Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Kraśnika chcą budowy kolumbarium. Zebrali 200 podpisów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Ja chcę wybierać rodzaj pochówku, znam jeszcze następne 200 osób które myślą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy p.o. kiedykolwiek powie prawdę? Pewnie nie, bo im bardziej w sondażach im spada, tym bardziej brną w kłamstwa. Otóż informuję wszystkich zainteresowanych, że w naszym kraju każdy może zostać pochowany w tradycyjnej trumnie lub w urnie. Do wyboru, do koloru. Również drewno na trumnę jest dowolne. Kształt też. I wcale do tego nie potrzeba budowy kolumbarium. Są pilniejsze potrzeby dla żyjących mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za możliwością wyboru, wybór , to urna w ziemi , to urna w kolumbarium , a płacę też wg stosownej stawki za kwaterę mała , malutką lub dużą , lub w kolumbarium ? / nie jestem z PO !/ ? Wystarczy myśleć , wybór to też Kolumbarium ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpilniejsza potrzeba to odwołać Burmistrza i jego kolesi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, to robić zadymę. Bezsensowną, kosztowną, niepotrzebną, ale żeby dowalić pisiorom. I żeby było jak dawniej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie są inwestycje obecnej Władzy - Burmistrza ? Taniej jest wybudować Kolumbarium - inwestycja z sense , niż dokupić grunt pod działki itd. ? Dość już inwestycji bez sensu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka o zwyczajowe 10%? To sporo ta nikomu niepotrzebna inwestycja ma kosztować:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może burmistrz się obudzi i zrobi coś dla mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie pytaj, co ktoś ma zrobić dla ciebie! Ty pytaj, co możesz zrobić dla Kraśnika. A możesz dużo: myśleć samodzielnie, wyciągać wnioski i gnać szkodników spod szyldu totalnej opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możemy odwołac Burmistrza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co budowac przeciez na majdanku jest piec a wczesniej gazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do totalnej opozycji: siedzieć cicho do czasu następnych wyborów, bo w tej chwili rządzi nami opcja wybrana w demokratycznych wyborach. A jak nie, to won do Moskwy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu nie won ? czy mamusia ,tatuś oddali legitymacje PZPR ? przewodnia siła narodu to PIS czy PZPR? jedno i to samo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gupiś "nie"towarzyszu? Im kto więcej ma za uszami,tym gorsze bzdury pisze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszom z P.... nikt nie powie , że czarne jest czarne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla komuchów ulubiony to czerwony:) Pamiętamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za budową kalumbarium ,oby jak najszybciej  poki jeszcze jest miejsce . A na wille na cmemtarzu mnie nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...