Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miałeś wypadek / kolizję? Przeczytaj

Utworzony przez 22195e14, 12 grudnia 2012 r. o 16:01
Kancelaria Prawna AnLex zajmuje się kompleksową pomocą w dochodzeniu odszkodowań dla ofiar wypadków drogowych, wypadków przy pracy i innych zdarzeniach. Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie. Uzyskujemy świadczenia odszkodowawcze za wypadki, które zaistniały po 10.08.1997 r. Zajmujemy się również egzekwowaniem zadośćuczynienia dla osób które straciły bliskich w wypadkach przed 3.08.2008 r. Nie pobieramy opłat wstępnych. Wynagrodzenie uzależnione od sukcesu. Prowizja wynosi 15 - 20 % brutto od uzyskanego świadczenia. Skonsultuj bezpłatnie swoją sprawę i sprawdź, czy masz jeszcze szansę na odszkodowanie. Kancelaria Prawna AnLex http://www.kancelariaanlex.pl/ tel. 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuCO specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych. Fajna, solidna firma, która mi pomogła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europejskie Centrum Odszkodowań mi pomogło. Jeśli jezcze raz mnie spotka taka sytuacja, to na pewno się do nich zgłoszę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...