Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na kraśnickie układy nie ma rady?

Utworzony przez MSz, 1 października 2008 r. o 06:05 Powrót do artykułu
Pisałem o tym na swoim blogu dwa dni temu http://dziamber.wordpress.com/2008/09/29/pasnik-po/ A to ciekawe, gdzie jest informacja, że Kuczek zrezygnował? Mamy koniec września, na stronie miasta nie ma takiej informacji, podobnie jak na stronie KPM! Raz jeszcze podkreślę, na stronie miasta jest informacja, że Ł.K. jest w RN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było panie Rafale zapytać prezesa czy była zmiana schematu organizacyjnego spółki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MSz napisał:
Pisałem o tym na swoim blogu dwa dni temu http://dziamber.wordpress.com/2008/09/29/pasnik-po/ A to ciekawe, gdzie jest informacja, że Kuczek zrezygnował? Mamy koniec września, na stronie miasta nie ma takiej informacji, podobnie jak na stronie KPM! Raz jeszcze podkreślę, na stronie miasta jest informacja, że Ł.K. jest w RN!
Panie Sznajder wystarczy przeczytać. Tego uczą już w podstawówce Aktualizacja informacji pod Pana linkiem (tj. przejrzyste miasto) dokonywana jest raz na kwartał. Na pozostałych oficjalnych stronach ta informacja widnieje od początku sierpnia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD, jak ktoś może to mniech sprawdzi czy normalnym jest, aby do przetargu o wartości 427 zł, wymagane było wpłacenie wadium na DWA DNI WCZEŚNIEJ PRZED rozstrzygnięciem przetargu. Nie chce mi się wierzyć aby Czubiński był tak głupi i się podkładał, myślę, żę to skok KUCZKA na kasę miasta. Chłopak ostanio wygląda na niedożywionego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Pis szykuje się do wyborów, szuka ,szuka a agent palipali knuje to tu to tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Pis szykuje się do wyborów, szuka ,szuka a agent palipali knuje to tu to tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pm napisał:
Panie Sznajder wystarczy przeczytać. Tego uczą już w podstawówce Aktualizacja informacji pod Pana linkiem (tj. przejrzyste miasto) dokonywana jest raz na kwartał. Na pozostałych oficjalnych stronach ta informacja widnieje od początku sierpnia. Pozdrawiam
Podaj link do strony, na której jest mowa o rezygnacji! Taką informację można też dopisać w zakładce II kwartał, nic nie stoi na przeszkodzie. Tego też uczą w podstawówce - aktualizuj ważne informacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest wynik wyszukiwania informacji na stronie miasta, po wpisaniu Łukasz Kuczek: http://www.krasnik.pl/index.php?id=szukaj&...%A3ukasz+Kuczek Nie ma informacji o zmianach w radzie nadzorczej KPM, spółki której 100% udziałów ma miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam Czubińskiego (a znam!) to i Julkę Piterę przekręci na swoją stronę, tak jak zrobił to z wyborcami, podwładnymi i kolesiami. On jest jak wirus - trudno z nim walczyć.... SMUTNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miasto nie zasługuje na nic lepszego, bez pozdrowień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
to miasto nie zasługuje na nic lepszego, bez pozdrowień.
A kim jesteś żeby oceniać na co zasługuje nasze miasto. Zawyżone poczucie własnej wartości nie uprawnia Cię do takich osądów - upodabniasz się do osób z artykułu, który komentujesz. Wracaj do zbierania ziemniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie przygląda się takiej samowoli Czubińskiego? Panie TUSK gdzie są słynne hasła wyborcze PO??????????? . Taki człowiek nie powinien być BURMISTRZEM MIASTA KRAŚNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisz swój nick napisał:
A kim jesteś żeby oceniać na co zasługuje nasze miasto. Zawyżone poczucie własnej wartości nie uprawnia Cię do takich osądów - upodabniasz się do osób z artykułu, który komentujesz. Wracaj do zbierania ziemniaków.
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Kraśnik to w większości napływowa ludność tzw .disco polo. Fabryczny określany jest obraźliwie "Nowa Huta". Jeśli ktoś nie wie o co chodzi tzn ,że jest z fabrycznego. Ogólnie mówiąc mnóstwo upośledzonej ludności bez własnego zdania i zdeformowanych genetycznie jak ich cesarz. Kraśnicznie wybrali jednego z siebie i na nic innego nie zasługują. Dla mieszkańców o IQ powyżej 20 proponuje wyprowadzkę. To miasto napędza się zdeformowanym pijarem dostosowanym dla potrzeb upośledzonej ludności paśnika.. Czytałem ,że z Kraśnika emigruje średnio 1450 sztuk rocznie .Podejrzewam ,że w miarę normalnie myślących za 2-3 lata nie będzie. .Zostanie wiocha która posiłkuje się plakatami z przystanków i zdaniem emeryta po szkole specjalnej. Mam prośbę do mieszkańców tej wiochy. Jeśli twoje IQ jest powyżej 20 tzn. że umiesz pisać i wymawiać więcej niż 300słów.Spróbuj wpłynąć na swoich kolegów ,znajomych ,rodzinę aby zaczęli Cię słuchać. Jako tzw. rodzinny inteligent możesz coś dla nich zrobić. Tylko jest problem. Podobno z internetu potrafią korzystać ludzie o IQ powyżej 21.Więc pierniczyć te 70% kraśniczan o inteligencji osła . Zwracam się do reszty aby zamiast się wyprowadzać ujeżdżali osły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
to miasto nie zasługuje na nic lepszego, bez pozdrowień.
iiiiihahaha! Lecę ujeżdżać ... osła... bo to prawda, co wyżej napisane! Mam IQ 21,5 !! Iiiiiiiiiihahaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galloper trochę się zagalopowałeś. Obrażasz innych. twoje 21 IQ nie powinno cię do tego predysoponować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku Fabrycznym 90% ludzi to takie mieszczuchy co w soboty zawalają na swoich hektarach w okolicznych wsiach. Takich ludzi bardzo łatwo kupić festynikiem, plakacikiem. Widać to po wynikach wyborów, że myślacych i analizujących obiektywnie sytuację nie jest wielu w tej dzielnicy. Naiwność tych ludzi jest skrzętnie i konsekwentnie wykorzystywana. Burmistrz nadal będzie siedziął na swoim miejscu, bo wie nikt i nic mu nie moze zrobić. Sprawy przeciwko niemu dziwnym trafem są umarzane lub przeciągane żeby rozeszły się po kościach. Nawet sławna Pitera nic mu nie zrobi, bo to przeciez jej ziom z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Galloper !. Z tego co Pan napisał wnioskuję, że Pana IQ jest dużo dużo mniejsze niż 20. Trzeba jednak przyznać, że większość mieszkańców obu dzielnic Kraśnika to właśnie tacy napływowi zaściankowi i ograniczeni rolnicy !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warchulstwo!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galoper napisał:
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Kraśnik to w większości napływowa ludność tzw .disco polo. Fabryczny określany jest obraźliwie "Nowa Huta". Jeśli ktoś nie wie o co chodzi tzn ,że jest z fabrycznego. Ogólnie mówiąc mnóstwo upośledzonej ludności bez własnego zdania i zdeformowanych genetycznie jak ich cesarz. Kraśnicznie wybrali jednego z siebie i na nic innego nie zasługują. Dla mieszkańców o IQ powyżej 20 proponuje wyprowadzkę. To miasto napędza się zdeformowanym pijarem dostosowanym dla potrzeb upośledzonej ludności paśnika.. Czytałem ,że z Kraśnika emigruje średnio 1450 sztuk rocznie .Podejrzewam ,że w miarę normalnie myślących za 2-3 lata nie będzie. .Zostanie wiocha która posiłkuje się plakatami z przystanków i zdaniem emeryta po szkole specjalnej. Mam prośbę do mieszkańców tej wiochy. Jeśli twoje IQ jest powyżej 20 tzn. że umiesz pisać i wymawiać więcej niż 300słów.Spróbuj wpłynąć na swoich kolegów ,znajomych ,rodzinę aby zaczęli Cię słuchać. Jako tzw. rodzinny inteligent możesz coś dla nich zrobić. Tylko jest problem. Podobno z internetu potrafią korzystać ludzie o IQ powyżej 21.Więc pierniczyć te 70% kraśniczan o inteligencji osła . Zwracam się do reszty aby zamiast się wyprowadzać ujeżdżali osły.
Napisałeś prawdę .Kraśnik F-abryczny zwany kiedyś -terenem -to zlepek dworusów z okolicznych majątków ziemskich takich jak Popkowice, Boby, Moniaki, Szastarka Dzierzkowice itp.Więc nie wymagaj od wielbłąda by był. piękny jak Diakonda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie ze Fabryczny to wieśniaki, a ja jak przejezdzam przez tzw. stary Kraśnik to mam wrazenie że po jednej stronie ulicy jest jakaś mieścina, a po drugiej stronie wiocha że nawet woń obornika sie unosi. Na fabrycznym jakos tego nie czuje. Ale chyba wiem dlaczego!!!! Bo na starym mieszkaja chłopki z Sulowa, Kowalina, Strózy i Olbiecina( pewnie większosć tych ludzi z IQ powyzej 21 chodziło do miejscowej szkoły)i tych wszystkich okolicznych pipidówek. POZDRAWIAM ELITĘ ZE STAREJ WSI- oj przepraszam Starego Kraśnika!!!!!! Ze sportowym pozdrowieniem Witold Bober!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...