Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedoszłego zabójcę uratował kuzyn (wideo)

Utworzony przez xxx, 7 października 2008 r. o 18:06 Powrót do artykułu
ci ludzie kłamią...albo poprostu nie widzieli co działo się od początku... ja wszystko widziałem i siekiera była!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem córką Zbigniewa K. w reportarzu tym jest małostka prawdy!ja poprostu niemoge uwierzyć w te brednie mam obcięte dwa palce przez tą siekiere ktora schowali po fakcie by policja niemiała dowodu mama ma odrąbane cząstki kręgosłupa! siekiera należy do Leokadii K matki Zbigniewa mego ojca to była tragedia ...siedziałam z mama na dole i usłyszałyśmy przeraźliwy krzyk Arka mego brata..wybiegłyśmy z mama i babka równocześnie na korytarz ,babka wszystko widziała i wogole niereagowała ojciec pościł brata ktory zdjął sobie sznurek z szyi..babka złapała ten sznur i schowała go do kieszeni w kilka sekund ojciec zbiegł z góry z siekierą i złapał mnie za rękę usiłował mnie zadziabać WYCIĄGNĘŁAM GO NA DWÓR I WTEDY!!!!!!!!!upadłam i przedziabał mi palce wstałam i zaczełam uciekać ale on biegł za mna w głąb podwórka wrócił się gdyż mój brat Kamil krzykną na niego i zamkna na zamek drzwi! ojciec podbiegł do szyby i wybił ją siekiera chciał przez okno dostać się do mieszkania ale w tym momencie babka otworzyła mu drzwi i go zawołała..::Zbyszek chodź otworzyłam tendy chodź...ja stałam na środku podwórka i patrzyłam na to wszystko on wleciał przez drzwi i zaczą wydziabywać kolejnemama z rodzeństwem uciekali przez okno ale jeszcze zdążył zamachnac się siekierą na mamę odrabał jej cos od kreghosłupa i poleciał się powiesić ja w tym czasie byłam u sąsiada pobiegłam tam prosząc o pomoc... przybiegła za mna mama z moją 7-letnią siostra Patrycja ,bracia pobiegli do wójka by zobaczył co z ojcem..wraz z wojkiem przybiegli do domu zapytali babke gdzie ojciec a ona powiedziała że siedzi na górze pobiegli na piętro i znaleźli go wiszacego odcią go wujek ,do sąsiada przybiegł brat i powiedział że ojciec sie powiesił wyrwałam się mamie i pobiegłam do domu zobaczyłam go takiego sinego i bezradnego babka czyli jego matka telepała nim i udeżała go pięścia w klatkę piersiową odepchnęłam ją i sprawdziłam mu tetno-zaczełam go reanimować trwało to 20 minut po 23 minutach zaczą umierać zrobiłam masarz serca i przyjechała karetka........uratowałam go mimo tego że chciał mnie zadziabać i całą moją rodzinę jest on teraz w szpitalu odwiedzam go mówi że mnie kocha płacze ale ja mu nie zaufam tak dziwnie patrzy na mnie on ukartował wszystko co mamy robić?????musimy uciekać bo gdy wydzie napewno nas zabiją ja go uratowałam chodźniewiem dlaczego........kto nam pomoże??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos slyszal chociaz jedno slowo o wnukach ze sie o nich martwi... O ich rany i psychike i o to co przezyli w tym dniu ! ! ! i nie tylko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaak-- mam pytanie ....jak reanimowalas ojca z obcietymi palcami przeciez to chyba bol a ty na spokojnie tak masowalas 20 minut hmmmm.a pozatym po uderzeniu w kregoslup mozna jeszcze zwiewac? i to przez okno??? Mysle tak,ze wspolczuc trzeba waszemu ojcu a takie bajeczki to lubilas od malego opowiadac sluchaczom. pracowal za granica,zarabial na wasze utrzymanie i {przy okazji} na twoj samochod .I oczekujesz pomocy.Dziewczyno to co wypisalas na temat babki i ojca to brak szacunku.Wiesz dlaczego to zrobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno ludzie w reportazu mowia co innego ty co innego :/ ogladalem go 2 razy tam mowia ze to nie ty odcielas twojego ojca tylko wasz wujek ktory z tego co widac jest waszym sasiadem kto tu mowi prawde?? :// skoro masz palce obciete JAK TY MOZESZ PISAC NA KLAWIATURZE ??????!!!!!!!!!! co ty na litosc chcesz ludzi wziasc. szczerze to najbardziej zal mi twojego ojca........... dziwna stytuacja zgadzam sie rowniez z wypowiedział 'GOŚCIA' człowiek o zdrowym umysle nie wymysli czegos takiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie kłamstwa pisać wstyd to jest nie prawda ręke ci powinien odciąć choć ci tych palców ci nie ucioł!!!!!!!! A teraz niech pomoże wam kochanek twojej matki z polichny choć ich paru conajmniej było!!!!!!! matka do wieznienia a nie żebra babce polamałaś i z córko w studni utopić chcieliście ją a kto po ojca zadzwonił zeby przyjechał bo jeść nie ma co w domu bo matka nie daje jeść zamyka na klucz bo u babki sie zywili ale córka z żono jej pieniądze kradli babce !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxxxxx napisał:
takie kłamstwa pisać wstyd to jest nie prawda ręke ci powinien odciąć choć ci tych palców ci nie ucioł!!!!!!!! A teraz niech pomoże wam kochanek twojej matki z polichny choć ich paru conajmniej było!!!!!!! matka do wieznienia a nie żebra babce polamałaś i z córko w studni utopić chcieliście ją a kto po ojca zadzwonił zeby przyjechał bo jeść nie ma co w domu bo matka nie daje jeść zamyka na klucz bo u babki sie zywili ale córka z żono jej pieniądze kradli babce !!!!
posłuchaj mnie uważnie xxxxxxx. pewnie jesteś sąsiadką albo jakąś znajomą tej rodziny. zajmij się swoim nędznym, pełnym wiejskich rozrywek życiem, a nie oskarżaniem wszystkich.samo oskarżanie widać przekracza to twoje intelektualne możliwości. kup sobie słownik albo nic już nie pisz. skąd możesz wiedzieć co tam się naprawdę wydarzyło? do pozostałych poprzedników: widać grzejecie swoje święte tyłki na wygodnym krześle i waszą jedyną rozrywką jest pisanie swoich mądrości. w końcu wy przecież wszystko najlepiej wiecie! (dla mniej inteligentnych i xxxxxxxxx - to ironia). Człowiek jest w stanie zrobić mnóstwo niemożliwych rzeczy w obliczcu tragedii takich jak ta. Kto miał jakiś wypadek samochodowy wie, o co chodzi. Nie czuje się bólu, nie myśli. Nie ratowalibyście własnego ojca? patrzylibyście jak umiera? Wątpię, czy wy ogóle wszyscy jesteście tacy super, że umiecie reanimować. Wcale nie napisała, że to ona go odcięła, więc zanim coś napiszecie, przeczytajcie uważnie. DAJCIE IM SPOKÓJ!!!!!!! KOMENTARZE NIC NIE POMOGĄ, A SZKODZĄ!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IWONKA napisał:
posłuchaj mnie uważnie xxxxxxx. pewnie jesteś sąsiadką albo jakąś znajomą tej rodziny. zajmij się swoim nędznym, pełnym wiejskich rozrywek życiem, a nie oskarżaniem wszystkich.samo oskarżanie widać przekracza to twoje intelektualne możliwości. kup sobie słownik albo nic już nie pisz. skąd możesz wiedzieć co tam się naprawdę wydarzyło? do pozostałych poprzedników: widać grzejecie swoje święte tyłki na wygodnym krześle i waszą jedyną rozrywką jest pisanie swoich mądrości. w końcu wy przecież wszystko najlepiej wiecie!!!!!!!!! (dla mniej inteligentnych i xxxxxxxxx - to ironia). Człowiek jest w stanie zrobić mnóstwo niemożliwych rzeczy w obliczcu tragedii takich jak ta. Kto miał jakiś wypadek samochodowy wie, o co chodzi. Nie czuje się bólu, nie myśli racjonalnie. Nie ratowalibyście własnego ojca????????patrzylibyście jak umiera?????? Wątpię, czy wy ogóle wszyscy jesteście tacy super, że umiecie reanimować. gdybyście byli, wiedzielibyście że przy reanimacji nie uciska się palcami tylko odpowiednio ułożoną dłonia, nadgarstkami !!!!!!!!!! Wcale nie napisała, że to ona go odcięła, więc zanim coś napiszecie, przeczytajcie uważnie! DAJCIE IM SPOKÓJ!!!!!!! KOMENTARZE NIC NIE POMOGĄ, A SZKODZĄ!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TO PRZEŻYŁAM RAZEM Z MA RODZINA DZIEUJEMY WAM BABCIU I TWEJ CHOLERNEJ RODZINIE ZA TAKIE WSPARCIE! CHCIELIŚCIE BY NAS ZABIŁ I WAM NASZ MAJATEK PRZEPISAŁ! I ku*** KOCHANKÓW TO WY MACIE WSZYSTKIE BYŁY W CIĄŻY PRZED ŚLUBEM ...TO W BABKI RODZINIE KAŻDY SIE WIESZA JEJ BRAT I KUZYN!!! A TERAZ DOPROWADZIŁA DO TEGO SYNA MAM ZSZYTE DWA PALCE U LEWEJ REKI A PISZE PRAWA IDIOCI! WOGÓLE TO FILM JEST DOWODEM NA TO JAKA JEST TA RODZINA ...(cI CO WYSTĘPUJĄ TO MATKA MEGO OJCA JEJ SIOSTRA I SIOSTRZENIEC Z ŻONĄ) GDYBY ZOBACZYLI NAS W TRUMNACH UCIESZYLIBY SIE NIEZMIERNIE BABKA SZYDERCZO DRWI Z NAS! WRAZ Z SWĄ CÓRKA I WNUKAMI OD CÓRKI STRONY... GDY BYŁAM ODWIEDZIC OJCA NAMAWIAŁY GO BY PRZEPISAŁ NA NICH NASZE MIESZKANIE I WSZYSTKO CZEGO DOROBILIŚMY SIE WSPÓLNIE Z OJCEM.. OJCA ODCIĄŁ KUZYN ALE JA PRZYBIEGŁAM I GO REANIMOWAŁAM WIDZIAŁY TO OSOBY KTÓRE TAM BYŁY NIEŻYCZE TYM KTÓRZY WYPISUJĄ TAKIE BEZCZELNE GŁUPOTY TAKIEJ TRAGEDII PROSZĘ ZACHOWAĆ TE BEZCZELNE KOMENTARZE DLA SIEBIE CZÓWA NAD WSZYSTKIM BÓG I ON WIE NAJLEPIEJ JAKBYLO DAJCIE NAM FAŁSZYWCY SPOKÓJ BO NIC NIEWIDZIELIŚCIE SAMI MACIE PROBLEMY W RODZINIE ZAJMIJCIE SIĘ SOBA MATERIALIŚCI!!!!!!!!!!!!! A JEŚLI NIE BYŁO SIEKIERY TO CZYM POWYBIJAŁ SZYBY I CZYM DO CHOLERY MAM POKALECZONE PALCE CAŁE ŻYCIE KAŻY NAM ZAZDROSIŁ TYLKO CZEGO DO CHOLERY CZEGO?????? WYDRAPCIE NAM OCZY WTEDY WAM ULZY..............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wstępie współczuje p. Zbigniewowi K. takiej rodziny a już zwłaszcza córeczki, Eweliny K. Główne pytanie które sobie zadaje to to jak już wcześniej napisał RAZOR jak to możliwe, że "reanimowałaś" bez 2 palców, tak owszem rozumiem adrenalina, ale nie jestem pewien do tego czy ty wogóle wiesz na czym polega reanimacja!!! Reanimować 20 min(!!!!) i dopiero w 23 min zacząć robić masaż serca?! (IMPOSIBLE) Do tego lekarze opatrzyli tylko "brak" 2 palców i domniemany uraz kręgosłupa p. Joanny K. bez żadnej hospitalizacji, to jest po prostu śmieszne!!! Dzięki Twojej rodzinie p. Zbigniew K. o ile wyjdzie z tego cało (śpiączka farmakologiczna to nie żarty) spędzi życie w Zakładzie Zamkniętym lub więzieniu!! Każdy mężczyzna może być sfrustrowany gdy dowiaduje się, że żona olewa rodzinę i jedzie do kochanka!!! Jak było słychać w reportażu wideo to Twój ojciec dorabiał się 6 lat zagranicą, a nie tak jak napisałaś "dorobiliśmy się wspólnie z ojcem". W razie potrzeby uprzedzę IWONKĘ, że ja nie zajmuję się wiejskimi rozrywkami i potrafię odróżnić prawdę od zakłamania!!! Ewelinko K. zapewniam Cię, że sędziowie i prokuratorzy potrafią powiązywać fakty ze sobą i jeśli przeczytają chociaż Twoje wypowiedzi na tym forum nie będą mieć złudzeń, że winnym tego niepotrzebnego incydentu jest nie tylko p. Zbigniew K. ale i ty i p. Joanna K. Wiedz, że w sądzie nie przyda Ci się do niczego Twoja wybujała wyobraźnia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PRZEŻYŁEŚ WIĘC SIE NIE UDZIELAJ!!! BEZCZELNY TO MOJ OSTATNI KOMENTARZ NIEMA SENSU PISAĆ Z LUDŹMI NIEZRÓWNOWARZONYMI! I BEZCZELNYMI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pier***icie ! ! ! ! ! Ludzie ja jestm synem... Zebyscie wy wszyscy to co piszecie to przezyli. Myslicie ze jak czlowiek przezyl takie cos to czuje bul.. Wiecie ile czlowiek ma sily w takiej sytuacji ! ! ! ! Co wy wiecie. Wy nic nie wiecie ! ! ! A jak nie macie co robic to idzcie sobie pokopac pilke ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWELINA napisał:
NIE PRZEŻYŁEŚ WIĘC SIE NIE UDZIELAJ!!! BEZCZELNY TO MOJ OSTATNI KOMENTARZ NIEMA SENSU PISAĆ Z LUDŹMI NIEZRÓWNOWARZONYMI! I BEZCZELNYMI!
Ewelino mimo że napisałaś że to twój ostatni komentarz jestem pewna że i tak wchodzisz tu i czytasz co ludzie piszą... no wieć tak- pasuje pare rzeczy sprostować-Twoja matka to zwykła dziwka wszyscy o tym wiedzą. twój ojciec zapieprzał za granicą na was a wy tak mu sie odpłacaliście... mieliście go za śmiecia,pare miesięcy temu wraz z matką pobiłaś swoją babke czyli matke twego ojca. mam nadzieję że jeśli twój ojciec z tego wyjdzie chociaż by po to żeby udowodnić swoją niewinność a was kuźwa w abramowicach zamknąć!!! a napisałaś że twój ojciec w szpitalu mówi że cie kocha a jego rodzina go namiawia żeby na nich spisał wszystko... ale jak do jasnej cholery mógł to powiedzieć jak w śpiączce leży!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbys miala troche honoru Ewelino nawet nie brala bys udzialu w tej dyskusji!!!!!!!!!!! sama widzisz komentarze ludzi ktorzy znaja cie od lat, nie zaslugujesz na ani jedno slowo współczucia, sama sobie zasłużylas wiec do kogo masz pretensje????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-62155.html sama się pogubiłam.... to w końcu jest w śpiączce czy przytomny???? komu wierzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczynu tutaj sciema goni scieme nie dowiesz sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy trudno jest uwierzyć nikt z nas nie wie jak było na prawdę...Wie to tylko rodzina...Nie znam tej rodziny... I nie mi to osądzać... Hm do wszystkich komentujących:człowiek przechodząc wiele tragedii zmienia się..nie powinniśmy się wtrącać do czyjegoś życia i mówić że ktoś był "dziwką" czy pisać "była u kochanka" a skąd wiesz że była?? Widziałeś to ??Nie sadzę myślę że wiesz tak bo ktoś Ci tak powiedział nie należy wierzyć plotkom!!!! Nieraz porostu ktoś powie żeby zrobić z tego jakaś sensacje albo żeby komuś zrobić na złość...A my wierzymy w słowa kolegi/koleżanki bo nie jest ważna prawda po co zastanawiać się czy to jest prawdą ważne ktoś tak powiedział....nie zastanawiasz się jak ta osoba się poczuje!!!! Powtarzam to jest sprawa pomiędzy tą rodziną......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj to mała wieś każdy sie tu zna i każdy wie że eweliny matka to dziwka i tyle. i to nie są byle plotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ewelino mimo że napisałaś że to twój ostatni komentarz jestem pewna że i tak wchodzisz tu i czytasz co ludzie piszą... no wieć tak- pasuje pare rzeczy sprostować-Twoja matka to zwykła dziwka wszyscy o tym wiedzą. twój ojciec zapieprzał za granicą na was a wy tak mu sie odpłacaliście... mieliście go za śmiecia,pare miesięcy temu wraz z matką pobiłaś swoją babke czyli matke twego ojca. mam nadzieję że jeśli twój ojciec z tego wyjdzie chociaż by po to żeby udowodnić swoją niewinność a was kuźwa w abramowicach zamknąć!!! a napisałaś że twój ojciec w szpitalu mówi że cie kocha a jego rodzina go namiawia żeby na nich spisał wszystko... ale jak do jasnej cholery mógł to powiedzieć jak w śpiączce leży!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można tak bezczelnie kogoś "dziwką" nazwać. Ludzie miejcie odrobinę wyobraźni i nie rzucajcie bezpodstawnych oskarżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...