Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkaniec Kraśnika zginął w Tatrach

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2012 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Marysieńka napisał:
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje swoich mieszkanców zaleznie od latania do koscioła. I przestan jakimiś frazesami rzucac, które najbardziej wygodne sa dla ludzi złych i niegodziwych. Ciekawe czy Ty tak stosujesz sie tak do głoszonej przez siebie maksymy, ze oczekujesz jej wypełnienia u innych. Niestety, ale złodziejowi czy oszustowi nie mam zamiaru jeszcze dopłacać.
Nie wiedziałem, że strona Dziennika Wschodniego jest stroną miasta Kraśnika. Łot ciekawostka :-) Ale swoją drogą to Marysieńka mam wrażenie, że czasem Ty sama nie wiesz o co Ci chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jocek napisał:
Nie wiedziałem, że strona Dziennika Wschodniego jest stroną miasta Kraśnika. Łot ciekawostka :-) Ale swoją drogą to Marysieńka mam wrażenie, że czasem Ty sama nie wiesz o co Ci chodzi. [/quote] To szybciej Ty nie wiesz o czym czytasz. Dziennik Wschodni może sobie pisac o kim chce i o czym chce. A ja jedynie na jego forum pisze o tym co jest na stronie miasta. A na stronie miasta jest informacja o wypadku ze skierowaniem na obszerniejszy artykuł na inną stronę . http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=2138&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=167 [quote]Tragiczny wypadek w Tatrach 17.08.2012 | Archiwum Wiadomości Daniel Niedziałek Ryszard T. z Kraśnika w rejonie Kościelca spadł z dużej wysokości. Zmarł na miejscu. 59-letni mieszkaniec Kraśnika pojechał w góry na urlop. Przebywał tam z synem. W środę turyści podążali szlakiem w rejonie Kościelca. - informuje portal krasnik.naszemiasto.pl. Więcej
I prawidłowo takie notki na stronie miasta kraśnik powinnismy czytac o wszystkich mieszkańcach, którzy giną i umierają., a nie to, że z racji ze nie nalezeli do Oazy i nie byli szafarzami w kościele, to juz nic nie znaczą dla tego miasta. Albo sa mniej wazni dla tego miasta, bo ich śmierć nie była sensacją dla jakiejś gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie ludzie, czlowiek zginal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w szpitalu na wewnętrznym dwóch zmarło. Tez szkoda. I nie przeceniali swoich możliwości. A na stronie miasta właściwsze by było pisanie o wypadkach śmiertelnych z dyzurów pana burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyżurów i wyjazdow z pogotowiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ! palnijcie się w te durne łby! zginął człowiek! po co o tym dyskutować i to w taki żenujący sposób, licytować się. Czy ważne gdzie o tym piszą lub nie piszą? Rodzina, znajomi, koledzy i koleżanki z pracy pogrążeni są w żałobie, jutro jest pogrzeb, pozwólcie wszystkim bliskim w spokoju przeżywać te chwile.Skończcie wreszcie te jałową paplaninę. Proszę Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jaka złość i nienawiść? Ja jeszcze nie spotkałam się z osoba świętą za życia, bez skazy, której nic nie można zarzucic. To czego miasto ma mi tu kogos w ten sposób przedstawiac i jego śmierć ma zasługiwać na szczególne uznanie i wzmiankowanie na ich stronie, tylko dlatego, że nalezął do jakiejś organizacji koscielnej i był szafarzem. Dla miasta, które żyje z podatków obywateli powinni byc wazni wszyscy pozostali, na równi., a nie to, że miasto uznaje swoich mieszkanców zaleznie od latania do koscioła. I przestan jakimiś frazesami rzucac, które najbardziej wygodne sa dla ludzi złych i niegodziwych. Ciekawe czy Ty tak stosujesz sie tak do głoszonej przez siebie maksymy, ze oczekujesz jej wypełnienia u innych. Niestety, ale złodziejowi czy oszustowi nie mam zamiaru jeszcze dopłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był kryształowy człowiek!!wspólczuje rodznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...