Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto znacznie przytyje

Utworzony przez (Anonimowy), 21 listopada 2007 o 04:30 Powrót do artykułu
Wreszcie, od tego należało rozpocząć całe to zamieszanie z zalewem, a może wówczas miasto dostałoby kasę z UE na tę inwestycję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale gdyby chciano budowac zalew z kasy unijnej, to przy przetargach itd. musialoby być wszysko zgodnie z prawem, a z czego Panujący w Kraśniku by czerpali kasę dla siebie?
0
To bardzo ciekawa strategia gospodarcza: wziąć co nie swoje i sprzedać, by zarobić Jakoś mi się to ze złodziejstwem i paserstwem kojarzy Ale ja może niepotrzebnie uczciwy jestem i dlatego mam takie skojarzenia?
0
ale niestety nie zapozanli się jeszcze zinformacja ,że taki wnisek nie składa się telepatycznie.
0
Bo to są specjaliści od pozyskiwania środków (i to niemałych) dla siebie, a nie dla miasta. I wcale nie muszą o te środki zabiegać w Unii, co jest znacznie łatwiejsze, pewniejsze i przyjemniejsze A poza tym nie trzeba się tłumaczyć z żadnej wydanej złotówki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: