Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Mam zasięg tylko na balkonie\"

Utworzony przez Dariusz, 5 listopada 2012 r. o 13:42 Powrót do artykułu
Trzeba wyłączyć UMTS w telefonie i nie będzie problemu jak tak miałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwonić to wszyscy chcą. Ale jak trzeba masz postawić to od razu protestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie w orange pop jesti taki bełkot podczas rozmowy i przerywanie połączeń a orange twierdzi że to nie ich wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś się przyjrzy temu co się dzieje z siecią Orange na osiedlu Nałkowskich w lublinie. Pościągali nadajniki z wieżowca przy ul. Samsonowicza i od tamtej pory jest tragedia. A Orange w odpowiedzi na reklamację sugeruje "zakup anteny zewnętrznej". Żenada. Skoro umowa została zawarta podczas gdy zasięg był pełnhy a teraz zrobiła się "wielka kopa" i nie ma możliwości swobodnego korzystania z zakupionych umownie usług to traktuję sugestię o zakupie zewnętrznej anteny jako nic innego tylko "odpier... się drogi abonencie". Dziadostwo i nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle w Krasniku jest bardzo słaby sygnał a internet mobilny to porażka zwłaszcza dla mieszkańców uUrzędowskiej, internet tylko po kablu się sprawdza. j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie cały czas nie ma zasięgu i bez specjalnej anteny nic sie nie dogada nawet sms nie dojdzie i żadna sieć tym się nie chce zająć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet kup se antenę zewnętrzną do telefonu i nie zawracaj gitary ludziom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na Porębę (najlepiej na Ametystową) użytkowników sieci Orange. Tu jest jeszcze weselej, bo czasem nawet na zewnątrz nie daje się porozmawiać. Ale nic to - ważne, ze nie ma nadajnika i kury się niesą na okolicznych wioskach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Cuda dzieją się też z zasięgiem Orange na Czubach, czasami szlag człowieka trafia, bo trzeba pochdzić po mieszkaniu żeby złapać zasięg a jak się go złapie to trzeba stać na baczność i się nie ruszać. Pozdrawiam Operatorów Telefonii Komórkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie cały czas nie ma zasięgu i bez specjalnej anteny nic sie nie dogada nawet sms nie dojdzie i żadna sieć tym się nie chce zająć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz napisał:
Trzeba wyłączyć UMTS w telefonie i nie będzie problemu jak tak miałem.
Miałem to samo,okazało się że służby non STOP podsłuchują, przez co sygnał jest zbyt mocno wycieniowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się. Od miesiąca zasięg w Kraśniku znikał co kilka minut w niekóre dni a w sobotę na kilka godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się. Od miesiąca zasięg w Kraśniku znikał co kilka minut w niekóre dni a w sobotę na kilka godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Czubów napisał:
Witam Cuda dzieją się też z zasięgiem Orange na Czubach, czasami szlag człowieka trafia, bo trzeba pochdzić po mieszkaniu żeby złapać zasięg a jak się go złapie to trzeba stać na baczność i się nie ruszać. Pozdrawiam Operatorów Telefonii Komórkowej
Też mieszkam na czubach i mam to samo, a w weekendy to porażka.Sieć Orange, to jakas masakra z zasięgiem na Czubach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Miałem to samo,okazało się że służby non STOP podsłuchują, przez co sygnał jest zbyt mocno wycieniowany. [/quote]
mecenas napisał:
Miałem to samo,okazało się że służby non STOP podsłuchują, przez co sygnał jest zbyt mocno wycieniowany.
[quote name='Dariusz' timestamp='1352119329' post='689998'] Trzeba wyłączyć UMTS w telefonie i nie będzie problemu jak tak miałem.
Nie zawsze to działa.Wyłącze automatyczne przełączanie 3G-UMTS/GSM i ustawie na samo GSM i przez jakiś czas jest dobrze.Za jakiś czas znów kłopoty z zasięgiem i na przechodze ręcznie na UMTS i jest ok do czasu i tak w koło Macieju.Mam jeszcze drugi stary tel komórkowy gdzie nie obsługuje UMTSu i jest totalna lipa!Zrezygnuję z usług Orange i namawiam innych na to samo! Tylko do kogo przejść aby nie mieć problemów z zasięgiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik tel. w Orange napisał:
Nie zawsze to działa.Wyłącze automatyczne przełączanie 3G-UMTS/GSM i ustawie na samo GSM i przez jakiś czas jest dobrze.Za jakiś czas znów kłopoty z zasięgiem i na przechodze ręcznie na UMTS i jest ok do czasu i tak w koło Macieju.Mam jeszcze drugi stary tel komórkowy gdzie nie obsługuje UMTSu i jest totalna lipa!Zrezygnuję z usług Orange i namawiam innych na to samo! Tylko do kogo przejść aby nie mieć problemów z zasięgiem ?
Przenieś numer do sieci wRodzinie : http://tech.wp.pl/ka...ml?ticaid=1f791
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Miałem to samo,okazało się że służby non STOP podsłuchują, przez co sygnał jest zbyt mocno wycieniowany.
Obecnie na tą chwilę ok 35 procent abonentów jest w sposób czynny w tym kraju w taki czy inny sposób podsłuchiwany czy inwigilowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam inny problem tak od 2 tygodni w plusie czeto sa jakies zakłucenia że nie da się rozmawiac to dotyczy ok 80 % połaczeń plus twierdzi że wie o problemie ...ale jak na razie lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublnie na Nałkowskich zasięg z Orange jest tylko przy Diamentowej. Po składanych reklamacjach w BOK usłyszałam, że został zdjęty nadajnik z bloku Samsonowicza 15 a mi zaproponowano kupno indywidualnie anteny nie dając gwarancji, że będzie ona działała. Złozyłam kolejna reklamację i czekam juz dwa tygodnie na jej rozpatrzenie. Mam w tej sieci 3 telefony i internet bezprzewodowy z którego nie moge korzystać. W piśmie mi jeszcze napisali, że zasięg sieci wróci w drugiej połowie 2013 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublnie na Nałkowskich zasięg z Orange jest tylko przy Diamentowej. Po składanych reklamacjach w BOK usłyszałam, że został zdjęty nadajnik z bloku Samsonowicza 15 a mi zaproponowano kupno indywidualnie anteny nie dając gwarancji, że będzie ona działała. Złozyłam kolejna reklamację i czekam juz dwa tygodnie na jej rozpatrzenie. Mam w tej sieci 3 telefony i internet bezprzewodowy z którego nie moge korzystać. W piśmie mi jeszcze napisali, że zasięg sieci wróci w drugiej połowie 2013 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...