Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedoszłego zabójcę uratował kuzyn (wideo)

Utworzony przez xxx, 7 października 2008 r. o 18:06 Powrót do artykułu
ludzie syca się plotami to jest ich tlen tak naprawde nie przezyli tego z ta rodzina więc jak moga być tacy bezczelni kochanek? hmmm kazdy mowi kto udowodni??????????... no prosze ... hmm ciekawe ale wy jestescie pusci!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
określenie że jesteś dziwką bardzo do ciebie pasuje......... wstydz się takie bzdury pisać o swoim ojcu jestes bezczelna i tyle każdy zna cie na tej wsi i każdy ma o tobie takie same zdanie a i jeszcze jedno skąd ty masz takie bajki WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY MASZ OBCIĘTE PALCE ALE CHYBA U NOGI BO JAKOŚ U RĘKI NIC NIE WIDAĆ NAWET RZADNEGO BANDARZA A TWOJA MATKA POWINNA PRACOWAĆ ALE POD LATARNIĄ HE HE:) RODZINA POJEBÓW WSPÓŁCZUJE CHŁOPAKOM CZYLI TWOIM BRACIOM A I OJCOWI ALE JEMU TO JUŻ SZCZEGÓLEIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś oglądał dzisiejszy reportaż w Polsacie, w Interwencji. Dla mnie to co tam było przedstawione jest po prostu żenujące!!! Jeśli ta rodzina cierpiałaby tak jak to mówią to nie spraszała by do telewizji tylko chciałaby o tym jak najszybciej zapomnieć!!! Jeśli ktoś nie oglądał reportażu to zapraszam na stronę Interwencji. Podobał mi się jeden z komentarzy pod tym reportażem, a mianowicie: że kobieta ma kolegów, a mężczyzna kochanki!! To chyba idealna puenta mojego postu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćmila to dziecko Kłaka,a dlaczego w reportarzu nie wspomniala jak razem z matko chciala utopic babke w studni???Arkowi jak babka pomagała to to matka poszla babkę pobiła, nie chciała dać synowi jedzenia,straszyła go policjo!to jest matka???????? współczucie dla chłopaków i Zbigniewa( choc nie popieram jego zachowania-można było to inaczej rozegrac )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla BRZOZÓWKI!! Twój post jest niebity. Mam pytanko kto to jest "Ćmila" i "Kłak"?? Chętnie się dowiem, nie wiem dlaczego ale domyślam się, że "Ćmila" to Ewelina K.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądając reportaż stwierdziłem, że dzieci p. Joanny K. dobrze wiedziały co mają mówić!! Po za tym dziwnie reagowały mówiąc o tym wszystkim ciągle uciekał im wzrok, co wielu uważa za oznakę braku szczerości!! Ale to już moje stanowisko wobec tej całej farsy z dzisiejszym reportażem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za swoje czyny i grzechy każdy sam odpowie.Nie nam sądzić i wytykać czyjeś grzechy.Pan Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy prędzej czy póżniej wszystko będzie policzone,kilka osób z tej Brzozówki PRZEŻYŁO JAKIŚ DRAMAT A TERAZ ZAJMUJĄ SIĘ TYM CZYM NIE POWINNI mnie to oczywiście nie dziwi bo w tej wsi mieszka tylko kilka rodzin całkiem PRZYZWOITYCH DO KTÓRYCH MOŻNA ZWRÓCIĆ SIĘ O POMOC I NIGDY NIE ODMÓWIĄ TEJ POMOCY CHOĆBY SAMI MIELI Z CZEGOŚ ZREZYGNOWAĆ LUB SIĘ Z TOBĄ PODZIELIĆ jest ich naprawdę niewiele można zliczyć je na palcach jednej ręki!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śledzę ten temat od dłuższego czasu i aż się włos na głowie jeży z tego co ludzie wypisują. Wszyscy wiedzą najlepiej co się stało, co było powodem, kto z kim sypia, kto ma z kim dzieci. Ludzie opamiętajcie się. Dla Was to sensacja, powód do oczernienia członków tej rodziny, do zmieszania ich z błotem, a dla nich tragedia. Rodziców się nie wybiera, są jacy są, ale cokolwiek by się nie stało zawsze będa nimi. Myśleliście chociaż przez chwilę o tym co przeżywały i zapewne nadal przeżywają dzieci, co ich matka, mąż, babka? Łatwo jest siedzieć sobie spokojnie w domu i cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia-taka jest niestety mentalność Polaków, nazywać ludzi ku**i, s****i, bo ktoś coś gdzieś kiedyś powiedział, inny dorzucił coś od siebie i idzie już ładna plotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie naiwniaczki tłuste wypasione za babcyną emeryturę że nikt nie domyśla się że to wy wypisujecie te wszystkie oszczerstwa skierowane do tej rodziny zajmijcie się sobą jak wy wyglądacie tej słoniny wisi na was po pół metra ruszać się nie możecie a mordy to wam mielą jak waszej babce kręcicie się po Brzozówce KOŁO DZIESIĄTEGO jak emeryturka w babki portweliku.Macie swoje dzieci to uważajcie co mielecie ozorami żeby na was ta krzywda się nie odwróciła pięcioro was jest a żadnego z was matka nie umiała wychować na dobrego człowieka same do własnego ojca z nożem skakałyście ta najgrubsza co w sklepie w Polichnie sprzedaje i z półek sklepowych wyjada,męża swojego w łeb wali.Piszcie dopuki wam sił nie braknie,jeśli będziemy wszyscy na tym świecie zobaczymy jak wam życie się potoczy!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm.. dziwna ta interwencja tak to pytaja ludzi,znajomych,urzednikow a tu tylko mama,corka i wlasciwie tyle a i jeszcze powycinane zeznanie starszej osoby bo tak dziwnie sie uklada w calosc na korzysc sponiewieranej mamy.Alee duzo juz wiem o tych wyczynach Zbigniewa K. Skubany... pil, bil, rozrabial czyli utalentowany tylko tak inaczej go rodzina docenila,a i kiedy on to wyczynial jak ponoc za granica siedzial. Zle to rozegral nie pochwalam tego trzeba bylo inaczej.Duzo tego materialu na internecie i bardzo zroznicowanego,ale 90% to od strony poszkodowanej a nie od tej winnej.Moze wtedy zrozumialbym wiecej. Cuz czas pokarze kto ma racje bo prawda zawsze wyjdzie na jaw chocby byla inna niz ta prawdziwa.A tak ode mnie to te dwie panie przebily najleprze aktorki....( ten reportaz byl leprzy od tego nowego polskiego horroru)i napewno jeszcze nie raz tak dobrze zagraja a i kasa z tego nielicha.No to dreszczowej lektury ja posledze dalsze losy ludzi z tej tak makabrycznej wioski.(to wciaga)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE Z BRZOZÓWKI POWINNI BYĆ DUMNI I DZIĘKOWAĆ STWÓRCY ŻE MAJĄ TAKIE 2 ZDOLNE I UTALENTOWANE AKTORKI!!!!!!!!!!! CÓŻ ZA TALENT!!!!!!!!!!! tylko kuźwa muszą nad płaczem popracować bo od pani joanny to aby jedną łezke ujrzałam przez cały reportaż a nawykrzywiała sie tam że łohohohoho a dlaczego sie kamil nie wypowiadał?? ciekawa jestem jak niby zdejmował ten łańcuszek z szyi eweliny. kuźwa mieliście na to czas???!!! dziwne.. no ale te 2 hogaty też są dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaaaaaaaaaaaaa napisał:
LUDZIE Z BRZOZÓWKI POWINNI BYĆ DUMNI I DZIĘKOWAĆ STWÓRCY ŻE MAJĄ TAKIE 2 ZDOLNE I UTALENTOWANE AKTORKI!!!!!!!!!!! CÓŻ ZA TALENT!!!!!!!!!!! tylko kuźwa muszą nad płaczem popracować bo od pani joanny to aby jedną łezke ujrzałam przez cały reportaż a nawykrzywiała sie tam że łohohohoho a dlaczego sie kamil nie wypowiadał?? ciekawa jestem jak niby zdejmował ten łańcuszek z szyi eweliny. kuźwa mieliście na to czas???!!! dziwne.. no ale te 2 hogaty też są dziwne...
JEDNAK SIĘ ZDRADZIŁAŚ TŁUSTA SUKO KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ TAK PO IMIENIU KAŻDEGO NAZYWASZ Z TEJ RODZINY SUMIENIE CIĘ GRYZIE ŻE WÓJKOWI TAKI LOS ZGOTOWAŁYŚCIE ZE SWOJĄ MATKĄ BABKĄ I RODZEŃSTWEM TO'''' KUŻWA CIĘ ZDRADZA I TO ŁOHOHOHO'''' TO TWOJE POWIEDZONKA TŁUŚTA SKLEPOWO ZE SKLEPU W OŚRODKU ZD. W POLICHNIE NIE UDAŁO SIĘ WAM ZGŁADZIĆ TEJ RODZINY WOLAŁY BYŚCIE TĄ RODZINĘ W PIĘCIU TRUMNACH ZOBACZYĆ NIŻ NA NICH PATRZEĆ ZAWSZE CHCIELIŚCIE TYLKO ICH MAJĄTKU I PIENIĘDZY WIEM ŻE WAM TEŻ LUDZIE TERAZ BĘDĄ SIĘ PRZYGLĄDAĆ Z CIEKAWOŚCIĄ CZY DACIE TEJ RODZINIE SPOKÓJ CZY NIE WASZE ZAMIARY TO PO TRUPACH DO CELU!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko kilka rodzin jest na Brzozówce które warto znać reszta to sępy i zazdrośnicy tylko takie są tam osoby. Ale w niektórych rodzinach w końcu wszystko się ustatkuje i znowu zapanuje sprawiedliwość i miłość tylko kilka elementów trzeba usunąć,niestety walka tam będzie zacięta o wszystko bo większość uważa się za wielce mądrych oraz że im się wszystko należy ale niestety niektórzy są zbyt mało inteligentni aby do życia podejść ze sprawiedliwością i przyznać się do popełnionego zła, umieć przegrać i spokojnie bez rozgłosu odejść. Bo wolą pokazać co to nie oni jakie z nich chojraki. Tak naprawdę tam panują osoby które wyrządziły krzywdę innym a najgorsze jest to że swoje szczęście budują na nieszczęściu innych kosztem życia innych i uważają się za bezkarnych ale sprawiedliwość dosięgnie każdą jednostkę która wyrządziła choćby najmniejszą krzywdę tym najmniej winnym i zobaczycie jeszcze osoby które zostały oczernione przez kogoś kto w swoim sercu miał ogień zazdrości i nienawiści będą wybielone i upomnią się o swoje niestety większość Brzozowiaków tego nie zauważy bo ich ktoś naszczuje żeby aby gryźli niewinnych. Nie piszę tu o osobach które są warte szacunku a takich jest niewielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie tylko że ta dziewczyna o imieniu Ewelina nie tak długo po fakcie wypowiada się na forum...jako osoba obca co to przeczytała nie chce oceniać ale wydaje mi się że ludzie mają rację co do Ciebie i twojej matki...przykre ale tak to wygląda...pewnie w sądzie to wypowiadanie się na forum mogło przynieść Tobie i twojej mamie tylko kłopoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
razor napisał:
taaaaaak-- mam pytanie ....jak reanimowalas ojca z obcietymi palcami przeciez to chyba bol a ty na spokojnie tak masowalas 20 minut hmmmm.a pozatym po uderzeniu w kregoslup mozna jeszcze zwiewac? i to przez okno??? Mysle tak,ze wspolczuc trzeba waszemu ojcu a takie bajeczki to lubilas od malego opowiadac sluchaczom. pracowal za granica,zarabial na wasze utrzymanie i {przy okazji} na twoj samochod .I oczekujesz pomocy.Dziewczyno to co wypisalas na temat babki i ojca to brak szacunku.Wiesz dlaczego to zrobil.
A co tak naprawdę tam się stało. Dlaczego to zrobił???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina napisał:
jestem córką Zbigniewa K. w reportarzu tym jest małostka prawdy!ja poprostu niemoge uwierzyć w te brednie mam obcięte dwa palce przez tą siekiere ktora schowali po fakcie by policja niemiała dowodu mama ma odrąbane cząstki kręgosłupa! siekiera należy do Leokadii K matki Zbigniewa mego ojca to była tragedia ...siedziałam z mama na dole i usłyszałyśmy przeraźliwy krzyk Arka mego brata..wybiegłyśmy z mama i babka równocześnie na korytarz ,babka wszystko widziała i wogole niereagowała ojciec pościł brata ktory zdjął sobie sznurek z szyi..babka złapała ten sznur i schowała go do kieszeni w kilka sekund ojciec zbiegł z góry z siekierą i złapał mnie za rękę usiłował mnie zadziabać WYCIĄGNĘŁAM GO NA DWÓR I WTEDY!!!!!!!!!upadłam i przedziabał mi palce wstałam i zaczełam uciekać ale on biegł za mna w głąb podwórka wrócił się gdyż mój brat Kamil krzykną na niego i zamkna na zamek drzwi! ojciec podbiegł do szyby i wybił ją siekiera chciał przez okno dostać się do mieszkania ale w tym momencie babka otworzyła mu drzwi i go zawołała..::Zbyszek chodź otworzyłam tendy chodź...ja stałam na środku podwórka i patrzyłam na to wszystko on wleciał przez drzwi i zaczą wydziabywać kolejnemama z rodzeństwem uciekali przez okno ale jeszcze zdążył zamachnac się siekierą na mamę odrabał jej cos od kreghosłupa i poleciał się powiesić ja w tym czasie byłam u sąsiada pobiegłam tam prosząc o pomoc... przybiegła za mna mama z moją 7-letnią siostra Patrycja ,bracia pobiegli do wójka by zobaczył co z ojcem..wraz z wojkiem przybiegli do domu zapytali babke gdzie ojciec a ona powiedziała że siedzi na górze pobiegli na piętro i znaleźli go wiszacego odcią go wujek ,do sąsiada przybiegł brat i powiedział że ojciec sie powiesił wyrwałam się mamie i pobiegłam do domu zobaczyłam go takiego sinego i bezradnego babka czyli jego matka telepała nim i udeżała go pięścia w klatkę piersiową odepchnęłam ją i sprawdziłam mu tetno-zaczełam go reanimować trwało to 20 minut po 23 minutach zaczą umierać zrobiłam masarz serca i przyjechała karetka........uratowałam go mimo tego że chciał mnie zadziabać i całą moją rodzinę jest on teraz w szpitalu odwiedzam go mówi że mnie kocha płacze ale ja mu nie zaufam tak dziwnie patrzy na mnie on ukartował wszystko co mamy robić?????musimy uciekać bo gdy wydzie napewno nas zabiją ja go uratowałam chodźniewiem dlaczego........kto nam pomoże??????
Oj jaka ty biedna ! kochasz dalej swojego oprawce? TY I TWOJA MATKA SCIEMNIACIE OJCIEC DOBRZE WAM ZROBIL ! I NAUCZ SIE PISAC BO WIDAC NIE UMIESZ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w przyszłym roku gaz w góre i prąd to jest TRAGEDIA NARODOWA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...