzieci do szkoły, żony na zakupy, dojazdów na "drugi etat" w szpitalu.Miałby też uzdrowiciel lepszy kontakt z tym co dzieje się z miejskimi ulicami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bryki nie ma bo forsa na kościół poszła. I już wiadomo skad w Polsce bieda. Kupiłoby się to czy owo ale sukienkowi wydrwigrosze najpierw oskubią pod pretekstem lepszego życia po zyciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop ze wsi napisał:
Bryki nie ma bo forsa na kościół poszła. I już wiadomo skad w Polsce bieda. Kupiłoby się to czy owo ale sukienkowi wydrwigrosze najpierw oskubią pod pretekstem lepszego życia po zyciu
ĆWOKU ze wśi ,nie widzisz, nie czujesz że na wszystkim trzyma łapę biskup tuSSk ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he ten samochód im Czubińskim śmierdzi. Rowerkami sprawy urzędowe załatiać a jak nie to komunikacja publiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co się stał ze służbową, rodzinną luksusową TOYOTA prezesunia Ćwikły z wodociągów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a co się stał ze służbową, rodzinną luksusową TOYOTA prezesunia Ćwikły z wodociągów.
Już dawno się zamortyzowała i poszła za 2850 pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jeździł swoim prywatnym autem w delegacje,brał diety takie że nogami sie nakryjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koles napisał:
Będzie jeździł swoim prywatnym autem w delegacje,brał diety takie że nogami sie nakryjemy.
Nie będzie tak,będziemy go pilnować dzień i noc,będzie cały czas czuł nasz oddech na plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a co się stał ze służbową, rodzinną luksusową TOYOTA prezesunia Ćwikły z wodociągów.
prezesuniowi Cwikle to się poprzwracało w głowie za swoich rządow a somochód został sprzedany gdyż służył mu tylko do wyjazdów PRYWATNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koles napisał:
Będzie jeździł swoim prywatnym autem w delegacje,brał diety takie że nogami sie nakryjemy.
koles przypomnij sobie jakie diety brał poprzednik to ci włosy wyjda jak je masz jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
koles przypomnij sobie jakie diety brał poprzednik to ci włosy wyjda jak je masz jeszcze.
"Koleś" a skąd Ty to wiesz? Byłeś w jego otoczeniu a teraz zmieniłeś "barwy"? Jeśli tak to na imię Ci Judasz a srebrniki właśnie odbierasz od nowego Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo już, kto wygra przetarg i kupi "uszkodzony w 100%" za cenę poloneza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie wiadomo juz niedlugo............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...