Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Niebieski wieloryb”. Sprawa dwóch uczennic trafi do prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 marca 2017 r. o 21:38 Powrót do artykułu
Kolejne zadanie, w kolejnych wyborach zaglosuj na zdrajcow z pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takich idiotów którzy są pod wpływem gier, programów odmładzających nie wiedzą co z sobą zrobić wygenerowaly gimnazja i TV komercyjne które emitują pseldorozrywke. Należy jak najszybciej wprowadzić obowiązkowa służbę wojskową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuzba wojskowa, czyli fala i kojne samobojstwa ku chwale ojczyzny i Antonio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jakiej materii PiS zdradziło? Spelniają obietnice wyborcze i ja jestem zadowolony z likwidacji gimnazjów, ktore okazały się fatalnym pomyslem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gra jest wzorowana na filmie. Ostatnio coś takiego oglądałem... tyle, że tam na koncie pojawiała się coraz to większa kwota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szatan przerzucił się na komputer? Biedni ludzie żyjący bez Pana Boga... Zanim mnie skrytykujesz pomyśl, że to mogło spotkać Twoje dziecko! Dobrego piątku wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synek masz na mysli film 13 grzechów. Wiecie skad mozna pobrac wieloryba? Bylem na 36 poziomie ale usuneli z serwera:/ dobrze mi szlo i chcialbym ja ukonczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmowe gry komputerowe wcale nie są takie darmowe. Pisze się je dla określonych celów w celu kształtowania umysłów młodych ludzi. Bo czy ktoś w dzisiejszej dobie komuś dał za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu winni są tylko i wyłącznie rodzice oraz ogłupiające media społecznościowe. Gówniarz lat 10,13 albo nawet glut 6-7 letni lata ze smartfonem w dłoni się pytam od kogo go ma ?? Od durnej swojej mamusi czy tatusia równie tępego i pustego ?? Siedzą te zasrane lemingi ciągle na tych durnych portalach od najmłodszych lat, nie mają zajęcia obowiązków. Ja pierwszy swój komputer kupiłem sobie jak szedłem na studia jakieś 13 lat temu a smartfona mam od nie całego roku i to też nie chętnie a tu szczeniactwo od małego lata z tym w łapie zamiast iść pograć w piłkę poganiać się po trzepaku, lesie, iść na rower to łązi z tym telefonem ale trudno się im dziwić skoro wzór mają od osób starszych min swoich pustych rodziców !!! Jadę mpk i widze baba lat 20,30 siedzi i jeździ tym palcem po tym telefonie się pytam co tam ku....szukać tyle można ano można zamieszcza informacje na durnym portalu że "idzie teraz chodnikiem" lub "za chwilę dojedzie do domu i się wysra" A więc drodzy rodzice sami sobie jesteście winni że macie tępe i ogłupiałe dzieci i flamengi życiowe. Bo ja bym gówniarzowi zabrał tel, zabrał komputer, na wstępie jeszcze wpier....pasów na gołą du....a jak by doszedł do siebie to zagonił do lekcji ewentualnie pilkę i kopa za drzwi na boisko nie idzie. Rośnie nam na prawdę mega otępiałe puste społeczeństwo baaa już jest !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydłowski, półgłówku, wbij sobie do pustego łba, że nie ma takiej gry "niebieski wieloryb". To jest "fake news" wymyślony przez jakąś rosyjską gazetę. Przestań straszyć ludzi, pseudodziennikarski matole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś wymyślił grę dla jaj, a idioci biorą wszystko na poważnie...jak dla mnie to nie ma sensu robić afery, przejdzie tak samo jak pokemony, a że kilku debili się zabije - selekcja naturalna najgłupszych osobników. W zasadzie przydało by się więcej takich gier, trochę by przerzedziło to zidiociałe do reszty społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie dziennikarze z Dziennika Wschodniego i jak widać policja powtarzają brednię o istnieniu jakiejś gry, któa nigdy nie istniała. Ciekawe czy ktoś im pokazał taką grę kiedykolwiek. Zakładam się o wszystko, że nie! To jakaś fake zabawa wymyślona dla debili, dla reklamy. Pierdzielą coś o jakichś opiekunach, tylko czy ktoś zadał pytanie jakimkowiek służbom w kraju, czy na zachodzie - czy złapano, namierzono drugą stroną tzw. opiekuna? Nie złapano, bo go nie ma, nie istnieje. Przecież w dzisiejszych czasach niemożliwe jest ukrycie się w sieci. Musieli to by być wysokiej klasy hakerzy. A tu mowa przecież o jakichś innych dzieciakach, opiekunach. Brednie po prostu...Ta cała zabawa polega na tym, że ktoś u ruskich postanowił coś tam zareklamowaći zrobić odpowiednią kampanię, przypisując wszystkie nieszcześcia młodych ludzi jakieś niby grze. Jakieś skoki z budynków, które jak się okazało - oficjalna informacja rosyjskiej policji - nie miały nic wspólnego z jakąkolwiek grą. Ale wiadomość zaczęła żyć własnym życiem, pchana dalej przez durne szukające sensacji media. Nikt już informacji nie sprostował, nie odkręcił. Pewna część młodych debili zaczęła szukać w necie. Pewna część zaczęła po forach, grupach społecznościowych wymyślać jakie to niby zadania trzeba wykonać. Druga część debili zaczęła na sobie eksperymentować - bo skoro jeden napisał, że zrobił to czy tamto to ja nie zrobię? "Będę taki cool wśród rówieśników, którzy namiętnie poszukują wszystkich inforacji o wielorybie. Pochwalę się, że wy lamusy to tylko możecie poczytać, a ja biorę w tym udział, a jak wiecie jest bardzo trudno rozpocząć". I tak to się rozkręca. Potem wychodzi taka pani rzecznik policji i pierdzieli głupoty, zamiast ostrzegać, żeby dzieciaki i media nie dały się nabierać na takie pseudoinformacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...