Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa Firma MAGRESTPOL Sp. z o.o.

Utworzony przez Łukasz, 14 marca 2011 r. o 14:04
mam do was pytanie co myślicie o takiej firmie która może powstać zajmować się będzie czyszczeniem sprzątaniem urzędów biur ogólnie kompleksowym sprzątaniem i czyszczeniem oraz prowadzic serwisy internetowe sklepy internetowe będzie również pomagaćw organizowaniu różnego rodzaju przyjęć w tym weselnych no i różnego rodzaju działalność związana z gastronomią prosze o opinie co o tym pomyśle myślicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mniej wiecej cośtakiego w skrócie 1. Działalność kompleksowe sprzątanie biur pomieszczeń biurowych, urzędów, instytucji 2. Działalność w dziedzinie informatyki; wycena sprzętu komputerowego 3. Pomoc w sprzedaży części komputerowych 4. Prowadzenie serwisów internetowych 5. Prowadzenie sklepu internetowego 6. Pomoc w organizowaniu różnego rodzaju przyjęć w tym weselnych 7. Organizowanie usług gastronomicznych 8. Działalność związana z gastronomią 9. Działalność związana z projektowaniem graficznym elementów LOGO, REKLAMY 10. Oraz działalność z innych branż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopie tutaj bieda,ludzie pracy nie mają,skandaliczne zarobki!!Cukier drożeje, paliwo idzie w gore a Ty firme chcesz otworzyć??propouje wyjazd do UK tam ci bedzie lepiej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że trzeba spróbować, wszelkiego rodzaju usługi są dobrze widziane, np gospodyni domowa woli kupić makaron niż kluski sama rob ić albo kupić ciasto niż samej piec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wlasnie o to chodzi chce zalozyc firme dac ludziom prace normalne zarobki nie takie jak w kraśniku są przeważnie o ile firma by przynosiła dochod sam bylem w takie jsytuacji pracowałem dlugo w jednej takiej firmie i moja mama tez w niej pracowała mama z tej firmy odeszła bo juz nie wytrzymywała psychicznie z tymi deb***ami chciała mieć spokuj to żeby zrobić nazłość to i mnie zwolnili i ja sie pytam jak tak można co ja zawiniłem albo mama nikt nie jest przywiązany to nie obóz koncentracyjny i dlatego chce założyc firme tako jak wyżej pisałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...