Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moniaki: Pobity nie żyje, napastnicy wyszli na wolność

Utworzony przez STYX, 5 sierpnia 2010 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Ludzie mordują z zimną krwią, a ludzie nic nie robią......... CHORE, nawet w średniowieczu było inaczej!!! Ludzie to co się wyprawia już przechodzi nasze ludzkie pojęcie. Czym jest policja, czy wyszczekany adwokat mający zapewne dobre plecy w tym pseudo-sprawiedliwym chorym i zezwierzęconym, nie mającym współczucia wymiarze sprawiedliwości, jest zawsze najważniejszy i ponad sprawiedliwością, nie piszę, że prawem, bo prawo jeżeli mozna je tak obejść można sobie w d... wsadzić. Ludzie tak się dzieje dlatego, że ten cały aparat jest nietykalny i nieocenialny (a tam również, z tego co widzimy w tej sprawie są bandyci i wynaturzone stworzenia, które tylko nazywają siebie ludzmi, bo kto nie potrafi okazywać współczucia i nie potrafi odróżnić sprawiedliwości, nigdy nie powinien się tam znaleźć). Róbcie tak dalej, a w końcu dojdzie do tego, że jedynym wyjściem dla pokrzywdzonych będzie odpłata we własnym zakresie i wszechogarniające "BEZPRAWIE" chociaż już mi się wydaje, że żyję w państwie "bezprawia", właśnie przez niezawisłość jednego człowieka który może być szumowiną lub okazywać takie skłonności. Życzę wam, dla tych którzy w tym uczestniczyli, żebyście potracili swoje najbliższe osoby w ten bestialski sposób jakim jest pobicie przez jakiegoś "GNOJA i ZAPIJACZONEGO BANDYTE". Wtedy byście się obudzili ze swojego niezawistnego snu. WSTYD I HAŃBA dla was na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wiezienia z takim elementem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzi za głupoty zamykaja na rok, a tu za morderstwo na drugi dzien na wolnosci !!! BEZ KOMENTARZA!!!!!! brawa dla prokuratury w kraśniku!!!! matołów i deb***i banda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jakiego więzienia pytam. Tam niemam miejsca dla morderców ich miejsce jest tylko na cmentarzu. Jak takie guwno idzie siedzieć to jest tylko kara dla krewnych ludzi zamordowanych, ponieważ muszą płacić na takie ścierwa. Kara za takie coś tylko jedna wpuścic guwno na pastwe losu dla rodziny, krewnych zabitego (warunek jeden, minimum dziesięć osób zdesperowanych i kochających zamordowanego), wniosek tylko jeden, poniesie podobną karę za którą pokutuje, niema niejsca na litość, ja jestem litościwy, ale wiedziałbym co może mnie spotkać za zrobienie komuś krzywdy, ale wiedziałbym również to (co człowieka uczciwego bardziej interesuje), że w razie morderstwa kogokolwiek z moich bliskich miałbym jakiekolwiek możliwości do spłaty długów, które napewno wykorzystałbym w 100%. Decyzja powinna należyć do osób bliskich poszkodowanej osobie, oczywiście po wnikliwym procesie i decyzji wszechmogących sprawiedliwych sędziów, z zaznaczeniem na to drugie jak 80% do 20%, a nie jak to się teraz dzieje tylko i wyłącznie na to pierwsze:( Coś musi się zmienić bo ludzi głowa zaczyna boleć. Pełno jest takiego guwna na świecie, ale jeszcze nie zrozumiałem dlaczego takie guwno jest chronione. Cały czas nad tym myślę, może ktoś mnie oświeci. Nie wiem, może chodzi o pieniądze, albo na pewno o to. Gdzie te dobre wartości, kto tego przestrzega i się tym kieruje. To jak totalitaryzm kiedy się w to zajrzy choćby przez dziurkę od klucza. Każdy każdego powinien pilnować i każdy powinien mieć coś do powiedzenia, no ludzie demokracja przecież, a może na tym etapie to już zupełnie inne pojęcie............. Żal mi tych którzy stracili bliskich jak zwierzęta, a zwierzęta które nic nie robią, a nawet chronią guwno pod pretekstem prawa, które sami w jakiś dziwny sposób interpretują (czyt. morderców i bandytów), które się rozrasta w siłę szkoda słów i jakichkolwiek komentarzy. Niechętnie, ale jednak Mówię więc, żeby ich spotkała podobna kara i ich bliskich (to naprawdę otwiera oczy!!!), TO JEDYNE WYJŚCIE DLA ZEZWIERZĄCEGO ŚWIATA PRAWA POLSKIEGO I WSZECHMOGĄCYCH WSZYSTKICH KTÓRZY SIĘ TAM ZNAJDUJĄ, WE WSZELKIEJ MAŚCI ISTYTUCJACH. Żal mi was i waszego człowieczeństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...