Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młody motocyklista wjechał w drzewo. Zginął na miejscu

Utworzony przez Gość, 25 kwietnia 2009 r. o 13:55 Powrót do artykułu
Żegnaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tato kupili motor to powinien pomyśleć, od razu kupić gówniarzowi trumnę i postawić na strychu, długo by tam nie stała, bo jak widać teraz jest potrzebna. Jednego barana mniej dobrze że nikogo więcej nie skrzywdził, do was z Urzędowa baran jest baranem, a skutki widać gówniarz jechał bez kasku, nieostrożnie są skutki, a winić trzeba także starych że im kupują motory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wpisach widze ze siedzi na tym forum banda zazdrosnych zjebow, ktorzy nigdy nie odwazyliby sie wsiasc na motocykl. Teraz kiedy zginal mlody czlowiek smiejecie sie z tego i wydaje sie wam ze jestescie lepsi bo udalo wam sie przezyc. Moze i tak jest, ale zawsze pozostaniecie banda szmat, bez uczuc i zrozumieni. W zyciu jednak wszystko wraca i kiedys tez poczujecie bol po stracie bliskich a ktos sie z was zasmieje. Wiem ze taka banda tchorzy jak wy jest niereformowalna w kwestiach uczuc dlatego czeka was i waszych bliznich smutne zycie. Ten chlopak chociaz wiedzial ze zyl dniem a nie nienawiscia do innych. KRETYNI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Tato kupili motor to powinien pomyśleć, od razu kupić gówniarzowi trumnę i postawić na strychu, długo by tam nie stała, bo jak widać teraz jest potrzebna. Jednego barana mniej dobrze że nikogo więcej nie skrzywdził, do was z Urzędowa baran jest baranem, a skutki widać gówniarz jechał bez kasku, nieostrożnie są skutki, a winić trzeba także starych że im kupują motory.
Baranem jest ten, kto wyzywa innych nie znając sytuacji!! Oby ciebie spotkało takie nieszczęście w najbliższej rodzinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gruby na zawsze zostanie w naszej pamięci !!! R.I.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był to dobry chłopak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnież że był pod wpływem alkoholu, to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPOTA ZBIERA ŻNIWO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WASZA GŁUPOTA NIE ZNA GRANIC!!! CO DO NIEKTÓRYCH WYPOWIEDZI AŻ BRAK SŁÓW!!!NIE POTRAFICIE USZANOWAĆ ZMARŁEGO A TYM BARDZIEJ JEGO RODZINY I BLISKICH!!! ZANIM ZACZNIECIE OCENIAĆ KOGOŚ,SPÓJRZCIE NA SIEBIE!!!! POTRAFICIE WYPISYWAĆ TYLKO OBELGI!!! NIE ROZUMIECIE JAKA TO TRAGEDIA???!!! KRZYSIU JESTEŚMY Z TOBĄ [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich to mi nie żal... co z tego ze byl tak "wspaniałym" człowiekiem jak pusto w główce.dobrze ze tylko on zginał a nie jeszcze jacyś przypadkowi ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
! napisał:
Baranem jest ten, kto wyzywa innych nie znając sytuacji!! Oby ciebie spotkało takie nieszczęście w najbliższej rodzinie!
A jak nazwać takiego który zabil się z własnej głupoty, a dzięki za życzenia, widzę że cały ten urzędów taki dobrze życzący katolicki, no dobra przyjmuję życzenia przydadzą mi się a ty nie znasz powiedzenia nie życz drugiemu co tobie nie miłe. A co do tego gościa dobrze że nie zabił, jechał szybko i bez kasku,śmierć na własne życzenie, nikt mądry by tak nie postąpił. Dzięki za życzenia, a raczej złożyczenia,ja bym nikomu takiego czegoś nie życzył ale przyjmuję. Miłej niedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kalka" Ciebie mi zal to byla jego codzienna przejazdzka jezdzil ta trasa po 100 razy dziennie i myslal ze sie mu nic nie stanie i was mi zal waszych komentow typu "jednego barana mniej" zastanowcie sie co piszecie?! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to można mówić że "jednego barana mniej" ktoś kto tak mówi musi byc ograniczonym imbecylem!!!Nie możecie uszanować tego że zginął młody niewinny człowiek,który nie jeździł na motorze z głupoty tylko z pasji a to że nie miał kasku to był tylko głupi, beznadziejny przypadek,który pozbawił go życia!!!Życie jest krótkie i każdy zasługuje na to żeby spoczywać w spokoju nie zależnie od tego jak zginął!!! Zacznijcie niektórzy zajmować się swoimi rzeczami a nie pisać beznadziejne pierdoły w komentarzach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram moich dwóch przedmówców,w końcu ktoś mądrze napisał na tym forum,bo jak można kogoś wyzywać od baranów skoro nawet się go nie zna,a Krzysio naprawdę zasługuje na szacunek,jest to dla nas ogromny smutek i żal że GO już z nami nie ma :-( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Krzysiek nieważny, co tam z organami ? Nadadzą się?
CO ZA ku*** SZMATA TO PISALA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpis z 5.03.2009, 00:13:41 Sezon się zaczął widziałem dziś paru idiotów na ścigaczach. Ten gość jechał jakimś cross-owym. Szkoda człowieka ... ale ludzie na motocyklach -myślcie!!!!!!! Ilu jeszcze będzie sztywnych śmigantów do końca października??? Ludzie - szkoda waszych rodzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysio był wspaniałym człowiekiem i nikt w takim młodym wieku nie zasługuje na śmierć. Na zawsze zostanie w naszej pamięci jako uśmiechnięty i pełen życia. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie jak możecie pisać takie rzeczy skoro niektórzy nawet nigdy nie widzieli go na oczy a wyrażają się w taki sposób o nim jakby przebywali z nim na co dzień.Zastanówcie się kto z nas może być następny!!!! Kto może zginąć nie przez brawurową jazdę na motorze ale w każdej sytuacji czy miejscu, ludzie giną we własnych domach. Nie piszcie głupot tylko uszanujcie to jaki był chociaż wcale go nie znaliście. Współczuję całej rodzinie bo to naprawdę wielka tragedia. Krzysiu jesteśmy z Tobą......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie znałam tego chłopaka, ale nie wiem jak można tak okrutnie komentować? Przecież on zginął!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z was deb***e piszecie takie głupoty siedzicie w domach jeb... kujony niewiecie coto jest adrenalina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...