Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milion złotych na nowe targowisko w Kraśniku

Utworzony przez kasia, 15 lipca 2012 o 09:16 Powrót do artykułu
A co to jest milion złotych na takie targowisko?Jakieś żarty,co za to mozna teraz zrobic?heheh i parking na 16 aut..........
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj Kasiu, przyzwyczaiłaś się, że przy każdej inwestycji milion to "Elyta" do kieszeni brała? Popatrz moja droga, to już inne czasy nastały w mieście. Za rok ocenisz, czy wystarczyło pieniędzy. Pamiętaj, że sporo miejsc parkingowych jest przy pobliskich marketach i tylko dureń zaplanowałby więcej bezpośrednio przy targowisku. Ale widać, że Ty ciąglę takie durne pomysły masz poda kapeluszem słomkowym. Miłego zbierania malin kochana!
0
Mądralińska antyELYTA od kiedy to na parkingu należącego do supermarketów mogą parkować klienci np. pobliskiego targu? Chyba taki dureń jak Ty tak robi, bo normalny przy zdrowych zmysłach kierowca nigdy tak nie zaparkuje. Pamietaj, parking przy Lidlu jest dla klientów Lidla, parking Biedronki dla klientów Biedronki a nie np dla pracowników FŁT lub tych, którzy przyjeżdżają do kościoła. Mózg to Ty masz ograniczony nie ma co.NIe zapominaj,że każda instytucja ma swój parking za który odpowiada, sprząta, odśnieża i płaci. Druga sprawa, to żeby inwestor się nie zdźwił za kilka dni, ponieważ nowobudowany obiekt do swojej powierzchni musi mieć odpowiednią liczbę miejsc parkingowych. 16 miejsc, to moga sobie zaplanować przy kiosku z lodami.
0
Jasne, teraz targowisko ma znacznie więcej miejść parkingowych i nikt korzystający z targu nie parkuje przy pobliskich sklepach . Nie zdejmuj kapelusza słomkowego na słońcu bo efekty są widoczne. Miłego zbierania malin.
0
Widać po Twojej wypowiedzi, że jednym z tych, którzy podjeżdżając pod targowisko samochód zostawia właśnie na parkingu pobliskich marketów. To albo z Ciebie młokosowaty kierowca, który nie zna podstawowych zasad, albo stary ale dupowaty kierowca. Gdybyś podjechał pod mój sklep i na parkingu przynależącym do mojego sklepu zostawił samochód a poszedł do kościoła czy np. do Lidla po zakupy to gwarantuje, że byś czuba dostał. I załuż kask bo mózg Ci wyparuje do reszty i wtedy narobisz kłopotu, póki co ze swoją głupotą jesteś mało szkodliwy ale upały mogą wrócić i wtedy będzie klops.
0
Gość napisał:
Gdybyś podjechał pod mój sklep i na parkingu przynależącym do mojego sklepu zostawił samochód a poszedł do kościoła czy np. do Lidla po zakupy to gwarantuje, że byś czuba dostał.
Oto wypowiedź "światłego" byznesmena z Kraśnika. Takiego, co mu wszystko przeszkadza, co ma pretensję do wszystkich i wszystkiego o tzw. nieuczciwą konkurencję, co wynajmuje podwórkową mafię do zniszczenia sąsiadów. Tfu!
0
Gość napisał:
Widać po Twojej wypowiedzi, że jednym z tych, którzy podjeżdżając pod targowisko samochód zostawia właśnie na parkingu pobliskich marketów. To albo z Ciebie młokosowaty kierowca, który nie zna podstawowych zasad, albo stary ale dupowaty kierowca. Gdybyś podjechał pod mój sklep i na parkingu przynależącym do mojego sklepu zostawił samochód a poszedł do kościoła czy np. do Lidla po zakupy to gwarantuje, że byś czuba dostał. I załuż kask bo mózg Ci wyparuje do reszty i wtedy narobisz kłopotu, póki co ze swoją głupotą jesteś mało szkodliwy ale upały mogą wrócić i wtedy będzie klops.
"Załuż" pisze się nieco inaczej. Proszę uważniej używać słów typu "głupotą" popełniając takie byki . Myślę, że o zasadach korzystania z parkingów porozmawiamy, jak podstawy pisowni mości wielmożna pozna. Tak, jestem jednych z tych klientów, którzy parkują samochód w jednym miejscu i robią zakupy we wszystkich interesujących mnie jw danym miejscu punktach handlowych i usługowych. Nie mam w zwyczaju przejeżdżać po kilka metrów, pod drzwi każdego sklepu.
0
Słyszałam z dobrze poinformowanego zródła że w miejscu starego targu ma powstać płatny parking podlegający pod nowo powstały tam kościół.
0
Olka napisał:
Słyszałam z dobrze poinformowanego zródła że w miejscu starego targu ma powstać płatny parking podlegający pod nowo powstały tam kościół.
NO TAK - WIARA RZĄDA POŚWIĘCEŃ
0
Olka napisał:
To źródło nie tylko nie jest dobrze poinformowane, ale nie ma jak widzę pojęcia, że terenem może rozporządzać jego właściciel lub dzierżawca. Szukacie sensacji tam gdzie jej nie ma.
0
Olka napisał:
Od kiedy to plotrary wszelkiej maści bez wzgędu na płeć to dobrze poinformowane źródło? Ale cóż? Jakie "źródło", taki wpis...
0
Poniższy link jest przekierowaniem do podstrony Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Takich podstron są setki i nikomu nie chce się ich przeglądać. Ta jest bardzo ważna z punktu widzenia każdej osoby, która ma szczęście być właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości (mieszkanie, dom jednorodzinny itp.) Założenia przyjęte w tym dokumencie zakładają reformę podatku od nieruchomości. Nie wyklucza to wprowadzenia podatku katastralnego. http://wiadomosci.ng...i_Miejskiej.pdf Możliwość wprowadzenia podatku katastralnego jest zapisane na stronie 20 dokumentu, jako jeden ze szczegółowych sposobów realizacji Celu 4. Jednym z punktów jest wprowadzenie podatku „ad valorem”. Ładnie brzmi, lepiej niż kataster, ale jest tym samym narzędziem podatkowym. Prawdą jest to, co mówi pan minister Rostowski, to nie będzie to nowy podatek. Po prostu podatek od nieruchomości (obliczany w inny, korzystny dla nas sposó będzie zastąpiony „podatkiem od nieruchomości obliczanym ad valorem” czyli od wartości nieruchomości. Rocznie zapłacimy jako podatek kwotę 1% (lub inną np. 0,1% ale może i 2%, zależy jak bardzo zechcą nas obrabować Ustawodawcy). Oznaczać to będzie, że jeżeli Twoje mieszkanie zostanie wycenione na 300 tysięcy złotych, rocznie zapłacisz 3 tysiące podatku (przy stawce 1%). Jeżeli masz pecha i np. po rodzicach odziedziczyłeś domek jednorodzinny np. o wartości 700 000 złotych – zapłacisz rocznie 7 tysięcy złotych podatku.
0
Tomasz napisał:
Poniższy link jest przekierowaniem do podstrony Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Takich podstron są setki i nikomu nie chce się ich przeglądać. Ta jest bardzo ważna z punktu widzenia każdej osoby, która ma szczęście być właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości (mieszkanie, dom jednorodzinny itp.) Założenia przyjęte w tym dokumencie zakładają reformę podatku od nieruchomości. Nie wyklucza to wprowadzenia podatku katastralnego. http://wiadomosci.ng...i_Miejskiej.pdf Możliwość wprowadzenia podatku katastralnego jest zapisane na stronie 20 dokumentu, jako jeden ze szczegółowych sposobów realizacji Celu 4. Jednym z punktów jest wprowadzenie podatku „ad valorem”. Ładnie brzmi, lepiej niż kataster, ale jest tym samym narzędziem podatkowym. Prawdą jest to, co mówi pan minister Rostowski, to nie będzie to nowy podatek. Po prostu podatek od nieruchomości (obliczany w inny, korzystny dla nas sposó będzie zastąpiony „podatkiem od nieruchomości obliczanym ad valorem” czyli od wartości nieruchomości. Rocznie zapłacimy jako podatek kwotę 1% (lub inną np. 0,1% ale może i 2%, zależy jak bardzo zechcą nas obrabować Ustawodawcy). Oznaczać to będzie, że jeżeli Twoje mieszkanie zostanie wycenione na 300 tysięcy złotych, rocznie zapłacisz 3 tysiące podatku (przy stawce 1%). Jeżeli masz pecha i np. po rodzicach odziedziczyłeś domek jednorodzinny np. o wartości 700 000 złotych – zapłacisz rocznie 7 tysięcy złotych podatku.
dom, ziemia to takie same dobra jak samochod, telewizor, wodka, mieso, podreczniki szkolne, sanatoria, spa, wczasy, benzyna i ..... jezeli ktos chce wprowadzic podatek od wartosci kupowanych przedmiotow to od wszystkich bez wyjatkow. urzad skarbowy niech zacznie sciagac podatek od darowizny jaki jest ukrywany za zgoda panstwa , chodzi o darowizne dla dzieci. jakim prawem rodzice daruja dzieciom wczasy, dodatkowe zajecia , rozrywki, samochody? i oczywiscie platne drogie szkoly. rodzice to co zarabiaja to zarabiaja dla siebie a to co daja dzieciom to darowizna i od niej panstwo podatkow nie sciaga. mozna myslec kreatywnie? darowizne trzeba przekazac przez bank wiec dlaczego nie ma jeszcze polskiego banku skarbowego co zarabiaby na kosztach operacyjnych? jak urzednicy chca stracic prace to niech wymyslaja podatki a sejmu i rzadu moze nie byc i przez kilka lat.
0
A dlaczego diety radnych i uposażenie posłów jest nieopodatkowane? To są bardzo duże pieniądze i jest to sprzeczne z konstytucją!
0
"...w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich " jakie miasto taki projekt. Pozdrawiam Kraśniczan
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: