Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemiecki Jobon uruchomi nowy zakład w woj. lubelskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2016 o 17:47 Powrót do artykułu
To będzie ta fila w Kraśniku czy jednak nie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z 90 na piśmie potwierdziło 50 tych. Z urzędu pracy kierują jak leci, odmówisz to tracisz statut bezrobotnego. Tylko dlaczego nie piszą o warunkach pracy ( za ile i na jakich zasadach). Jestem krawcową ( krawiectwo ciężkie) co prawda od 6 lat nie pracuje w tym zawodzie ale gdyby zaproponowali godne zarobki to kto wie bo do tej pory a zwłaszcza w kraśniku tyrało się za psie pieniądze niczym w obozach pracy, z urlopem na papierze, bez prawa do swobodnego korzystania z toalety, z jedną przerwą 5 minutową, w okresie lata w nieklimatyzowanych pomieszczeniach z jednym lub dwoma wiatrakami na końcach hali gdzie temperatura przekraczała nieraz 40 stopni spotęgowana rozgrzanymi silnikami blisko stłoczonymi, gdy pracownica zasłabła nie wzywano karetki gdy sytuacja była krytyczna właściciel sam zawoził do lekarza, a na uwagi czy skargi, słyszało się jedno, jak się nie podoba wynocha więc jak mają proponować podobne warunki to i ludzi nie znajdą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Urząd dysponuje danymi osób bezrobotnych, którzy rejestrują się w celu znalezienia pracy. Zatem jeśli pojawia się ofera pracy dla konkretnej grupy zawodowej, w pierwszej kolejności kierowane są osoby z preferownym wykształceniem, bądź kwalifikacjami lub doświadczeniem. Niestety ludzie bardzo częto rejesrują się tylko dla ubezpieczenia.... Natomiast odmowa przyjęcia oferty pracy skutkuje wyrejestrowaniem, nie jest to złośliwość urzędników, tylko polskie przepisy, które to regulują. Zgadzam się z Panią, że warunki pracy i płacy powinny być godne. Za pracę powinno dostawać się wynagrodzenie, które pozwoli pokrywać koszty utrzymania i funkcjonowania w społeczeństwie. Może kiedyś dożyjemy lepszych czasów. Mam taką nadzieję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: