Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK w Kraśniku ma nowego prezesa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2016 r. o 20:30 Powrót do artykułu
Znam tego człowieka od dawna i uwierzcie, że jest to odpowiednia osoba na stanowisko prezesa.  Kierowanie Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej nie jest wcale takie łatwe, a jeżeli ktoś ma w tym doświadczenie i pasjonuje się tym od bardzo dawna ułatwi to w kierowaniu spółką. Komunikacja miejska do tej pory funkcjonowała bardzo dobrze, a teraz będzie działać jeszcze lepiej. Więc proszę Was, zamiast krytykować dajmy szansę młodemu człowiekowi. Teraz w jego rękach jest przyszłość MPK i dzięki niemu może niedługo będziemy mogli dostać się autobusem tam gdzie nie było to dotychczas możliwe. Więc trochę wiary mniej krytyki i wszyscy będą zadowoleni. A że swojej strony spadam szczere gratulcje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwały się fejk konta. Ja wiem lepiej, też go "znałem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie fejk konta tylko osoby, które szanują Pana Andrzeja. Jest to człowiek godny zaufania. Człowiek, który odpowiada na potrzeby mieszkańców i stara się usprawnić funkcjonowanie komunikacji miejskiej. Osoba z pasją i zamiłowaniem do autobusów. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się znam, mieszkam w pobliżu, mam doktorat i o żadnym konkursie nie słyszałem. Ciekawe czemu? No cóż, p. A.K. musiał wygrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fejk konta LKR.STR., zainteresowana i Kraśniczanin- jedno ip ciekawe czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne miasto.... same uklady i znajomosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo jest usiąść za komputerem i z bezpiecznej odległości, z poczucia bezpieczeństwa, anonimowo pisać, "pluć", poniżać, znieważać.. Oprócz tego, rozumiem, że tobie robi się lepiej, ponieważ wyrażę swoją złość, po części wyładuję się. To nie zapominaj, że obrażasz innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...