Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KRASNIK napisał:
Tuż po oficjalnym ogłoszeniu wyniku wyborów przedstawiciele nowowybranego burmistrza, Mirosława Włodarczyka, skontaktowali się z Przewodniczącym Rady Miasta, Panem Tadeuszem Członką. To właśnie Przewodniczący zgodnie z prawem zarządza zwołanie sesji, na której odbywa się uroczyste ślubowanie nowego burmistrza. Ustawa daje Przewodniczącemu Rady okres jednego tygodnia od daty oficjalnego ogłoszenia wyników na zwołanie takiej sesji. Życzeniem burmistrza-elekta było odbycie ślubowania w czwartek, 9 grudnia lub w sobotę, 11 grudnia. Niestety, Przewodniczący Rady Miasta zdecydował się odwlec uroczystość aż do poniedziałku, 13 grudnia.Przewodniczący Członka jednocześnie negatywnie odniósł się do wniosku przeniesienia uroczystej sesji do większej sali, gdyż niewielki pomieszczenie w USC, gdzie zwykle odbywają się sesje RM, nie będzie w stanie pomieścić znacznej liczby gości, spodziewanych na tej wyjątkowej dla wielu Kraśniczan sesji.We wtorek, 14 grudnia, po uroczystym ślubowaniu podczas sesji Rady Miasta, udałem się do gmachu przy ulicy Lubelskiej, by oficjalnie rozpocząć urzędowanie. Niestety, już pierwsze analizy zastanych dokumentów pokazują, że przesuwanie daty ślubowania nie było przypadkowe. Okazuje się, że już po 5 grudnia 2010 r., a więc po wyborczym rozstrzygnięciu o zmianie na stanowisku burmistrza, doszło do podjęcia wielu bulwersujących decyzji, które kosztować będą Kraśniczan setki tysięcy, a może nawet miliony złotych!Już dzisiaj mogę poinformować Państwa, że w ostatnich dniach co najmniej kilkoro spośród współpracowników byłego burmistrza otrzymało tzw. kontrakty menedżerskie, które gwarantują im m.in. specjalne 3-letnie pobory w przypadku utraty pracy. Jest jeszcze za wcześnie na ujawnienie wszystkich szczegółów i nazwisk osób zainteresowanych, trwają analizy dokumentów. Będę Państwa systematycznie informował w miarę pojawiania się nowych detali i ustaleń.http://miroslawwlodarczyk.com/W poniedziałek o godzinie 9:00 w USC odbędzie sie się sesja rady miasta na której odwołany zostanie z funkcji przewodniczącego Pan Członka.Wstęp wolny. Każdy moze przyjśc.To nic nie boli.
Moje marzenia wreszcie spełnią się i komucha nie będzie!!! Anonsuję się z przyjemnością na sesję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzadmiastakrasnik napisał:
Ludzie to radni ustalili wynagrodzenie dla Burmistrza. Czubek miała najwyższe jakie tylko mogło być w widełkach wiec wynagrodzenie dla Włodarczyka o 1100 zł uważam za ok. Populizmem jest twierdzenie, ze niższe wynagrodzenie dla niego i radnych da jakieś większe oszczędności radni mają diety około 1 tys złotych. przewodniczący i wice trochę więcej. Trzeba sie zainteresować co się dzieje w urzędzie a tam zaczynają już wymiatać. Nowy radca prawny pożal się borze mierny prwniczyna Ireneusz J. kiedyś był sędzią ale wyleciał http://www.nie.com.pl/art12888.htm teraz będzie budował klikę w Urzędzie. A tu jeszcze kilka faktów http://www.nie.com.pl/art13794.htm z NIE Pisaliśmy o Kraśniku „Tu jest Polska”, „NIE” nr 9/1997 „Śmietanka w pralce”, „NIE” nr 44/1997 Opisywaliśmy nepotyzm i łamanie prawa. Nasze publikacje zaowocowały wszczęciem kilku postępowań karnych. Złamaliśmy karierę polityczną i biznesową prokuratorowi Zbigniewowi Polańskiemu. Doprowadziliśmy do pozbawienia immunitetu pani sędzi Bożeny Mazurek. Była już przedstawicielka Temidy jest poszukiwana listem gończym. Opisywaliśmy przygody alkoholowo-drogowe byłego już sędziego Ireneusza Jacha i zabiegi komendanta policji Romana Lewaszowa, który ratował tyłek koledze. Przez minione siedem lat świat kraśnickich elit nie zmienił się. TO DLA WYBORCÓW MIROSŁAWA WŁODARCZYKA Nie mówię że Czbuiński był OK zbudował klikę ale Włodarczyk zrobi to samo prace znajda jego ludzie ze sztabu i właśnie takie męty jak I.J. i jeszcze kilka innych osób za którymi ciągnie się wątpliwy smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy jaki smród pociągnie się za wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
Wszystko racja, ale wyborcy Włodarczyka wychodzą z założenia, że wszystko lepsze niż Czubiński i teraz niech inni się dorwą do koryta Aż żal, że obecny burmistrz już jest kukiełką w łapskach radcy Jacha i jemu podobnych. Nie ma chłopak jaj widocznie, albo z góry na taki układ się zgodził. A klika będzie jeszcze gorsza niż poprzednia, bo przesycona będzie lekceważącym stosunkiem do ludzi i zwykłym buraczanym chamstwem...
A jednak jestes z kliki Arlo .Niezły strach jak mecenas Jach dobiera sie wam do .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁODARCZYK NIE RZADZI SAM TYLKO JACH TAKI GAMON, CHCIELISCIE ZMIANY TO MACIE ZOBACZYMY ZA 4 LATA JAK ZOSTAWI MIASTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radca Ireneusz J. znany z jazdy po pijanemu i spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu oraz kariery w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej. Do ZGM ściągnął go sam Czubiński. Jako dyrektor ZGM zasłynął wśród mieszkańców wyłącznie dość sporą ekstrawagancją, którą uprawiał na ich koszt. Pracownicy wspominają go ponadto z dość hulaszczego "trybu pracy" często okraszanego dobrymi trunkami. Teraz jest szarą eminencją Burmistrza Włodarczyka. Dziwny ten związek ponieważ "mecenas" zawsze był kojarzony z SLD i samym "baronem" Kurczukiem. No cóż po kilku głębszych i czarne z czerwonym może jak widać dogadać się. Tyle, że Miastu to chyba nic dobrego nie wróży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2008 roku Burmistrz Piotr Czubiński pojechał po raz pierwszy do Tunezji. Wylądował szczęśliwie na lotnisku. Poszedł nad morze i zobaczył coś podobnego do słupów elektrycznych. Pyta Araba "co to jest?" Arab odpowiada "to są palmy". "A co to są palmy?" pyta burmisztrz Czu "to są takie drzewa" "Achaaaa - to ja takie chcę mieć w Kraśniku" No i macie palmy drodzy mieszkańcy Kraśnika. Nowo wybrany burmistrz Mirosław Włodarczyk wkrótce rozpocznie swoje zagraniczne wojaże (nie może być gorszy). Co zobaczy za granicą? Wkrótce się dowiecie. Piramidy egipskie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile zarabiać ma ten Jach? Ktoś wie? Po Cz. trzeba posprzatać, ale nie takimi metodami. Na sesji Rady było sporo osób, a wśród nich jak naliczyłem ok 10 dawnych Ubeków i klaskali dla M.W jak mohery dla Rydzyka - żenada, wstyd - PIS sie brata z Ubekami - szkoda miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boicie się miernoty prawnika Jacha ,jedyny który może z wami zrobić porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj boimy się i to bardzo bardzo szczególnie takich głupich ludzi jak ty. Nie ma nic gorszego jak zawiść, głupota i miernoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oghras napisał:
Ale dobrze, że burmistrzem nie jest już ten zwykły nauczycielina
Mało wiesz a dużo gadasz...ludzie dajcie już spokój P. Czubińskiemu...nie ma go rozumiecie nie ma...chcieliście tego...macie..jeszcze będziecie płakać...a p. Czubiński będzie i tak góra...zawsze i wszędzie...może i był niedoskonały...ale kto jest...pytam kto...znacie go tylko z plotek i gazet...po co to?,,,nie wypowiadajcie się jak nie znacie człowieka takim jakim jest naprawdę...on zbudował miasto..chwałą mu za To...chylę mu czoła...a jak mnie zbesztacie...cóż nie każdy tu jest kulturalny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patriota napisał:
Moje marzenia wreszcie spełnią się i komucha nie będzie!!! Anonsuję się z przyjemnością na sesję!
Jeżeli to prawda...co pisze patriota...brawo PIOTR JESTES WIELKI................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A p. Marcinkowski wypowiada się chyba w swoim imieniu bo o ile mi wiadomo to może stracić nie tylko fuchę w radzie miasta ale i stołek w Urzędzie pracy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jeżeli to prawda...co pisze patriota...brawo PIOTR JESTES WIELKI................
Ja tego nie napisałem tylko cytowałem, ale Czubiński i atk jest "wielki"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRASNIK napisał:
Tuż po oficjalnym ogłoszeniu wyniku wyborów przedstawiciele nowowybranego burmistrza, Mirosława Włodarczyka, skontaktowali się z Przewodniczącym Rady Miasta, Panem Tadeuszem Członką. To właśnie Przewodniczący zgodnie z prawem zarządza zwołanie sesji, na której odbywa się uroczyste ślubowanie nowego burmistrza. Ustawa daje Przewodniczącemu Rady okres jednego tygodnia od daty oficjalnego ogłoszenia wyników na zwołanie takiej sesji. Życzeniem burmistrza-elekta było odbycie ślubowania w czwartek, 9 grudnia lub w sobotę, 11 grudnia. Niestety, Przewodniczący Rady Miasta zdecydował się odwlec uroczystość aż do poniedziałku, 13 grudnia.Przewodniczący Członka jednocześnie negatywnie odniósł się do wniosku przeniesienia uroczystej sesji do większej sali, gdyż niewielki pomieszczenie w USC, gdzie zwykle odbywają się sesje RM, nie będzie w stanie pomieścić znacznej liczby gości, spodziewanych na tej wyjątkowej dla wielu Kraśniczan sesji.We wtorek, 14 grudnia, po uroczystym ślubowaniu podczas sesji Rady Miasta, udałem się do gmachu przy ulicy Lubelskiej, by oficjalnie rozpocząć urzędowanie. Niestety, już pierwsze analizy zastanych dokumentów pokazują, że przesuwanie daty ślubowania nie było przypadkowe. Okazuje się, że już po 5 grudnia 2010 r., a więc po wyborczym rozstrzygnięciu o zmianie na stanowisku burmistrza, doszło do podjęcia wielu bulwersujących decyzji, które kosztować będą Kraśniczan setki tysięcy, a może nawet miliony złotych!Już dzisiaj mogę poinformować Państwa, że w ostatnich dniach co najmniej kilkoro spośród współpracowników byłego burmistrza otrzymało tzw. kontrakty menedżerskie, które gwarantują im m.in. specjalne 3-letnie pobory w przypadku utraty pracy. Jest jeszcze za wcześnie na ujawnienie wszystkich szczegółów i nazwisk osób zainteresowanych, trwają analizy dokumentów. Będę Państwa systematycznie informował w miarę pojawiania się nowych detali i ustaleń. http://miroslawwlodarczyk.com/ W poniedziałek o godzinie 9:00 w USC odbędzie sie się sesja rady miasta na której odwołany zostanie z funkcji przewodniczącego Pan Członka.Wstęp wolny. Każdy moze przyjśc.To nic nie boli.
Proszę Pańtwa - oto "czubek" góry lodowej, który przygnieie Kraśnik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Mało wiesz a dużo gadasz...ludzie dajcie już spokój P. Czubińskiemu...nie ma go rozumiecie nie ma...chcieliście tego...macie..jeszcze będziecie płakać...a p. Czubiński będzie i tak góra...zawsze i wszędzie...może i był niedoskonały...ale kto jest...pytam kto...znacie go tylko z plotek i gazet...po co to?,,,nie wypowiadajcie się jak nie znacie człowieka takim jakim jest naprawdę...on zbudował miasto..chwałą mu za To...chylę mu czoła...a jak mnie zbesztacie...cóż nie każdy tu jest kulturalny...
.... on zbudował miasto ? to tak jak w tym kawale o gościu co przywiózł węgiel i stanął na rynku i krzyczy " ludzie węgiel przywiozłem " a koń łeb odwraca i mówi " tak qrwa tyś przywiózł " daj mi 500 tyś to też taką fontannę postawie i jeszcze ze 100 ukręcę - za swoje nie robił a co do chwały to ma znikomą - był nauczycielem historii szkoda tylko że SWOJEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie kontratakowac niedobitki Czuba! Ilu was zostało góra 100-u . 14 lat mieliście kase i seks. Uważacie ze warto jeszce o to walczyć. Miejcie troche wstydu i przestancie juZ mou lizac ... publicznie bo sie robi niedobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary napisał:
Przestańcie kontratakowac niedobitki Czuba! Ilu was zostało góra 100-u . 14 lat mieliście kase i seks. Uważacie ze warto jeszce o to walczyć. Miejcie troche wstydu i przestancie juZ mou lizac ... publicznie bo sie robi niedobrze
To Pan niczego nie rozumie. Nie ma tu takich osób jak Pan sugeruje i myli Pan zwykłą lojalność i odrobinę taktu z „lizidupstwem”. Przerażające jest krwiopijstwo „tłuszczy”. Wszyscy zachwycają się MW bezkrytycznie. Troszkę umiarkowania spokoju i mniej zawiści proszę. (jeśli kogoś z was na to stać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary napisał:
Przestańcie kontratakowac niedobitki Czuba! Ilu was zostało góra 100-u . 14 lat mieliście kase i seks. Uważacie ze warto jeszce o to walczyć. Miejcie troche wstydu i przestancie juZ mou lizac ... publicznie bo sie robi niedobrze
Dla szukających seksu i perwersji z pewnością w internecie się coś znajdzie, ale na pewno nie jest to forum dziennika wschodniego. Swoje kompleksy proszę leczyć gdzie indziej, a marzenia o "miłości francuskiej" może kiedyś się spełnią... Przestańcie ludzie epatować wulgarnością wreszcie, to nie jest przejaw męskości i siły charakteru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam jestem zadowolony po 14 latach odszedł Czubiński , a teraz poczekam 4 lata jak się nie nie sprawdzi Włodarczyk , to też odejdzie - przynajmniej nie zdąży stworzyć kliki tylko tak na marginesie mówiąc to niedługo skończą nam się ludzie do wyboru na burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...