Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto partnerskie

Utworzony przez ewa, 20 sierpnia 2012 o 08:37
----- Wiadomość oryginalna ------ Temat: "parternstwo?" z. Data: Sun, 19 Aug 2012 13:45:50 +0200 Nadawca: Wiesław Zamora Adresat: burmistrz@um.krasnik.pl Szanowny Panie Burmistrzu! Spędzając czas od 16 lipca do 26 sierpnia w miejscowości Hajduboszormenyi ponoć mieście "partnerskim" M.Kraśnika.nigdzie i ani razu nie spotkałem materiałów propagandowych/folderów/ miasta ktorym pan zarządza. Nigdzie,ani w ich "informacjach turystycznych" ani w miejscowym Urzędzie Miasta. Co gorsza ponoć w dniu 9 sierpnia była tu "promocja Pańskiego miasta"I nic, zero informacji tu na miejscu, oraz co gorsza zero informacji nawet, na oficjalnej stronie internetowej Pańskiego miasta. O tym ze tu w Hajduboszormenyi "coś sie działo" dowiedziałem sie ...na basenie..po fakcie od...kapiacego się wegierskiego tłumacza.Nic zero informacji "w miescie" zero informacji w biurach turystycznych Zero informacji na afiszach ktore winny byc rozwieszone w miescie. Jak to wpłynelo na frekwencje,jak to wpłynelo na promocję"Panskiego" miasta pozostawiam Panskiej wyobrazni. Wydaje mi sie ze "partnerstwo miast' nie polega tylko na wzajemnej wymianie oficjeli miast i ich odwiedzin,by wymienili sie zwyczajowymi toastami /a jest tu czym/ Jak działa Panski "dział promocji" miasta wystarczy iz zajrzy Pan do oficjalnego programu kulturalnego miasta "Hajduboszormenyi Programok 2012" aby sie przekonac, iz działania w kierunku promocji Krasnika nie zostały w nim ujete a ponoć takowe były, lub bedą. Wiec albo "partnerstwo" jest blagą, lub Panskie "słuzby" sa do..... Z powazaniem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale co się ktoś zabawił na koszt podatników to jego,Czubek się "szkolił",ten "promuje"
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: