Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pięciu naprutych winem (1 - 3 promila) wieśmaków pobiło człowieka. A może oni "tylko" pobili, a do śmierci on sam siebie doprowadził ? Mam nadzieję, że te kmioty przez kilka dobrych lat nie wyjdą z pierdla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojówka PiS w działaniu ? Nie chciał głosować na Kaczyńskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty przerazony na kogo głosowałes ,bo jak na tego co zadzi to szykuj portwel na wyszsze wydatki,tam jest pare mord do wyzywienia,kot troche mniej by kosztowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydatki to już poniosłem na twoją, pisowska fanko, edukację. Ale były to, jak widać, pieniądze wyrzucone w błoto. Ile błędów ortograficznych potrafisz popełnić w jednym zdaniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażony napisał:
Wydatki to już poniosłem na twoją, pisowska fanko, edukację. Ale były to, jak widać, pieniądze wyrzucone w błoto. Ile błędów ortograficznych potrafisz popełnić w jednym zdaniu ?
Ty jesteś upośledzony a nie przerażony.Czytając twój post mam wrażenie ,że za komuny pracowałeś przy telegrafie. Wpisy w tym temacie powinny być autorstwa świadków zdarzenia,a nie znudzonych bezrobociem inteligentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci wg mnie powinna wrócić inaczej małolaty dalej i bardziej będą czuły się bezkarne. Kula w łeb i do piachu. Na dzień dzisiejszy do ciężkich robót a nie do celi niech zapie... na społeczeństwo do końca życia aha i niech płaci rentę rodzinie podszkodowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięciu na jednego i to 57-latka chore!!! kwalifikacja czynu to morderstwo ze szczególnym okrucieństwem (wszystko robili świadomie) A NIE POBICIE ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM (CO za koleś wymyślił to chore prawo w Polsce . A co do wyroku to OCZYWIŚCIE ZAWIASY 2/3 no bo nasz wysoki na tyle stać (chyba żeby ktoś buchnął z pod sklepu rower to wtedy oczywiście 5 latek).Za dwa tygodnie będzie po sprawie tylko rodzina będzie się biła w piersi dlaczego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodnialcy z gminy Urzędów dzisiaj wyjdą na wolność. Zainteresowanie mediów skończyło sie i prokuratura bezkarnie ich wypuści bo znikoma szkodliwość, bo... bo... itd.itp. Stawiam orzechy przeciwko brylantom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich przypadkach jestem za krzesełkiem elektrycznym w PL. Facet nie był żadnym nadzianym Ole*nikiem więc sprawcy dostaną jakieś "zawiasy" za "pobicie ze skutkiem" chociaż to była zbrodnia- zabójstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodnialcy z gminy Urzędów dzisiaj wyjdą na wolność. Zainteresowanie mediów skończyło sie i prokuratura bezkarnie ich wypuści bo znikoma szkodliwość, bo... bo... itd.itp. Stawiam orzechy przeciwko brylantom. antyprokurator popieram cię dziś już jeden wyszedł a powinien siedzieć co najmniej 2-3 lata chodzby za to że się przyglądał DO PIERDLA Z NIMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co dziś wyszedł spał pijany w samochodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wszyscy wyszli http://www.kurierlubelski.pl/region/krasnik/290817,moniaki-sprawcy-pobicia-56-latka-na-wolnosci-zdjecia,m,8,id,t,z,no.html#pz_170899 cudowny kraj lepiej kogoś zabić niż dać mu w ryj powinni teraz zabić każdy po jednym i tak nic im nie zrobią teraz to dopiero będą chłopcy po podstawówce czuli się bez karni śmiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziee przyjdzcie i sie zapytajcie jak to dokładnie było, zapytajcie sie tych którzy tam byli )a nie jacys idioci siedzicie za komputerami, żall w prost zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadków zdarzenia? Główny świadek nie żyje:( . Zanim zaczniecie bronić kolegów, pomyślcie co zrobili i jak czują się bliscy człowieka, który zginął. Nie mówmy, że sprawcy powinni skończyć na krześle, nie wyzywajmy ich bo bedziemy tacy jak oni. ale powinni ponieść karę i to surową. Myślę, że kara pozbawienia wolności dała by im do myślenia zanim kolejnym razem podniosą rękę na innego człowieka. Na pewno już nie raz tak było - tylko teraz skończyło się to tak tragicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierdla z tymi baranami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest nie samowite aby po zabiciu czlowieka po 48 godz wyjsc na wolnosc za zle traktowanie psa kota konia itp grozi wiezienie cos jest nie tak a pomyslcie jacy oni dumni beda chodzic po wsi teraz bedzie strach we wlasnym domu rezygnuje z takiej sprawiedliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem synem zmarlego i chce sprawiedliwosci policja polska jest do dupy zawsze sie boi wszystkiego bede skladal sprawe do sadu o pobicie z zabojstwem ale i policja bedzie miala tez problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem synem zmarlego i chce sprawiedliwosci policja polska jest do dupy zawsze sie boi wszystkiego bede skladal sprawe do sadu o pobicie z zabojstwem ale i policja bedzie miala tez problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawil czworo dzieci i syna co ma 13 lat te huje musza isc do piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechal chlop na rodzine zarobic i go zabili... Polska szara rzeczywistosc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...