Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niech burmistrz informuje o wyroku

Utworzony przez ~Piotr~, 29 marca 2008 o 01:39 Powrót do artykułu
Nie Owczarski, ale Ofczarski. To nie jest żart. Ten człowiek nawet nazwisko ma z błędem ortograficznym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Prezes Poniatowski może pokazałby chociaż jeden(!) przykład samorządowca sowicie opłacanego z publicznych pieniędzy, wobec który za łamanie ustawy o finansach publicznych został pociągnięty do odpowiedzialności. O czym my tu rozmawiamy. Płotki samorządowe pływają sobie w mętnej wodzie, zaciemnianej prze RIO a co dopiero t6aki rekin. "Chcieliście Irlandię macie czeski film". Jest to państwo bezprawia i tyle. Pan Poniatowski niech juz bajek nie opowiada.
0
Pan Poniatowski to może tyle.... co Żyd za okupacji! Nadyma się, wypowiada dla mediów, robi wiele szumu i ...nic. Dlaczego tak się dzieje? Pan Poniatowski przede wszystkim musi dbać o swoje stanowisko pracy /czytaj: bardzo dobrze płatną posadę/. Partykularny interes szefa RIO powoduje, że instytucja ta pod jego rządami zeszła na psy!. Odejdź, wstydu oszczędź,
0
Przez tego burmistrzunia śmieje się z nas nie tylko cała Polska ale i Europa. Ciekawe czy Krasniczanie ponownie będą tak naiwni i zagłosują na niego. Wiekszośc informacji o Kraśniku to informacje o aferach z udziałem Czuba. Cp to za reklama naszego miasta?????????
0
Kraśniczanik napisał:
Przez tego burmistrzunia śmieje się z nas nie tylko cała Polska ale i Europa. Ciekawe czy Krasniczanie ponownie będą tak naiwni i zagłosują na niego. Wiekszośc informacji o Kraśniku to informacje o aferach z udziałem Czuba. Cp to za reklama naszego miasta?????????
Jak to, nie wiesz? Najlepsza z możliwych, bo darmowa. Przypominam, że "bohater" tych afer jest absolwentem opłaconych przez społeczeństwo kursów z PR. W dodatku corocznie udoskonala swą wiedzę z tej dziedziny i bierze korepetycje na organizowanym przez siebie spędzie fachowców od ogłupiania społeczeństwa, którzy z całej Polski za dużą forsę przyjeżdżają do Kraśnika i wymyślają nowe strategie lasowania ludziom mózgów. I w myśl zasady: "niech gadają nawet byle jak, żeby tylko nie zapomnieli", cyklicznie "wypływa", jak na g..no przystało, na łamy prasy...
0
KTO WIE O CO CHODZI Z TYM ZIMOWYM WYJAZDEM DLA ŚMIETANKI PO Z KRAŚNIKA?
0
Jeżeli ktoś czuje wstyd, że jest z Kraśnika to w czym ma problem, żeby się wyprowadzić. Ja jestem z Kraśnika i jestem dumny, że mamy takiego burmistrza. Jako jedyny coś zrobił dla miasta. (chyba że ktoś jest ślepy). Tak zagoniliście się w aferach, że głupoty piszecie (taka moda). Wystarczy obejrzeć zdjęcia Kraśnika z przed 10 lat. Jednak jest sporo inteligentnych mieszkańców, którzy doceniają jego pracę. A wam powodzenia życzę, bo o następnym burmistrzu tak samo będziecie pisać. Ale jak za dawnych czasów, inteligentnych ludzi trzeba odsunąć od władzy. Burmistrzowi życzę wytrwałości i stalowych nerwów. Osobiście zwiększył bym mu pensie, za walkę z głupotą.
0
Drogi Mat (ołek)? Czy Ty bidulko wiesz, co to inteligencja? Bo jakoś mi się wydaje, że pomyliły Ci się:cwaniactwo, buta, kłamstwo, pycha, itd, itp. z inteligencją? Ale ucz się Mat(ołku), ucz! Może kiedyś to zrozumiesz i nie zrobisz nikomu krzywdy swoją pomyłką?
0
Mat napisał:
Jeżeli ktoś czuje wstyd, że jest z Kraśnika to w czym ma problem, żeby się wyprowadzić. Ja jestem z Kraśnika i jestem dumny, że mamy takiego burmistrza. Jako jedyny coś zrobił dla miasta. (chyba że ktoś jest ślepy). Tak zagoniliście się w aferach, że głupoty piszecie (taka moda). Wystarczy obejrzeć zdjęcia Kraśnika z przed 10 lat. Jednak jest sporo inteligentnych mieszkańców, którzy doceniają jego pracę. A wam powodzenia życzę, bo o następnym burmistrzu tak samo będziecie pisać. Ale jak za dawnych czasów, inteligentnych ludzi trzeba odsunąć od władzy. Burmistrzowi życzę wytrwałości i stalowych nerwów. Osobiście zwiększył bym mu pensie, za walkę z głupotą.
PENSJA PISZEMY PRZEZ 'J' A NIE 'I' ANALFABETO
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: