Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
19-latek czy 18-latek trasa k-19 czy k-18 Niechlujna informacja - brak odpowiedzialności za wklepywane litery - papier i internet przyjmie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie sie !!!! jeśli chce pracować w gazecie niech najpierw skończy jakąś szkołę!!!! to w końcu 19 latek?czy 18 latek ? czy może ktoś inny????czas się dokształcić??? co za bezsensowne informacje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajć żal mi tych ludzi, którzy to piszą... Sami nie wiedzą bardzo co... ale co im zrobić Chłopaka mi bardzo szkoda zajebisty kumpel ale raczej była za szybka jazda... I to wszystko przez to.... ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość;((( napisał:
Ajć żal mi tych ludzi, którzy to piszą... Sami nie wiedzą bardzo co... ale co im zrobić Chłopaka mi bardzo szkoda zajebisty kumpel ale raczej była za szybka jazda... I to wszystko przez to.... ;(((
a mi wcale go nie żal po jakiego H***a wsiadał jak nie miał prawka !!! i po deszczu nie jezdzi się z taką prędkością troszkę trzeba myśleć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał prawka? a taki pewniaczek, brawura gubi jednak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam swadkiem tego wypadku... to cud,ze kierowca przezył! Niestety wyprzedzał bez wyobraźni....A ja do dzis widze ten wypadek przed oczami i choć nie bralam w tym udziału,boję się jeździć :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...