Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Krysia z Potoka napisał:
Witam wszystkich udzielających sie na tym forum. Jestem mieszkanką Gminy Potok. Powiem wam ludzie ze mi jest naprawde obojętne to kto u was zostanie wójtem, ale jesteście poprostu niewdzięczni. W naszej gminie wojt też jest bardzo długo i został kolejną kadencje...a wy sie zachowujecie tak jakby obecny wójt sprwaił wam nie wiadomo jaka krzywdę. Jesteście niewdzieczni i zawistni i to wszytsko.
Jesteś z Potoka więc co możesz wiedzieć Co Wójt zrobił a w czym zaszkodził ? wystarczy popatrzeć na niektóre rzeczy jak schrzanił za przeproszeniem.. przecież jest tyle dotacji dla miny a on nic nie zrobił... nie no przepraszam jak nadchodzą wybory to wszystko robi... Boiska, drogi kanalizację... i na co się nie przyjrzeć to wszystko jest schrzanione.. Przykładem jest np Boisko szkolne Orlik.. wszystko ok a gdzie oświetlenie na tym boisku ? Co ? nawet Potok ma oświetlone boisko.. a tu na oświetlenie boiska już brakło pieniędzy bo po co tyle wydawać kasy jak można zostawić dla siebie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie dajmy się zwariować! dwóch panów walczy o stołek a my skaczemy sobie do gardeł.Wierzmy faktom -Uchwała RG z czerwca 2008 roku ustaliła płacę brutto wójta gminy na kwotę 9410 zł z tego na rękę ok. 6500.jest to średnia kwota , gdyż Rozporządzenie RM przewiduje płace wójta w kwocie 7540 - 12100 zł. brutto.Nie powtarzajmy bredni tylko dlatego że kogoś nie lubimy.Jaka brudna jest kampania wyborcza każdy z nas widzi a przecież Ci panowie mogą razem służyć naszej gminie , wszak p.Gomółka ma już zaklepany stołek v-ce starosty do spółki z PIS-em a nawet propozycję starosty ze strony SLD i Strażaka.Dla dobra wspólnego powinni się dogadać a my wyborcy przekonajmy ich do tego w dn. 5 grudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie coś sensownego !Przecież 5 grudnia świat się nie kończy i trzeba ludziom spojrzeć w twarz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teresa napisał:
Widzę walka trwa. Kowalik pierwszy raz od dawna poczuł strach. Jest sie o co bić bo 4 lata to pół miliona złotych brutto plus ryczałty, obrywy.Ale nie odejdzie z pustymi rękami, z tego co sprawdziłam zaległy urlop za 3 lata - prawie 30 tysięcy brutto, dwa domy w Lublinie itd. Teraz do internetu wysłał swoje wojska. Za dużo widziałam kretynów magistrów i inżynierów żeby poważnie traktować wykształcenie. Wy wykształceni jak piszecie to sprawdźcie jakie byki robicie i czytajcie ustawy gdzie jest napisane ile wójt musi zarabiać w gminach do 15 tys. mieszkańców. Gmina Jeziorzany na lubelszczyźnie - wójt zarabia 5900 a u nas 9400. Teraz wysyła swoich żeby opowiadali, że mniej się nie da bo przepisy. Ciemny lud to kupi. Gomółka chodzi po domach a ten to nie? Był i u mnie płakać jaką to niedobrą kampanie mu robią. Są inwestycje? Pewnie, że są - za to bierze pieniądze i łaski nie robi. Zgaduj zgadula ile gmina ma długu, bo chyba nikt nie uwierzy że 800 tys. to się nazywa kreatywna księgowość. Co z inwestycji zapłaci się po wyborach? Czas na zmianę - przynajmniej dowiemy się jaki jest prawdziwy dług. Koniec z carem Modliborzyc, bo jeszcze jedna kadencja i zacznie mi mówić w jaką sukienkę mam się ubrać a wyedukowana żona zacznie egzaminować moich synów. Teraz straszy pracowników gminy i szkół jak to Gomółka zacznie zwalniać i że będzie koniec świata, a to plakaty się pozrywa w jedną noc. Ale gdzie tam to Gomółka zły a on i wykształcony i mądry i dobry i skromny. I jak napisał ktoś - ma klasę. Którą?
droga pani "teresa" jakby pani chodziła na zebrania przedwyborcze to by pani takich głupot nie pieprzyła. a tak w ogóle szacuneczek za wyobraźnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozsądek napisał:
ludzie nie dajmy się zwariować! dwóch panów walczy o stołek a my skaczemy sobie do gardeł.Wierzmy faktom -Uchwała RG z czerwca 2008 roku ustaliła płacę brutto wójta gminy na kwotę 9410 zł z tego na rękę ok. 6500.jest to średnia kwota , gdyż Rozporządzenie RM przewiduje płace wójta w kwocie 7540 - 12100 zł. brutto.Nie powtarzajmy bredni tylko dlatego że kogoś nie lubimy.Jaka brudna jest kampania wyborcza każdy z nas widzi a przecież Ci panowie mogą razem służyć naszej gminie , wszak p.Gomółka ma już zaklepany stołek v-ce starosty do spółki z PIS-em a nawet propozycję starosty ze strony SLD i Strażaka.Dla dobra wspólnego powinni się dogadać a my wyborcy przekonajmy ich do tego w dn. 5 grudnia.
Jesteśmy bogatą gminą, którą stać na duże wynagrodzenie dla wójta. Ale chyba chodzi też o to, żeby włodarz zasłużył sobie na takie pieniądze... A u nas, na przykład, z pozyskiwaniem środków zewnętrznych jest bardzo słabo, niestety! A mieszkańcy gminy powinni poczynić wszelkich starań, aby P. Gomółka został Wójtem skoro w powiecie jest tak rozchwytywany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego wypisujecie takie głupoty, bo sam korzystam z kompleksu boisk Orlik w naszej gminie i jest ono oświetlone, chyba że chodzi o boisko wielofunkcyjne przy szkole w Modliborzycach, ale to nie jest Orlik. Nie mylcie pojęć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teresa napisał:
Widzę walka trwa. Kowalik pierwszy raz od dawna poczuł strach. Jest sie o co bić bo 4 lata to pół miliona złotych brutto plus ryczałty, obrywy.Ale nie odejdzie z pustymi rękami, z tego co sprawdziłam zaległy urlop za 3 lata - prawie 30 tysięcy brutto, dwa domy w Lublinie itd. Teraz do internetu wysłał swoje wojska. Za dużo widziałam kretynów magistrów i inżynierów żeby poważnie traktować wykształcenie. Wy wykształceni jak piszecie to sprawdźcie jakie byki robicie i czytajcie ustawy gdzie jest napisane ile wójt musi zarabiać w gminach do 15 tys. mieszkańców. Gmina Jeziorzany na lubelszczyźnie - wójt zarabia 5900 a u nas 9400. Teraz wysyła swoich żeby opowiadali, że mniej się nie da bo przepisy. Ciemny lud to kupi. Gomółka chodzi po domach a ten to nie? Był i u mnie płakać jaką to niedobrą kampanie mu robią. Są inwestycje? Pewnie, że są - za to bierze pieniądze i łaski nie robi. Zgaduj zgadula ile gmina ma długu, bo chyba nikt nie uwierzy że 800 tys. to się nazywa kreatywna księgowość. Co z inwestycji zapłaci się po wyborach? Czas na zmianę - przynajmniej dowiemy się jaki jest prawdziwy dług. Koniec z carem Modliborzyc, bo jeszcze jedna kadencja i zacznie mi mówić w jaką sukienkę mam się ubrać a wyedukowana żona zacznie egzaminować moich synów. Teraz straszy pracowników gminy i szkół jak to Gomółka zacznie zwalniać i że będzie koniec świata, a to plakaty się pozrywa w jedną noc. Ale gdzie tam to Gomółka zły a on i wykształcony i mądry i dobry i skromny. I jak napisał ktoś - ma klasę. Którą?
Widzę ze Pani tereska z kosmosu chyba niedawno przyleciała na moherowym berecie. ile tych domów ma w lublinie? 2 a może 8? Kto niby kampanie przy pomocy wojska robi w internecie? Wystarczy spojrzeć na nk.pl co Taradysie robią. Sama Pani robi byki bo np. wyraz "lubelszczyźnie" to się piszę dużą literką bo to jest nazwa geograficzna tumanko. Nie straszy nikogo tylko uświadamia ludzi o zwolnieniach bo to przecież pan Gomółka chodzi i obiecuje stołki więc kogoś zwolnić będzie musiał aby przyjąć swoje wojsko. Niech mi Pani pokaże gminę która nie ma długu. Dlaczego mądry dobry i skromny Gomółka pozwolił na zadłużenie powiatu będąc vice-starostą? Co wtedy robił? NIC ani dla powiatu ani dla gminy swojej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś w wielkim błędzie Drogi ~`BOOH`~`.Tylko w tym roku inwestycje robione za środki zewnętrzne to np .kanalizacja częsci Modliborzyc, kompleks dwóch boisk w M-cach ,ulica Długa z bocznymi ,termomodernizacja i remont szkoły w Stojeszynie Orlik w Wierzchowiskach ,przydomowe oczyszczalnie w Pasiece ,Wierzchowiskach,Antolinie ,wąwóz w Wolicy I i wiele innych.W latach 2006 -2010 wydatki inwestycyjne wyniosły 19.710.485 zł w tym 9.720.218 zł to środki zewnętrzne.Wystarczy tylko chcieć w to uwierzyć a nie powtarzać bredni. Panu ''OBROTOWEMU''Gomółce życzę jak najlepiej tzn.jak rozsądni ludzie zdecydują 5 grudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modliborski Pan napisał:
Widzę ze Pani tereska z kosmosu chyba niedawno przyleciała na moherowym berecie. ile tych domów ma w lublinie? 2 a może 8? Kto niby kampanie przy pomocy wojska robi w internecie? Wystarczy spojrzeć na nk.pl co Taradysie robią. Sama Pani robi byki bo np. wyraz "lubelszczyźnie" to się piszę dużą literką bo to jest nazwa geograficzna tumanko. Nie straszy nikogo tylko uświadamia ludzi o zwolnieniach bo to przecież pan Gomółka chodzi i obiecuje stołki więc kogoś zwolnić będzie musiał aby przyjąć swoje wojsko. Niech mi Pani pokaże gminę która nie ma długu. Dlaczego mądry dobry i skromny Gomółka pozwolił na zadłużenie powiatu będąc vice-starostą? Co wtedy robił? NIC ani dla powiatu ani dla gminy swojej.
Czytam te wasze wypowiedzi i jestem z szokowany jak można się tak błotem obrzucać proszę się zastanowić,a mnie i moją rodzinę proszę zostawić w spokoju. Nigdy nikomu nie mówiłem na kogo ma głosować, a to, że sytuacja z moją osobą jest jaka jest to co mam zrobić?! Więc jak modliborski Pan ma odwagę niech się podpisze z nazwiska i imienia i nie zarzuca, ze ktoś z mojej rodziny umieszcza na naszej klasie. Mam stałą pracę, rodzinę i mandat radnego do szczęścia mi nie potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Włodku jeśli to prawda o ciepłej posadzie w starostwie to na co pan jeszcze czeka ? Historia potrafi płatać figle i oby nikt nie powtórzył za poetą ...'"miałeś chamie złoty..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tomku. dziwne to bo jeszcze tydzień temu kandydował Pan na Radnego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Tomku. dziwne to bo jeszcze tydzień temu kandydował Pan na Radnego .
ale to już cały prawie tydzień minął, mógł zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://witoldkowalik.za.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modliborski Pan napisał:
ale to już cały prawie tydzień minął, mógł zapomnieć.
Jak da się zauważyć nie uzyskałem popracia dającego mi mandat więc dla mnie wtedy skończyły się wybory i zabieganie o czyje kolwiek głosy. Wszystkim serdecznie dziękuje!A druga tura dotyczy mnie pośrednio, ale ja wpływu na to nie mam, to 5 grudnia wyborcy zdecydują o losie Naszej gminy więc nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modliborski Pan napisał:
Widzę ze Pani tereska z kosmosu chyba niedawno przyleciała na moherowym berecie. ile tych domów ma w lublinie? 2 a może 8? Kto niby kampanie przy pomocy wojska robi w internecie? Wystarczy spojrzeć na nk.pl co Taradysie robią. Sama Pani robi byki bo np. wyraz "lubelszczyźnie" to się piszę dużą literką bo to jest nazwa geograficzna tumanko. Nie straszy nikogo tylko uświadamia ludzi o zwolnieniach bo to przecież pan Gomółka chodzi i obiecuje stołki więc kogoś zwolnić będzie musiał aby przyjąć swoje wojsko. Niech mi Pani pokaże gminę która nie ma długu. Dlaczego mądry dobry i skromny Gomółka pozwolił na zadłużenie powiatu będąc vice-starostą? Co wtedy robił? NIC ani dla powiatu ani dla gminy swojej.
Jaki majątek posiada wójt, wystarczy spojrzeć na oświadczenia majątkowe, które są opublikowane na stronach BIP UG Modliborzyce. Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów i nikomu nic do tego, jest w końcu demokracja. Jednak wytykanie publiczne, czy ta rodzina czy inna, jest za jedną opcją czy za drugą, to są chwyty poniżej pasa. Chcę również również pokazać gminę, która nie ma długów np gmina Chełmiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bea napisał:
Jaki majątek posiada wójt, wystarczy spojrzeć na oświadczenia majątkowe, które są opublikowane na stronach BIP UG Modliborzyce. Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów i nikomu nic do tego, jest w końcu demokracja. Jednak wytykanie publiczne, czy ta rodzina czy inna, jest za jedną opcją czy za drugą, to są chwyty poniżej pasa. Chcę również również pokazać gminę, która nie ma długów np gmina Chełmiec.
nie wiem o co chodzi z tym majątkiem? spójrzcie sobie na oświadczenia innych wójtów z powiatu np. janowskiego. każdy z nich ma majątek i to nie mały. na nk.pl dość wyraźnie jest napisane na kogo należy głosować więc czy osoby które tak publicznie to głoszą wstydzą się tego na innych forach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taradyś Tomasz napisał:
Jak da się zauważyć nie uzyskałem popracia dającego mi mandat więc dla mnie wtedy skończyły się wybory i zabieganie o czyje kolwiek głosy. Wszystkim serdecznie dziękuje!A druga tura dotyczy mnie pośrednio, ale ja wpływu na to nie mam, to 5 grudnia wyborcy zdecydują o losie Naszej gminy więc nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jest Tomciu interes - Gomolka na wojta a ty z listy na radnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='alina' timestamp='1290856474' post='392036'] Panie Włodku jeśli to prawda o ciepłej posadzie w starostwie to na co pan jeszcze czeka ? Historia potrafi płatać figle i oby nikt nie powtórzył za poetą ...'"miałeś chamie złoty...quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 195

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...