Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masowa wycinka drzew w Kraśniku wraca do sądu

Utworzony przez kapral, 11 stycznia 2012 r. o 05:32
Mecenasowi Zdichowi Dudkowi coś się pomyliło w tym czasie w Kraśniku rządziła PO na czele z Czubińskim i Wilkiem i to Czubiński nakazał ściganie majora.Zdzichu nie rób polityki ze zwykłej kradzieży drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktyznie w tamtym czasie w Kraśniku "ośmiornica" PO trzymała się nadzwyczaj dobrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapral napisał:
Mecenasowi Zdichowi Dudkowi coś się pomyliło w tym czasie w Kraśniku rządziła PO na czele z Czubińskim i Wilkiem i to Czubiński nakazał ściganie majora.Zdzichu nie rób polityki ze zwykłej kradzieży drzewa.
PIS wtedy rząził??? Panie mecenasie powinien sobie Pan strzelić w policzek za takie wygadywanie głupot wyssanych z palca. Niby wykształcony a taki prostak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wtedy rządził? Tylko trzy wypowiedzi i wszystkie głupie. Nie umiecie wogóle czytać i rozumieć tego co czytacie. "Po zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych 27 września 2005 r. prezes partii Jarosław Kaczyński wyznaczył na premiera Kazimierza Marcinkiewicza, który 19 października 2005 r. został desygnowany na tę funkcję przez ówczesnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, a 31 października 2005 r. zaprzysiężony na Prezesa Rady Ministrów wraz z nowopowołanym rządem. 10 listopada 2005 r. gabinet Kazimierza Marcinkiewicza otrzymał od Sejmu wotum zaufania. Na początku był to rząd mniejszościowy. Jednak po podpisaniu 27 kwietnia 2006 r. przez Prawo i Sprawiedliwość, Samoobronę oraz Narodowe Koło Parlamentarne, a następnie 5 maja 2006 r. przez Ligę Polskich Rodzin umowy koalicyjnej utworzona została większościowa koalicja rządowa. 10 lipca 2006 r. Kazimierz Marcinkiewicz podał się do dymisji. Tego samego dnia Prezydent RP Lech Kaczyński desygnował na premiera Jarosława Kaczyńskiego, który wraz ze swoim gabinetem został zaprzysiężony 14 lipca 2006 r. Nowy premier otrzymał wotum zaufania od Sejmu 19 lipca 2006 r."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o kontakt: 501 848 857
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEEEEEE napisał:
A kto wtedy rządził? Tylko trzy wypowiedzi i wszystkie głupie. Nie umiecie wogóle czytać i rozumieć tego co czytacie.
Nie przesadzaj, wszystkie rozbiezności w tekstach wynikają z róznic, kto sprawował władzę w kraju, a kto w miescie. A z nieprawej wycinki rzeczywiście próbuje sie zrobić sprawę na tle politycznym. I można powiedziec, że to żadna kara jaką dostał pan majorza samowolne wycięcie az tylu drzew, gdy tym czasem słyszy sie po ile kary pienieżnej nakładane jest na ludzi za wyciecie drzew, krzaczków bez pozwolenia na ich własnym terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę proszę o kontakt pod nr: 511-178-923. Należy się Państwu wysokie zadośćuczynienie i odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy okazji, co robi pewna Dama, co z Czu trzymała, nawet jego Wice była - jak jej sprawki się mają? coś cicho o niej, a na przesłuchania jest ciągana, coś nawet szepta tam :-) no i jak widać chodzi wszędzie i zbiera głosy ludzi, że niby takie kontakty ma, że uczynna, że pracę ludziom załatwia :-) może i im załatwi - oj platfusy dajecie się dymać takiej Pani - w sumie koło Cz. mieszka to na nią przeszło :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MArta napisał:
a przy okazji, co robi pewna Dama, co z Czu trzymała, nawet jego Wice była - jak jej sprawki się mają? coś cicho o niej, a na przesłuchania jest ciągana, coś nawet szepta tam :-) no i jak widać chodzi wszędzie i zbiera głosy ludzi, że niby takie kontakty ma, że uczynna, że pracę ludziom załatwia :-) może i im załatwi - oj platfusy dajecie się dymać takiej Pani - w sumie koło Cz. mieszka to na nią przeszło :-)
Czasem tak myślę,czy ktoś z mieszkańców Kraśnika może napisać normalny obiektywny komentarz co do zaistniałej sytuacji. Komentarz który napisałaś czy tam napisałeś. Jest tak chamski i prymitywny że mam wrażenie, że jakąś niezdrową paszę na obiad podają. Nie znoszę chamstwa. Mam uczulenie na takie coś. Nie znasz faktów, piszesz bzdury. Co ty sobą reprezentujesz?. Burmistrz Czubiński nie załatwił ci pracy i się mścisz??. Masz teraz nowego super wodza, do tego ponoć uzdrawia. Chyba nie ma problemu. Ale myślę, że takich robaków jak ty może też rozliczy sąd,z tego co opisujesz i jakie masz wiadomości. kwestia czasu. I pisz na temat......."Masowa wycinka drzew w Kraśniku wraca do sądu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Czasem tak myślę,czy ktoś z mieszkańców Kraśnika może napisać normalny obiektywny komentarz co do zaistniałej sytuacji. Komentarz który napisałaś czy tam napisałeś. Jest tak chamski i prymitywny że mam wrażenie, że jakąś niezdrową paszę na obiad podają. Nie znoszę chamstwa. Mam uczulenie na takie coś. Nie znasz faktów, piszesz bzdury. Co ty sobą reprezentujesz?. Burmistrz Czubiński nie załatwił ci pracy i się mścisz??. Masz teraz nowego super wodza, do tego ponoć uzdrawia. Chyba nie ma problemu. Ale myślę, że takich robaków jak ty może też rozliczy sąd,z tego co opisujesz i jakie masz wiadomości. kwestia czasu. I pisz na temat......."Masowa wycinka drzew w Kraśniku wraca do sądu".
powtarzane plotki nic nie wskurają, było kiepsko i jest gorzej, a była Pani Wice trzyma fason!!! Powodzenia Pani A. a drzewa jak wycięto niezgodnie z prawem, to trzeba to rozliczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat! Wróciłeś? Wierni czytelnicy Dziennika Wschodniego doskonale pamiętają twoje wiernopoddańcze, naiwne wpisy gloryfikujące cała skorumpowaną dawną władzę w Kraśniku. Widać, że otrząsnąłeś się po pierwszych wyrokach, ale nadal masz nadzieję, że cała prawda jest niewykrywalna? Odwagi Mat. Będzie gorzej. Ujawnią jeszcze sporo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Czasem tak myślę,czy ktoś z mieszkańców Kraśnika może napisać normalny obiektywny komentarz co do zaistniałej sytuacji. Komentarz który napisałaś czy tam napisałeś. Jest tak chamski i prymitywny że mam wrażenie, że jakąś niezdrową paszę na obiad podają. Nie znoszę chamstwa. Mam uczulenie na takie coś. Nie znasz faktów, piszesz bzdury. Co ty sobą reprezentujesz?. Burmistrz Czubiński nie załatwił ci pracy i się mścisz??. Masz teraz nowego super wodza, do tego ponoć uzdrawia. Chyba nie ma problemu. Ale myślę, że takich robaków jak ty może też rozliczy sąd,z tego co opisujesz i jakie masz wiadomości. kwestia czasu. I pisz na temat......."Masowa wycinka drzew w Kraśniku wraca do sądu".
Mario nie bulwersuj się tak, niech już wszystkie sprawy się zakończą, każdy powie co mu na sercu leży, jakie ma ambicje, czy jest z Czu czy nie i tyle - damy radę, ale razem :-) Sama kobita nic nie zdziała :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś mało te drzewa warte, chyba coś nie doszacowali, bo tu mogą miliony wchodzić w grę ....oj te nasze Państwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie są poprzednie komentarze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...