Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto rozbiera ulicę. Burmistrz chce dać kostkę parafii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2017 r. o 12:25 Powrót do artykułu
Krótko mówiac jest to okazanie pogardy mieszkańcom, którzy nie popieraja okradania ich przez pisowską władzunię ze swoimi przybocznymi. Szkoda tylko, że burmistrz jest takim tchórzem i nie potrafi powiedziec tego mieszkańcom prosto w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pogardzie dla Polaków usłyszysz od Komorowskiego. Byłego "prezydęta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczy się obecny czas, a obecnie komorowski nic nie znaczy i jego pogarda nie ma żadnego znaczenia. A odnoszac sie do spraw miasta, to niestety, az nadto widac okazywanie pogardy mieszkańcom przez burmistrza i jego przybocznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale idiota. Co Komorowski ma do okradania mieszkanców miasta przez burmistrza i radnych oraz kupowania sobie politycznego poparcia z pieniedzy podatników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli masz dowody na okradanie kogokolwiek, to zgłoś to prokuraturze. Jeśli nie, to zamknij ten "mądry" dziób i siedź cicho, jak przystało na spad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecie kostki z ulicy i ofiarowanie jej kościołowi nie jest niczym innym jak okradaniem mieszkańców. Zgłaszanie tego do prokuratury mija sie z celem gdyz jestesmy krajem bezprawia. Poza tym w sądzie nie mam równych szans z miejskimi prawnikami  sowicie opłacanymi ze srodków publicznych, czyt. podatników, w tym i moich. Ale napisac co tym myślę zawsze mogę. i tylko winny arogant może kazac innym zamykac dziób i siedziec cicho. Ciekawe jakie poparcie miałby PiS , gdyby nie partyjniactwo i kupowanie sobie poparcia za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodziarko Marysieńko! Jeśli masz wiedzę o tym, że ktoś okrada mieszkańców, to zamelduj prokuraturze! Tam są ludzie z nadania PO, SLD, PSL...i kogo tylko chcesz! Więc nie pitol, że nie ma komu tego przedstawić. A jeśli ci mało, to do Unii! Tam PiSu mało, więc masz szansę! W KOD są pewnie prawnicy, którzy chętnie zajmą się twoją sprawą, bo przyda im się jakiś sukces, żeby poratować nadszarpniętą opinię. Więc śmiało! I od razu ci powiem: nie jestem z PiS, nie mam znajomych z PiS, nie jestem urzędnikiem, ale myślę. I tego też tobie życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za duzo sie tłumaczysz, zeby można było wierzyc. I czym innym jest okradanie mieszkasnia a czym innym walka z układem. Każdy adwokat ci powie, ze walka z systemem jest najtrudniejsza, a do naszych sądów nie chodzi sie po sprawiedliwosc tylko po wyrok. Nasze przepisy pełne niedomówień, luk prawnych można na wszelkie możliwe sposoby interpretować, także każdy wyrok jest wynikiem wydzimisie sędziego.A który sie zechce narazać. A z kodem daj sobie spokój, bo to żaden argument.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha. Własciwi ludzie z nadania pisowskiej władzy. To dopiero można oczekiwać sprawiedliwosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda zachodu. Nasze sądy zabicie starego człowieka na pasach podciagają pod niską szkodliwosc czynu, to tym bardziej rozdysponowanie państwowej kostki nie potraktują inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugiej stronie proponuje złożyc do prokuratury zawiadomienie o niesłusznym pomawianiu władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W grupie siła. Zróbmy petycję. Zbierzmy głosy sprzeciwu i nie będzie to mogło pozostać obojętne dla władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to wierny obdarownej parafii, któremu szkda ofiarować parę złociszy z własnej kieszeni na kościelą kostkę, to taka darowana ze współnej puli wszystkich mieszkanców bardzo go cieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycjo do dzieła! Nie bądz niemrawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, ze darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby. Nie było to tez zniszczona kostka, gdyz ruch na tym odcnku Bóźniczej można powiedziec , ze jest żaden. Ale czy księdzu dziekanowi nie przeszkadza,żże aby mógł sobie ułożyć kostkę granitowa rozbiera sie z niej ulice miasta i to w bardzo niedalekim sąsiedztwie kościoła. A tera jeszcze rozbierze się rynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest za petycją???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt, bo nikt do durnoty wprost się nie przyznaje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
link do petycji w tej sprawie: ******petycje.pl/petycja/12500/nie_rozdawajmy_miejskich_zasobow_!.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petycje.pl/petycja/12500/nie_rozdawajmy_miejskich_zasobow_!.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odważni koderaści za kompa atakują. W starciu face to face wymiękają. Wystarczy im coś obiecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...