Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marysieńka

Utworzony przez Gracjan vs Marysieńka, 7 marca 2011 r. o 13:06
Marysieńka napisał:
Lecznica weterynaryjna to by sie przydała dla takich chorobliwych skunksów jak ty, ktore bez powodów nieustannie popuszczają swoją wydzilinę, zatruwając nią atmosferę.
No,to moze ta wydzielina dotrze do ciebie i wreszcie zdechniesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow napisał:
No,to moze ta wydzielina dotrze do ciebie i wreszcie zdechniesz!
Czegóz sie mozna było spodziewac jak nie iście chrześcijańskiego podejscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysienko sledzę Twoje posty, czasami sama sobie zaprzeczasz ale w 70% to masz racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Marysienko sledzę Twoje posty, czasami sama sobie zaprzeczasz ale w 70% to masz racje.
Moze to tylko wygladac na zaprzeczanie sobie, gdyz sa prawy , których nie da sie określić jednoznacznie i zalezą od sytuacji do której sie odwołuję. Chociazby posługując sie przykładem rozliczania z przeszłosci. Uwazam, ze powinno sie ponosic odpowiedzialnosć za dopuszczanie sie nieuczciwosci, ale jezeli z tej odpowiedzialnosci rozliczają ci, którzy sami do tej uczciwosci podchodzą tak samo albo podobnie, lub rozliczają z niej ludzi wybiórczo, to tego typu działań juz nie popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłoszenie!!! Informuję, że ponieważ kończy mi się kasa w związku z dużymi wydatkami w ostatnim miesiącu - rozwiązałem umowę zlecenia z Marysieńką. Dlatego od jutra Marysieńka zamieszcza posty na tym i innych forach we własnym imieniu i na własny rachunek, a przede wszystkim nieodpłatnie. Marysieńko - Twoje usługi marketingu internetowego są zbyt kosztowne i zbyt mało skuteczne. Ale i tak dziękuje za wszystko i pozdrawiam, .. . (wiesz kto).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich jeszcze pomówien się dopuścicie, żeby tylko mnie oczernic? W ogóle zaczyna być dziwne, ze w innym temacie tj. dotyczącym dębów smoleńskich odpowiedzi nie mogę wysłac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńko, nie jestem Twoją przeciwniczką ani zwolenniczką, jednak od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie... Kim Ty właściwie jesteś, co robisz w życiu? Jesteś kobietą? mężczyzną? Masz rodzinę, pracę? O każdej porze dnia i nocy można Cię "spotkać na forum" stąd to nurtujące mnie pytanie Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BABA-CHLOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BABA-CHLOP
Prawie trafione...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jakich jeszcze pomówien się dopuścicie, żeby tylko mnie oczernic? W ogóle zaczyna być dziwne, ze w innym temacie tj. dotyczącym dębów smoleńskich odpowiedzi nie mogę wysłac.
Kurnia! Nie mozesz wyslac?! Cholercia,nie osiagniesz zakladanego miesiecznego planu wysylania postow! Musisz to zglosic do prokuratury! Wyglada na to,ze twoje prawo do swobody wypowiedzi zostalo naruszone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Marysieńko, nie jestem Twoją przeciwniczką ani zwolenniczką, jednak od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie... Kim Ty właściwie jesteś, co robisz w życiu? Jesteś kobietą? mężczyzną? Masz rodzinę, pracę? O każdej porze dnia i nocy można Cię "spotkać na forum" stąd to nurtujące mnie pytanie Pozdrawiam [/quote] Podpisując sie "Gość", albo za każdy razem innym nickiem trudno stwierdzić czy są to inne czy tez za każdym razem te same osoby. Na LKR nie brakuje takich, zarejestrowanych, którzy pracują zawodowo i mimo wszystko można ich tez spotkac piszacych o róznych porach. Ale ja nie dociekam życia innych, nie wnikam w ich czas, a tym bardziej wolny.Tak sie składa, ze jestem zmuszona do siedzenia w domu, a moja obecnosć na forum nie odbywa sie kosztem moich obowiazków, w tym rodzinnych. Udzielam sie kiedy mam czas i wolny komputer. I nie raz jak siedziec bezczynnie wolę sobie cos drapnąć na klawiaturze. [quote name='hi' timestamp='1302098680' post='460154'] Kurnia! Nie mozesz wyslac?! Cholercia,nie osiagniesz zakladanego miesiecznego planu wysylania postow! Musisz to zglosic do prokuratury! Wyglada na to,ze twoje prawo do swobody wypowiedzi zostalo naruszone!
W lataniu do prokuratury obecne elity się specjaliżują, to nie będe wchodziła im w paradę. A z problemem sobie poradziłam. Wywaliłam cytat i poszło. Być moze zbyt duza objętosc postu była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńko, mówiłem już, że za kwiecień nie zapłacę - więc nie musisz już się produkować na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
donator_1963 napisał:
Marysieńko, mówiłem już, że za kwiecień nie zapłacę - więc nie musisz już się produkować na forum.
Pomyliłes adresata swoich wyimaginowanych roszczeń. I zmień płyte, bo jestes okropnie nudny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Pomyliłes adresata swoich wyimaginowanych roszczeń. I zmień płyte, bo jestes okropnie nudny.
Rozwinieta jak DODA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...