Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa inwestycja FŁT. Celem są nowoczesne, innowacyjne łożyska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2017 r. o 07:39 Powrót do artykułu
A co na to jedyny słuszny związek zawodowy towarzysza Michalczyka? Zapomniał wół jak cielęciem był, ma już w głębokim poważaniu prawa pracownicze bo dostał medal od prezydenta Dupy. Ludzie, rzućcie ten zapyziały związek, który dba tylko o to aby pisiory były przy korycie. Michalczyk won!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYZYSK,WYZYSK.WYZYSK  I   WYTRYSK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest -BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda ,że spółka nie jest państwowa. Ale prawa człowieka powinna przestrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie   mam    pracować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michalczyk i cała banda zarządu związku powinni sami spróbować popracować w FŁT tak jak my pracujemy. Myślę, że siedzą na swoich stołkach i zapomnieli o wyzyskiwanym robotniku. A może trzeba się zwrócić do drugiego Dudy- związkowca (tego od psa Kacperka), skoro tak bardzo lubi zwierzęta to może i ludziom pomoże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta niedługo konczy sie pakiet z chinczykiem z obawy o swoje stołki wezma kase i tyle ich bedziemy widziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co  tu  jest  winny  prezes.?  Spokojny  człowiek. Trzeba   zresetoeać   mózgi  wszystkim i  zacząć  od  początku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba   zacząć   myśleć   konstruktywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ludzi przy maszynach co dusili sie tymi oparami a za zwrocenie uwagi ze nie ma wentylacji dostawali soboty pracujace albo utrudniano im wziecie urlopu skandal!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzyk wyzysk wyzysk.... 1400 3 zmiany ludzi mają za śmieci z daleka od tego syfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba  tu  zmienić   myślenie.-na każdym  szczeblu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzysk!!!!! 3 zmiany za 1400 złotych, 3 lata na umowie śmieciowej. Jak najdalej od tego syfu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P8 to cukrownia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiszej   bedziesz  dalsze  ujedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać trepów! ....eeeee to chyba nie tu wpisałem. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w flt bardzo doobry zaklad. Prscy ale niestety musialem odejść czego bardzo żałuję. KierownictwoI mistrzowie i ustawiacze bardzo dobrze wykształceni i co najważniejsze pracowici , z duza wiedza jednym slowem fachowcy! Pracownicy bardzo kulturalni inteligentni oczytani ludzie ambitni nie jakies chamy szanuja prace nie sa jakimis pieniazkami co robią po 11h normy w 8 h jak to w innych zakładach. Normy nadal sa niskie po ich podniesieniu spokojnie mozna sie wyrobić (ze sa wysokie mowia nieroby co im sie nienie chce robic albo chca kończyć za 20, przy maszynie sie stoinie do konca zmiany!!!!!). Nie widziałem nigdy zandego dymu na hali. Hale czyste zadbane nowoczesne pomimo lat. Mogl bym tak pisać w nieskończoność. Ci co opowiadaja takie kłamstwa to nigdy tam nie pracowali albo im sie robić nie chce cieszcie sie ze macie prace, jak sie nie podoba to won! Na wasze miejsce sie znajdanie ludzie ktorym chce sie pracować. Pozdrawiam prawdziwych ludzi pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świata  nie  zmienisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byly pracownik napisał:
Pracowałem w flt bardzo doobry zaklad. Prscy ale niestety musialem odejść czego bardzo żałuję. KierownictwoI mistrzowie i ustawiacze bardzo dobrze wykształceni i co najważniejsze pracowici , z duza wiedza jednym slowem fachowcy! Pracownicy bardzo kulturalni inteligentni oczytani ludzie ambitni nie jakies chamy szanuja prace nie sa jakimis pieniazkami co robią po 11h normy w 8 h jak to w innych zakładach. Normy nadal sa niskie po ich podniesieniu spokojnie mozna sie wyrobić (ze sa wysokie mowia nieroby co im sie nienie chce robic albo chca kończyć za 20, przy maszynie sie stoinie do konca zmiany!!!!!). Nie widziałem nigdy zandego dymu na hali. Hale czyste zadbane nowoczesne pomimo lat. Mogl bym tak pisać w nieskończoność. Ci co opowiadaja takie kłamstwa to nigdy tam nie pracowali albo im sie robić nie chce cieszcie sie ze macie prace, jak sie nie podoba to won! Na wasze miejsce sie znajdanie ludzie ktorym chce sie pracować. Pozdrawiam prawdziwych ludzi pracy!
prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posluchajta ludzie glupie - solidarnosc ma was w ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...