Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mają komputery dla mieszkańców

Utworzony przez miruś, 2 października 2012 r. o 11:08 Powrót do artykułu
Ciekaw jestem czy to jeszcze zasługa czubińskiego, że dostalismy te pieniądze, czy już nowej "skutecznej" ekipy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jeden zestaw komputerowy wart jest ponad 7 tys złotych? Nieźle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj to w takiej cenie chyba trzeba było mieć niezłe poparcie , zeby go otrzymac. Przyznam, że doznałam szoku, kiedy na zdjęciu zobaczyłam rodzinę z Piask,w miarę dobrze sytuowaną, oboje zarabiają, to i stac ich na komputer i na te opłaty za internet. A rodziców tylko duma rozpierała, kiedy burmistrz Włodarczyk wręczał komputer ich niepełnosprawnej córce, już pracującej. I aż by sie chciało zapytac. Taka rodzina pozostaje pod stałą opieką pomocy społecznej, że została przez nią wytypowana? To może nie ma się co dziwic, że nie ma żadnej pomocy dla innych niepełnosprawnych., którzy nie mają znajomości i poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Oj to w takiej cenie chyba trzeba było mieć niezłe poparcie , zeby go otrzymac. Przyznam, że doznałam szoku, kiedy na zdjęciu zobaczyłam rodzinę z Piask,w miarę dobrze sytuowaną, oboje zarabiają, to i stac ich na komputer i na te opłaty za internet. A rodziców tylko duma rozpierała, kiedy burmistrz Włodarczyk wręczał komputer ich niepełnosprawnej córce, już pracującej. I aż by sie chciało zapytac. Taka rodzina pozostaje pod stałą opieką pomocy społecznej, że została przez nią wytypowana? To może nie ma się co dziwic, że nie ma żadnej pomocy dla innych niepełnosprawnych., którzy nie mają znajomości i poparcia.
Oj - jak zazdrość zżera stary, zryty łeb, że to samemu się nie dostało takiego compa od Wielkiego Ptaka - no nie ? Tow. Marysieńka reprezentuje w sobie wszystkie negatywne cechy Polaków: bezsasadną zawiść, warcholstwo, zacofanie, kołtunerię, zakłamaną "dulszczyznę", głupotę, lenistwo, itp. Dodatkowo cały świat i otoczenie jest wszystkiemu winne, a ona sama jak ta "lelya" Trzeba jeszcze wielu lat i zmany pokoleń (mentalności rodem z PRL-u), by zaczęło robić się normalnie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak okreslając kogoś epitetami , zarzucając mu zazdrość udawadniac ,ze nie ma racji, w wszystko po to, żeby umiłowana przez ciebie "złota wolnośc szlachecka" dalej mogła nieograniczenie się panoszyć. Jakie to prostackie. Przez takich zakłamanych warchołów jak ty w tym kraju/miescie jest tak jak jest. Dostałes od władz komputerek w nagrodę za warcholską obronę ich swobód ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...