Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na widok policjantów zaczął wyrzucać konopie w doniczkach przez okno

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2016 r. o 12:05 Powrót do artykułu
Jako wolny człowiek w rzekomo wolnym kraju powinienem mieć naturalne prawo do uprawiania we własnym domu takiej rośliny jaka mi się podoba. I nikomu nic do tego czy ja tą roślinę zjem, spalę, zakopię czy będę z nią spał. Natomiast to co dzieję się wokół nas po prostu przeraża !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienisz zdanie jak ktoś z twoich bliskich (nie życzę) zaćpa się na śmierć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się zapije na śmierć to będzie wszystko w porządku, tak ?. Włącz myślenie człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do odp.gosc : trawa nigdy się nie zaćpasz na śmierć, chyba że mieszasz z czymś innym np alkoholem lub innymi substancjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po za tym ile ma właściwości leczniczych i mnóstwo innych pożytecznych zastosowań. Należy zasięgnąć trochę wiedzy na ten temat zamiast bezmyślnie poddawać się niewolnictwu systemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mafię się weźcie, a nie amatorów trzepiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku mądry inaczej,weź sie przejdź na pierwszy lepszy oddział psychiatryczny i zobacz co takie żeczy jak między innymi marichuana robią z głową młodych ludzi i jakie nie odwracalne spustoszenie sieje w ich głowach, a do tego widząc jak zrozpaczeni są rodzice tych młodych ludzi kiedy wiedzą że ni jak nie mogą pomóc swoim dzieciom.Wtedy przestaniesz wypisywać takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr, a alkohol nie robi ?. A kupić możesz wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzależnienie od alkoholu,trawy czy innego świństwa zawsze jest zagrożeniem dla życia. Widzialam jak zachowuje się chłopak po spożyciu alkoholu i trawy-dramat!!! Stwarza zagrożenie dla siebie i innych.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narkomany kradno i zabijajo po marihuanen, pół ameryki powinni zamknąć w więzieniach za tam legalną marihuanen tam tez sie zabijajo i psychjatrujo od zielonego zła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się! Przestańcie sobie wstrzykiwać trawkę narkotyczną! Czy nie rozumiecie, że możecie się zarazić AIDS albo żeżączką? A później zaraźić inne osoby? Ile lat trzeba to tłumaczyć? Jak można zalegalizować śmierć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ludzie którzy posiadają najmniejszą wiedzę w tym temacie, mają jak zwykle najwięcej do powiedzenia? Jeżeli posiadasz subiektywną opinię, nie opartą na żadnych dowodach (naukowych czy chociażby doswiadczeniach) wyrażaj ją z kulturą i nie wpływaj na życie innych ludzi oddając negatywny głos. Nie lubisz? Boisz się? Nie wiesz jak działa ale wydaje Ci się że wiesz wszystko? Nie pal. Inteligentny człowiek najpierw edukuje się w danym temacie, zanim zacznie wpływać na otoczenie swoim zdaniem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam Cię człowieku, że to nie po marihuanie, marihuana dla tych ludzi jest tylko przykrywką, żeby nie chwalić się jakim naprawdę gównem sie faszerowali. Palę ganję około 5 lat, rzadziej lub częściej, zależy jak mi się chcę, palę mniej, albo więcej też zależy jak mam ochotę. Po za delikatnym zaburzeniem pamięci krótkotrwałej, znikające klucze, telefon itp. nic mi się nie dzieję, pracuję, żyję jestem sprawny, zdrowy i w niczym gorszy od tego co nigdy nie zapalił. ELO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy alkohol degraduje ludzką psychikę do poziomu człowieka niedorozwiniętego przy czym człowiek owy nie jest nawet tego świadomy ! Jesteście wykorzystywani przez pasożytów którzy dodatkowo bombardują Was reklamami a co dopiero narkotyki ?!!!!!! Nie dajcie się tym świniom wykorzystać bo wszystko to prowadzi tylko do śmierci i nieszczęść w rodzinach !!!!!!!!!!! Trudno uwierzyć ????? Nie szanujecie siebie a co dopiero innych i bliskich ! Myślicie ,że żyjecie a to ułuda !!!!!!!!!!!!! Takie życie zakrapiane i odurzone to największe kretyństwo jakiego możecie się wstydzić ! Warto być trzeżwym i czuć satysfakcję prawdziwą a nie odurzoną !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bez alkoholu macie zdegenerowane klepicha. Baczność Niewolnicy!!!! Wasze zarobki mają być zbliżone do zarobków w RFN. Zrozumiano!!!! Ich wartość nabywcza ma być zbliżona, prawie taka sama. Zrozumiano!!!! Tylko nie lećcie ze mną w swoje przyrodzenia!!!! Zrozumiano!!!! Nikt nie wie w imię czego giną ludzie, zwykle niewinni. Ayrton Senna - zginął, by dać wykształcenie dwunastu milionom Brazylijczyków. Zbadano dokładnie, co się stanie, gdy kierowca uderzy w silną przeszkodę. Wiadomo było, że wtedy nie ma on żadnych szans. Element zawieszenia miał uderzyć tak, by kierowca odszedł natychmiast. Pod pretekstem zwiększenia miejsca dla kierowcy zmniejszono wymiary drążka kierownicy i dano nań gorszy materiał. Drążek musiał pęknąć. I pekł, ale na zakręcie, który każdy by pokonał bez problemu. To było perfidne morderstwo. Ayrton Senna został zamordowany!!!! Nie leć ze mną w k i n d y b a ł a nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Female wiedzą, że mają słabsze klepicha od male. Zatem do female nie mam żadnego żalu. Nie leć ze mną w wała!!!! Zrozumiałeś!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie muszę się wysilać. BASTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...