Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Norweska gazeta o byłym burmistrzu Kraśnika. "Żył luksusowo za norweskie pieniądze"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Pani rzecznik to o którym burmistrzu mówi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne mam wrażenie że tamten może i nie był uczciwy, ale to co dzieje się w kraśniku teraz normalne też nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba się rozpłaczę po słowach drugiej (a może nawet trzeciej żony) pana Piotra...mam nadzieję, że ten działacz PO dał dobry przykład zgłaszając się do wizienia dla swoich partyjnych kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem... co z tego że ktoś kradnie miliony ? Jak ktoś kradnie miliony to ja mogę ukraść 20 tysięcy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emilka to imię urzędniczki czy dziewczynki z przedszkola?? Dziwnie to się czyta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kopertki ktoś mu nosił, tylko teraz twierdzi, że nie wiedział co w nich jest. Hahahah. Takie to PO. Normalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ci norwegowie ,to skrobidupy i skąpcy,a po wyroku i kuxusowym wiezieniu dla brevica, to także głupcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Emilka to duka przed duuuuze D a nie mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ludzie kradną setki milionów i żyją normalnie. To od początku była sprawa polityczna. " No wlasnie! Zamiast pozwolic spokojnie sobie krasc jak inni ludzie to robia to sie przyczepili! Tylko w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego w polskich wiadomościach nie ma przetłumaczenia na język polski, to już moze polski nie ma,  zakazano nam może przetłumaczać na polski czy nie mamy mądrych tłumaczów, ja pieprze, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cudnie! Chciało się kraść miliony i żyć normalnie... Niedobrzy ludzie spoza PO nie chcieli się na to zgodzić, a przecież w PO to standard?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No cudnie! Chciało się kraść miliony i żyć normalnie... Niedobrzy ludzie spoza PO nie chcieli się na to zgodzić, a przecież w PO to standard?
 Teraz żyje się znacznie lepiej. Z piSSowskich SKOKów znikają miliardy... albo i całe SKOKi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy tak robi żyją jak królowie i ich rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No cudnie! Chciało się kraść miliony i żyć normalnie... Niedobrzy ludzie spoza PO nie chcieli się na to zgodzić, a przecież w PO to standard?
 a pis co robi baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA służy aby optymalizować inwestycje, odsiać ziarno od plew. Ale nie możemy bazować na opinii tylko jednego dziennika. Do dyskusji powinien dołączyć kompetentny dziennikarz Aftenposten, a jesli środowisko nie jest zainteresowane drażeniem tematu, to może jakiś aktywista z BT. W sumie to dziennikarska już walka tak o sprawiedliwość, jak i ustalenie losu publicznych pieniędzy. Bez opinii drugiego opiniotwórczego dziennika, trudno cokolwiek na temat tego człowieka osadzać, szczególnie, że mieszkańcy zdają się go bronić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
chyba się rozpłaczę po słowach drugiej (a może nawet trzeciej żony) pana Piotra...mam nadzieję, że ten działacz PO dał dobry przykład zgłaszając się do wizienia dla swoich partyjnych kolegów
 przypomne ze ten dzialacz byl takze dzialaczem Porozumienia Centrum i z ramienia tego ugrupowania został wybrany burmistrzem Krasnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I widać jakie cwaniaki zostają prezesami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a szanowny pan krzysztof babisz (były kurator oświaty - obecnie dyrektor wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego w lublinie) i wielmożny wojciech wilk (były wojewoda lubelski - obecnie poseł po) mają się dobrze - chociaż obaj w reklamówkach nosili pieniądze siedzącemu teraz w więzieniu koledze. niezależne sądy nie dostrzegły przestępstwa - ***krasnik.naszemiasto.pl/tag/krzysztof-babisz-lapowki.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich baranów z PO: jeśli macie dowody na kradzieże w wykonaniu PiS, to śmiało wymieniajcie i zgłaszajcie właściwym organom. To PO chce likwidacji Centralnego Biura Antykorupcyjnego, które wykryło mechanizm wyprowadzania MILIARDÓW z podatku VAT, wprowadzonego przez działacza KOD, Balcerowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie. Inni kradną setki milionów i żyją normalnie. A mój mąż ukradł tylko kilka i siedzi. A ja taka samotna. Jak trzeba być zdegenerowanym aby tak myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...