Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milcz, opozycjo!

Utworzony przez ~wiesmak~, 26 marca 2009 r. o 18:57 Powrót do artykułu
Spokojnie, to tylko Kraśnik. Tu wszystko jest inaczej, władza jest dla siebie. A Pan burmistrz ze swoją świtą ośmiesza mieszkańców Kraśnika. Nawet kabareciarze mają ubaw z Kraśnika. Władza na to pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt."W urzędzie nie ma nepotyzmu..." ha ha ha...To jest jawna drwina ze wszystkich kraśniczan i nie tylko! Wystarczy spojrzeć na nazwiska osób zatrudnionych w urzędzie, pracują tam członkowie rodzin wysokich kraśnickich urzędasów (dyrektorów,kierowników urzędów publicznych itp.) i ich znajomi (lub dzieci znajomych)...Śmiać się tu czy płakać? Mnie już nic nie zdziwi,co wyprawia kraśnicki magistrat i jego "pan".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisujmy przykłady dziwnych sytuacji w Kraśniku. Oto jedna z nich. Tadeusz G. - trener syna pana burmistrza, były kolega z pracy burmistrza w ZS Nr 3. Syn ostatnio wygrał fikcyjny konkurs na stanowisko referenta w UM http://dziamber.wordpress.com/2009/01/02/p...-209/#more-1167 Bardzo przepraszam Pana Burmistrza, jeżeli zdenerwuje się tym wpisem. Proszę nie wytaczać mi procesu. Błagam. Ta sytuacja jest oczywiście tylko z pozoru dziwna, ja nikogo, o nic, nie podejrzewam. Urząd Miasta jest transparentny, a PO partią kochaną i bardzo wiarygodną. A takie sytuacje, jak ta opisana w gazecie internetowej, to tylko zwykły przypadek. Panie Nita, Pan niech też się nie obraża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą to p. Wojciechowska chyba nie znała kontekstu (tła) wypowiedzi radnego Włodarczyka. Albo inaczej, nie wiedziała ile podróży służbowych i zagranicznych, zaliczył burmistrz Kraśnika w roku 2008. Ja nic jednak nie sugeruję, pan burmistrz jest czysty jak łza. Proszę nie wytaczać mi procesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu dzisiejszy zostały przekroczone granice śmieszności urzędu. No cóż? To już taki standard...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koń by się uśmiał napisał:
W dniu dzisiejszy zostały przekroczone granice śmieszności urzędu. No cóż? To już taki standard...
A Ja pamiętam jak parę lat temu Pan Kuczek w jednym dniu był na delegacji kilkaset kilometrów od Kraśnika, w urzędzie miasta jako kierownik i w związku międzygminnym jako pracownik. Pamiętam też ,że pan burmistrz robił, a może i nadal haruje po 16godzin na dobę w UM i związku na dwóch etetach , a gdzie delegacje ,imprezy itp?? .Robocopy a nie urzędnicy .Tak trzymać panowie. Zastanawia mnie tylko jak można robić w dwóch firmach na pełnych etatach jeśli obie czynne od 7 do 15 a między czasie jeździć na delegacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknięte drzwi,dla uczciwego człowieka oznaczają,że niewolno tam wchodzić,a czy dla cwanego złodzieja, te drzwi stanowią jakąś problem,czy przeszkodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inne spojrzenie na ten sam temat http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...iecej&id=78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze słówko dotyczące konkursów na referentów w UM Kraśnik. Konkursy są fikcją bo od razu wiadomo,kto taki konkurs wygra (tak było np. z konkursem na 2 młodszych referentów w biurze pana burmistrza). Gdy tylko ukazało sią ogłoszenie,że można składać papiery by do konkursu przystąpić (bla bla bla) już było wiadomo,które osoby obejmą to stanowisko (dla śmieszności jedna z tych osób jest po AWF-ie...). Nic tylko ćwiczyć i ćwiczyć i mieć nazwisko , żeby mieć dobrą posadkę w Kraśniku! Oczywiście proszę nie wytaczać mi procesu, to jest tylko głos ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Włodarczyk (PiS) nie miał wątpliwości, kiedy jego kolega Jarosław S. (PiS) zatrudniał go na stanowisku dyrektora ZOZu a jego żonę na stanowisku dyrektora DPS Popokowice? Oczywiście o nepotyźmie nie ma mowy, a standardy zatrudniania fachowców a nie kolegów i ich żon zostały oczywiście zachowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejrzyste miasto...z ISO :D:D A gdzie na stronie miasta informacje o konkursach w ramach budżetu miasta? fundusz antyalkoholowy itd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURMISTRZ MA DUŻO DZIECI Z KILKOMA KOBIETAMI,HASTA KASA MIASTA KRAŚNIKA I ROBI CO CHCE KAŻDY O TYM WIE .BUDUJE MIESZKANIA, I TAK MU NIKT NIC NIE ZROBI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafal napisał:
BURMISTRZ MA DUŻO DZIECI Z KILKOMA KOBIETAMI,HASTA KASA MIASTA KRAŚNIKA I ROBI CO CHCE KAŻDY O TYM WIE .BUDUJE MIESZKANIA, I TAK MU NIKT NIC NIE ZROBI.
http://www.youtube.com/watch?v=D69ux-_oBSI ... i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żaden atak, ale tylko pytanie: to oddał w końcu te 150000zł jak obiecał, czy nie ? To były tylko przedwyborcze obiecanki-cacanki, czy jak obiecał, to słowa dotrzymał? Ja tylko pytam?..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czu to prawda, że w Kraśniku trudno przejechać kilometr, żeby nie napotkać na dziury w jezdni? A może uda się choć przejechać 0,5 km bez dziur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koń by się uśmiał napisał:
W dniu dzisiejszy zostały przekroczone granice śmieszności urzędu. No cóż? To już taki standard...
hiiiiihaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam do udziału w sądzie, podsumowującej całe wydarzenie http://www.krasnik.info.pl/index.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zachęcam do udziału w sondzie, podsumowującej całe wydarzenie http://www.krasnik.info.pl/index.php
Cicho na tym forum, userzy przestraszyli się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuje mnie rzecz jedna, a jak burmistrz podjedzie do wpisu na temat rzekomego jego udziału ślizganiu się po lodowcu w Austrii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nam żyje i rozkwita burmistrz i jego kobita!!!!! Niech żyje!!!!!!! Niech żyje!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...