Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Problem jest z instalatorami, lokalnymi i tamtejszymi (podkarpackimi) hydraulikami, którzy nie mają zielonego pojęcia co i po co montują. Dla nich, ważne, żeby nie ciekło. Niespotykana wprost tępota wielu instalatorów poraża. Potrafią siedzieć na dachu i odpowietrzać zaworem przy płytach. Porażająca nieznajomość technologii i narzędzi które otrzymali do pracy. Izolacja dla nich to zabezpieczenie przez uszkodzeniem rur, a nie jeden z podstawowych czynników wpływających na sprawność układu. O montażu pozwalającym na grawitacyjne opróżnienie instalacji to nawet nie słyszeli. A nad nimi kierownicy, którzy powtarzają jak mantrę, wszędzie tak montujemy i działało. Regulacje zapowietrzonych instalacji zazwyczaj zaczynają od wymiany grupy pompowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się zatrudnia na umowy śmieciowe i za niską kasę to pracownik na gdzieś solidne wykonanie usługi. JAKA PŁACA TAKA PRACA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnę słów pana inżyniera z tytułami z politechniki na południu Polski. "Kto z państwa ma zamontowane solary? Nikt? Potraficie liczyć.... Będziecie audytorami energetycznymi." :D Przy durnym montażu solary działają jak radiatory i nieźle mogą podkręcić licznik gazomierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koordynator projektu p.Miazga tak się zna na solarach jak ..świnia na gwiazdach. Gdyby ktos inny pełnił tę funkcje i rozliczał wykonane prace tak jak tego wymagała umowa - nie byłoby tego problemu lub Burmistrz rozwiązałby umowę z niesolidnym wykonawcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badania amerykańskich naukowców dowodzą że, niefachowo zamontowane solary, powodują absorbują dużo promieni UV, a te jak wiadomo raka skóry. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nie brałem tych solarów !!! od 3 mcy nie ma slonca a tu wszystko sie psuje !!!   zapraszamy na stronkę na facebook "Inne Życie Kraśnika" tam macie wszystko opisane - ostro i ze smakiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glikol z tych solarów zatruwa podobno wodę w kranie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma wspólnego Kraśnik i Tarnogród? Firmę Solver. A może coś jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glikol z tych solarów zatruwa podobno wodę w kranie. 
Ty wogóle wiesz na jakiej zasadzie działa solar??? To tak samo jakbyś napisał że freon zatruwa jedzenie w lodówce!!! Podstawowa wiedza z fizyki jest ci bardzo obca jak widze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fakt, ciekawie się złożyło. Kandydata, który przegrywa wszystkie wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badania amerykańskich naukowców dowodzą że, niefachowo zamontowane solary, powodują absorbują dużo promieni UV, a te jak wiadomo raka skóry. Tyle w temacie.
No jeśli ktoś lubi w słoneczny dzień poopalać się leżąc na panelu solarnym to rzeczywiście niebezpieczne dla jego skóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie przez te solary to kartofle w piwnicy zgniły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma wspólnego Kraśnik i Tarnogród? Firmę Solver. A może coś jeszcze?
Tarnogród jako jedno z niewielu miast pozostał przy starej nomeklaturze nazw ulic. Jest tam ulica 40 lecia PRL, PKWN, 1 maja, 1 stycznia, 22 lipca oraz Józefa Dechnika wielkiego działaza KPP, PPR i PZPR. Wielki szacunek za odwagę i pielegnowanie tradycji. Władze nie zapominaja jak wiele dobrego dla regionu wdarzyło się w PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty wogóle wiesz na jakiej zasadzie działa solar??? To tak samo jakbyś napisał że freon zatruwa jedzenie w lodówce!!! Podstawowa wiedza z fizyki jest ci bardzo obca jak widze
Przecież jak glikolu napił się mój wujek, bo nie miał na piwo, to umarł. A tam w solarach glikol jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od jakiCHś panie redaktorze, jakiCHś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od jakiś 2–3 tygodni jest problem". Otóż problem w tym, że nie od "jakiś", ale "jakichś", bo chodzi o 2-3 tygodnie, a nie np. o jakiś artykuł w "Dzienniku Wschodnim". Niedbałość językowa smuci mnie bardziej, niż jakieś panele...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoc fatalnie instalacje pozakladane sa w gminie Mełgiew! Moze ktos udzieli jakies informacje w tym temacie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ten bałagan odpowiada osobiście burmistrz Włodarczyk i jego ekipa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nie brałem tych solarów !!! od 3 mcy nie ma slonca a tu wszystko sie psuje !!!   zapraszamy na stronkę na facebook "Inne Życie Kraśnika" tam macie wszystko opisane - ostro i ze smakiem ...
U mnie jakoś działa bez problemu i jakims cudem nawet słońce widziałem w ciągu ostatnich 3 miesięcy - ale jak ktoś nie chce widzieć... a stronka - jak ktoś lubi smak g...wna to może i ze smakiem. ot taki lokalny anonimowy szmatłwiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...