Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Kraśnika chcą budowy kolumbarium. Zebrali 200 podpisów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Radna nawet na zwłokach się lansuje? Żenada! Tym bardziej, że Kraśnika ma więcej niż 200 mieszkańców wcale nie zainteresowanych Nowoczesnym POmysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TRZEBA OBOK ZROBIĆ SPALARNIĘ ZWŁOK.........................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz jest kolumbarium stawiaja go na placu targowym przy fabryce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza do spopielenia pani (bez)radna Posyniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawanie ludziom prawa wyboru np. jakie koszty chcą ponieść dla wielu jest nieakceptowalne ? dlaczego ? dobrze kasę łoją ? ile kosztuje pomnik, miejscówka ? a może być taniej ? czy to wskazani przez władze atakują uzasadnione pomysły ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!! pani Radna, trzeba mieć odwagę by walczyć dla ludzi i o ludzi ! Niektórzy ! chcą przewodniej siły Narodu wpisanej w konstytucje np. PZPR ? , bo tatuś był członkiem? , może mamusia była członkiem PZPR ? a on już jest w ..... działa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofensywa PO w natarciu? Ale skucha! Ludzie mają prawo wyboru i nikt im tego nie odbiera. W ręcz przeciwnie! Nikt nie broni ludziom pochówku w urnach w grobowcach rodzinnych. Miejsca tam dostatek. Więc jakiekolwiek kodziarstwo powstałe z połączenia przegranych koryciarzy niechaj zadba o swoje alibi i porządek w papierach, żeby potem nie robić tego na łapu-capu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze to niz patron!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty tak uważasz. Kolumbarium jest wcale niepotrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę a dowiemy się , że ludzie myślący są zbędni ? jak za komuny ? Brawo dla RADNEJ za odwagę i myślenie na sesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej dać ludziom prawo wyboru. Pani Dorota Posyniak ma racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Burmistrz- Urzędnicy szukali tych zainteresowanych ? w Trzydniku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło popatrzeć z jakim zapałem radna uprawia autoreklamę na łamach gazety. Prawie tak się angażuje jak w czasach kiedy latała z Czubińskim po chałupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o informację kto z Radnych potrafi myśleć logicznie ? zgłaszać mądre wnioski / proszę poprzeć wnioskiem / ? Tylko Pani Dorota Posyniak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można się czegoś nauczyć od Burmistrza Włodarczyka ? można ? , jak ........?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, jaka "skromność" członków zamierającej PO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasło KOD: "żeby było jak dawniej". Hasło PO: z każdym, nawet skompromitowanym, byleby było jak dawniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADNI KTÓRZY MÓWILI ŻE NIE MA ZAINTERESOWANIA POCHÓWKIEM URNOWYM TO DEBILE DO POTĘGI ENTEJ.POCHÓWEK TEN POWINIENEM JUŻ BYĆ 30 LAT WSTECZ. ALE CO SIĘ DZIWIĆ JAK ONI BOJĄ SIĘ KOŚCIOŁA. ZABRAĆ DOTACJE DO KOŚCIOŁA I BUDOWAĆ KOLUMBARIUM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzeszczący z nienawiścią KODerasta z bardzo małym rozumkiem chce zakrzyczeć prostą i oczywistą prawdę: Kościół wcale nie zabrania nikomu pochówku w urnie. Wrzeszczące kłamstwo chce bzdurną plotkę zaszczepić w społeczeństwie w/g starej, gebelsowskiej i komuszej metody: kłam, kłam, kłam! Zawsze coś z tego brudu zostanie. Ale powtórzę: to kłamstwo, że Kościół zabrania pochówku w urnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy mają rację i Burmistrz ma się z tym liczyć ? Nie byłem w PZPR, w PO. Radna Posyniak ma rację, ma argumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...