Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkaniec Kraśnika zginął w Tatrach

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2012 r. o 20:18 Powrót do artykułu
gałązka kosówki*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny, szczególnie dla syna, który był świadkiem tego dramatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny, szczególnie dla syna, który był świadkiem tego dramatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie kto to był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszard T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edka żony brat rodzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: asp. Kazimierz Pietruch, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś dzisiaj w tym Kraśniku farta nie mają. Jeden w Lublinie z okna wypadł, drugi w górach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odpoczywa w Pokoju wiecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wypadł z okna ? Z Kraśnika ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne napisał:
czy ktoś wie kto to był?
Tomasz Wojciechowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, ze poleciał smigłowiec, jak uległ awarii i stoi lub stał unieruchomiony nad Zielonym Stawem. Ciekawe czy facet szedł w klapeczkach czy w adidasach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie wróciłem z żoną z Tatr i jak się okazuje dzien wcześniej byliśmy.... na Kościelcu.... warunki dosyć trudne ze względu na opady deszczu. Tak jak spadł Słowak ze Świnicy, tak i później po przelocie śmigłowca TOPR-u krew w żyłach staje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre go znałam i wiem, że miał sprzęt stosowny do wyprawy w górach nie raz zdobywaliśmy razem szczyty. Niech spoczywa w spokoju to był wspaniały człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama niedawno wrocilam z tamtych pieknych rejonow i stwierdzic musze, ze niestety pogoda nie dopisuje i jets slisko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla Rodziny. Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna napisał:
Bardzo dobre go znałam i wiem, że miał sprzęt stosowny do wyprawy w górach nie raz zdobywaliśmy razem szczyty. Niech spoczywa w spokoju to był wspaniały człowiek...
Mój rocznik, z dzielnicy Fabrycznej, czy ze Starego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle sie krzyczy, ze ludzie w fabryce tak mało zarabiają, a tu ich stac nawet na coroczne wypady w góry. Mnie to zdziwiła informacja o wypadku na stronie UM. To moze miasto zacznie pisać o wszystkich wypadkach śmiertelnych, a nie wybiórczo, tylko dlatego , ze ktos nalezał do jakichs organizacji kościelnych., a co od razu ma go czynić swiętym i godnym uznania. Pewnie taki sam świety jak inny szafarz - służalczy radny bezradny pisowski. Z wyglądu jakby go umęczyli na krzyzu, a jak wjeżdzałam na parking obok jego samochodu, to otworzył dzwi, d*** wystawił i mnie zepchnął na miejsce dla inwalidów połową samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd u Ciebie tyle złości i nienawiści? zło dodrem zwycieżaj i prosze nie osądzaj nikogo, pozdrawiam z uśmiechem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benusia napisał:
skąd u Ciebie tyle złości i nienawiści? zło dodrem zwycieżaj i prosze nie osądzaj nikogo, pozdrawiam z uśmiechem....
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje swoich mieszkanców zaleznie od latania do koscioła. I przestan jakimiś frazesami rzucac, które najbardziej wygodne sa dla ludzi złych i niegodziwych. Ciekawe czy Ty tak stosujesz sie tak do głoszonej przez siebie maksymy, ze oczekujesz jej wypełnienia u innych. Niestety, ale złodziejowi czy oszustowi nie mam zamiaru jeszcze dopłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...