Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niebezpieczne związki asystenta posła

Utworzony przez dick, 3 marca 2008 r. o 01:20 Powrót do artykułu
Uważam, że media zrobią z tego wielkie halo. Publikując rzekome doniesienia internauty ośmieszają sie podwójnie. Jako korzystający z tak mało wiarygodnego źródła informacji i budujący na takich donosach fakty prasowe a po drugie występują jako potępiający i szufladkujący jako te najgorsze piasma FiM oraz Nie. Media-mediom? Dziwne. Druga nauka płynie dla asystenta posła Stawiarskiego. Nawet w najlepszych intencjach nie zadawać się z chłamem. Jeśli ubabrzesz się w g.wnie, to bedziesz śmierdział zawsze. Nawet w najtrudniejszych chwilach nie szukaj przyjaciół wśród wrogów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dick napisał:
Uważam, że media zrobią z tego wielkie halo. Publikując rzekome doniesienia internauty ośmieszają sie podwójnie. Jako korzystający z tak mało wiarygodnego źródła informacji i budujący na takich donosach fakty prasowe a po drugie występują jako potępiający i szufladkujący jako te najgorsze piasma FiM oraz Nie. Media-mediom? Dziwne. Druga nauka płynie dla asystenta posła Stawiarskiego. Nawet w najlepszych intencjach nie zadawać się z chłamem. Jeśli ubabrzesz się w g.wnie, to bedziesz śmierdział zawsze. Nawet w najtrudniejszych chwilach nie szukaj przyjaciół wśród wrogów.
No i mamy sensację. Proszę zajrzeć na stronę posła Wilka z PO. Pracownikiem jego biura jest dziennikarz Głosu Kraśnickiego Paweł Bieleń. To co, poseł za nasze pieniądze zatrudnia dziennikarza, który pisze pochlebnie na temat innego polityka PO P. Czubińskiego. To pachnie korupcją polityczną. Pan Bieleń uczestniczy w sesjach rady miasta, sesjach powiatu i pisze z tych posiedzeń relacje. Jak więc wyglądają dokumenty w biurze poselskim. Czy pracownik posła PO podpisuje się na liście obecności w tych samych godzinach, w których pracował dla gazety? To jest dopiero afera! Ale o tej gazety raczej nie napiszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rafale Panas pokaż Pan chociaż jeden artykuł z gazet NIE i FiM o walce z Kościołem! Owszem walczą, ale z pazernym i zaprzałym klerem, a to wielka róznica. Każdemu obywatelowi wolno pisać do gazet, do których się chce bo podobno jest w Polsce demokracja, wprawdzie amerykańska, ale jest. Ja na ten przykład, chociaż nie jestem katolikiem praktykującym napisałem list na temat UPA do Naszego Dziennika i co? Ano nic, wydrukowali ze skrótami, ale wydrukowali. Panie Rafale Panas nie nazywaj Pan gazet szmatławcami, bo nie wiadomo do jakiej Pan tez piszesz. -Ignac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wiele brukowców,ale te wymienione są 100% wiarygodne.Śledzą je armie prawników i przy potknięciu leżą. I oczywiście nie walczą z wiarą,a z kościołem,a to juz jest kłamstwo.Gdyby do kościoła nie można było się przyczepić,pisma straciłyby czytelników..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję DW za reklamę, podobnie ten artykuł powinien potraktować PiS i poseł Stawiarski. Partia tę sprawę (patrz artykuł w DW) powinna wykorzystać do bólu, by pokazać, że przyklejona im łatka współpracy z wiadomym ośrodkiem informacyjnym jest pomyłką. Okazuje się, że PiS nie dzieli ludzi, a szczególnie dziennikarzy na białych i czarnych, dla nich liczy się dociekanie prawdy! Staram się zrozumieć intencję autora, który pisze w komentarzu tak: "Przeciwko wrogom PiS to można choćby z diabłem? Piekielna filozofia." Panie Rafale, tym diabłem jest niby ja... może jakieś dowody... chyba jednak posunął się Pan za daleko! Może gdzie indziej należało szukać "diabła" i zagłębić się w okoliczności głośnego doniesienia... Pewna osoba z Kraśnika jest widywana w otoczeniu J. Życińskiego, a ma wiele, oj wiele na sumieniu. Obecnie część spraw bada Prokuratura Okręgowa w Lublinie, m.in. nakazu zwolnienia mnie z pracy w MKS! Żeby o tym napisać trzeba mieć odwagę i może nawet narazić się... Szkoda Gadać... Artykuł dotyczy nie tylko mojej pracy, ale dotyka problemu granic dziennikarstwa. Co powinno być celem dla osoby wykonującej ten zawód, w mojej ocenie ujawnienie prawdy jak najszerszemu kręgowi czytelników. Najwidoczniej dla DW nie jest to aż tak oczywiste. A szkoda, mnie też gazeto nasuwają się ciekawe pytania. Pod koniec 2006 roku pisaliście o aferze w Strefie Usług Komunalnych w Kraśniku. Afera ma w tle polityków PO. W tym czasie władzę w państwie sprawował PiS. Minął rok, pora poinformować czytelników jak tamta sprawa zakończyła się. W sumie... szkoda wam na to czasu, w dobie rządów PO, w tzw. Hakolandzie i wyszukiwaniu na siłę haków na polityków PiS, ciekawszym tematem jest pokazanie "diabła" w szeregach PiS? Raz jeszcze dziękuje za reklamę, czuje się podbudowany tym, i jak mawiają aktorzy amerykańscy: "...byle z nazwiska..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniale !! artykuł ba poziomie "Faktzitung" - czyli dno............ a tak od siebie to uważam że należy zrobić porządek z "panami w sukienkach" bo to pasożyty i darmozjady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy czyta to co chce.Jedni czytają Fim inni Nie a jeszcze inni Nasz Dziennik. Czy do,że ktoś czyta FiM lub nie to jest złym człowiekiem i dyskredytuje go?.mOHEROWCY OD nASZEGO dZIENNIKA I INNYCH KOŚCIELNYCH ŚWIERSZCZYKÓW SĄ O WIELE GORSI W SWYM POSTĘOWANIU. PS.Odkiedy to wspomniane na wstępie gazety zwalczają kościół?Te gazety zapoznają czytelników ze świństwami jakie polski krk wyrządza narodowi i państwu,jak wyzyskuje ludnoiść i drenuje skarb państwa. A co do asystenta-nie znam człowieka i nie biorę go w obronę.A nie potępiam za to że "współpracował z ymi gazetami. Kler (szczególnie biskupi) współpracowali ze służbami bezpieczeństwa,donosili na kolegów,na parafian i niektórzy nawet zostali odznaczeni przez samego prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.Sz. zawsze wygadywał na kler alej ego brat bodajże prowadził pismo antyklerykalne tacy ludzie u boku Stawiarka to czyste samobójstwo posła ja na pewno już nigdy na niego nie zakłosuję ani moja rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć że takie bzdety pisze gazeta,która była kiedyś "organem" KW PZPR i nagłówek gazeta miała CZERWONY! Ale zmieniają się czasy,ale sensacja. Ciekawe,kiedy (wzorem ku***era) Dziennik (d.Sztandar Ludu) będzie robił przedruki z ewangeli i drukował ogłoszenia parafialne. WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skandal aby poseł PiS zadawał się z takimi osobami. Wszyscy w Kraśniku wiedzą kim jest Sz. - nie pracujący pieniacz, który węszy wszędzie spiski i ngdy mu nic nie wychodzi oprócz zrażania i ranienia ludzi. Człowieka się poznaje po tym jakimi ludźmi się otacza , czyżby z posłem Stawiarskim już nikt nie chciał współpracować i trzeba sięgać do ludzi pokroju Sz.? Ten gość zawsze będzie balastem i tylko patrzęć jak zacznie atakować samego posła jak ten wyrzuci go z roboty, a wcześniej czy później to nastąpi. Sz. już wie o tym i zaczyna pisać o braku pieniędzy na biura poselskie i o nie przedłużeniu umowy. Tak sobie będzie tłumaczyć olanie go przez posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd. Ja i moja rodzina już nie zagłosujemy na Stawiarskiego!!! Otaczać się ludźmi którzy wspierają gazety szkalujące Kościół Katolicki!!! Panie pośle, tylu młodych, zdolnych ludzi jest w Kraśniku a pan daje zarobić takim ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Wstyd. Ja i moja rodzina już nie zagłosujemy na Stawiarskiego!!! Otaczać się ludźmi którzy wspierają gazety szkalujące Kościół Katolicki!!! Panie pośle, tylu młodych, zdolnych ludzi jest w Kraśniku a pan daje zarobić takim ludziom.
A wystarczyloby zeby nie ujawnil dochodu z FiM i dowodow "zbrodni" dziennikarza by nie bylo. Podajcie w czym sie mylil, co zatail, co przeinaczyl opisujac sprawy krasnickich notabli. Na kilometr cuchnie stronniczoscia i nagonka ale Dziennika Wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo to wszystko śmieszne i żałosne. Miszkańcy Kraśnika doskonale znają obu panów: posła i jego asystenta. Nikomu to nie przeszkadza, bo wiedzą mieszkańcy, że prawdziwym problemem miasta jest burmistrz i jego ekipa. To właśnie te miernoty na stanowiskach na gwałt (nomen omen) szukają, prowokują tematy zastępcze, by ludzie choć na chwilę dali im złapać oddech przed następnymi przekrętami. Boją się. Im bardziej się boją, tym gwałtowniej wymyślają bzdety by zdyskredytować przeciwników i straszą sądami. Ale tylko straszą, bo przy okazji cała prawda może wyjść na jaw. A tego boją się panicznie, by nie powiedzieć "jak diabeł święconej wody"... Panie pośle, panie asystencie, róbcie dalej swoją robotę! Mieszkańcy są z wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rafale, ech zapisałem się na to forum w nadziei na wyższy poziom komentowanych tekstów niz w Gazecie Wyborczej... i co? i sprowadza mnie Pan na ziemię bardzo ostro... Fakty i Mity pisały dla przykładu o firmach ochroniarskich i ich wykorzystywanych pracownikach - jako jedyne w kraju... czy Pan by się podjal napisania tekstu na taki temat? jesli tak to zapraszam mój telefon to 513 456 749 opowiem Panu o łamaniu prawa... Pisanie do legalnych periodyków miałoby być czymś niegodnym??? dziwne świadectwo sam pan sobie wystawia... Przemek Leniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większym wstydem jest współpraca z Kościołem. Tam trzeba na klęczkach całować pierścień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast pamietam dobrze obecnego burmistrza z czasow szkolnych! Facet bardzo religijny nalezal do koscielnego harcerstwa, bardzo czesto widziany na mszy koscielnej Taki naprawde modlacy czlowiek! A jaka ma niedawna przeszlosc wiekszosc w miescie wie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sznajder to facet ze wszechmiar uczciwy. A niewygodny wielu ludziom z Kraśnika to prawda oczywista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto z tych co zna Sz. powie że to człowiek uczciwy i dobry ? wolne żarty - nikogo takiego nie znajdziecie w Kraśniku a w necie to można wszystko pisać . Pogadajcie o nim z ludźmi z jego klasy, sąsiadów, znajomych to się dowiecie całej prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
ciekawe kto z tych co zna Sz. powie że to człowiek uczciwy i dobry ? wolne żarty - nikogo takiego nie znajdziecie w Kraśniku a w necie to można wszystko pisać . Pogadajcie o nim z ludźmi z jego klasy, sąsiadów, znajomych to się dowiecie całej prawdy.
Zastanowię się, czy nie zrobię ci sprawy o naruszenie dóbr osobistych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jackson napisał:
Sznajder to facet ze wszechmiar uczciwy. A niewygodny wielu ludziom z Kraśnika to prawda oczywista.
Panie "Profesorze" oczywistością oczywistą jest to, iż Panu w tym mieście nic się nie podoba. Obrona kolegi Sznajdera w tej sytuacji jest oczywista - Panowie należycie do tego typu mentalnego ludzi... ludzi PiS - wam wszystko wolno, bo wasze działanie legalizuje przynależność partyjna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...