Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poprzyj Petycję http://www.petycje.pl/petycja/11305/nie_dla_likwidacji_muzeum_24_pu%C5%81ku_u%C5%81an%C3%93w_w_kra%C5%9Aniku.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzyjcie petycję w obronie Muzeum http://www.petycje.pl/petycja/11305/nie_dla_likwidacji_muzeum_24_pu%C5%81ku_u%C5%81an%C3%93w_w_kra%C5%9Aniku.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA UWAZAM, ZE MUZEUM W LUBLINIE PRZEZ LATA LEKCEWAZY POTRZEBY FINANSOWE, REMONTOWE SWOICH TERENOWYCH PLACOWEK. DLA SIEBIE UMIE I MOZE ZALATWIC DOFINANSOWANIA Z UNII EUROPEJSKIEJ, "PROWINCJONALNE JEDNOSTKI NIE SA WAZNE".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję przenieść muzeum do najcenniejszego zabytku - po kościele w Kraśniku tj do dworku modrzewiowego. W imię poszanowania tradycji i zabytków. Tylko trzeba by wcześniej odkupić tę ruinę.   A tak poważnie, jest super miejsce historycznie związane z 24 pułkiem ułanów - stara wartownia w Koszarach. Tylko tam jest usc.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUZEUM WYGNANIEC HISTORIA MUZEUM W KRASNIKU JEST B. CIEKAWA W KONCU LAT SIEDEMDZIESIATYCH DWUDZIESTEGO WIEKU , SPOLECZNIE, ENTUZJASTYCZNIE RUSZONO DO ORGANIZOWANIA MUZEUM REGIONALNEGO W KRASNIKU. WIELU LUDZI SIE ANGAZOWALO (w wiekszosci bezinteresownie) , SIEDZIBA PIEKNA, POMIESZCZENIA POKLASZTORNE. PRZYSZLA SOLIDARNOSC, MUZEUM WYRZUCONO DO B. SALI KONFERENCYJNEJ( nie wspomne o warunkach pracy I mozliwosciach wystawienniczych), OBIECANO NA MUZEUM "2 SYNAGOGI", bez komentarza, proboszcz chcial oddac na MUZEUM "zabytek dworek modrzewiowy",chociaz nie byl wlasnoscia kosciola, bez komentarza. ZNALEZIONO ZASTEPCZE POMIESZCZENIA, KTORE STALY SIE DOCELOWYMI, TO MIALO BYC NA KILKA LAT. MUZEUM JEST ODDZIALEM MUZEUM W LUBLINIE, CZY NIE MA ONO OBOWIAZKU DBANIA O SWOJE ODDZIALY? JA MYSLE, ZE NIE WYKONUJE SWOJEJ STATUTOWEJ POWINNOSCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solecki hujowo się starasz że ogłaszasz się w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 2 mln zł to można kupić działkę i wybudować nowe muzeum - kto wymyślił że inwestycja będzie kosztować 2 mln???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mnie to zastanawia. Bo budynek jest chyba  własnością Urzędu Marszałkowskiego ? 2 mln zł to wybudowanie mniej więcej dwunastu domów jednorodzinnych ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda naobiecuje tyle, że budżet będzie miał 500 % deficytu. Co to oznacza? samo sobie dajcie odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co pani dyrektor opowiada, MUZEUM Krasnickie jest ODDZIALEM MUZEUM LUBELSKIEGO (nawet e-mail nalezy pisac na MUZEUM LUB ) wszystkie finanse oddzialu krasnickiego sa w lublinie.Chce nadmienic, ze MUZEUM LUBELSKIE przymierza sie tez do likwidacji MUZEUM REGIONALNEGO W KRASNIKU. CZY NIE DZIWNE ,ZE NA REMONTY INNYCH MUZEOW SA FUNDUSZE EUROPEJSKIE A TUTAJ NIE MA NIC? Skad 2 mil zl, na taki maly budynek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu, przypominam: czyny, czyny nie słowa. Co mi po zwrocie "to bulwersujące", to dla mnie, dla mieszkańca jest bulwersujące że miasto nie dba i dopuściło do takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...