Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy burmistrz Kraśnika, nowa limuzyna za 100 tys. złotych?

Utworzony przez poPO, 10 listopada 2011 r. o 07:39 Powrót do artykułu
Jej! A ja myślałem, że te nowe auto dla Wielkiego Ptaka Kłamczuszka, bo już w starym samochodzie służbowym dzieciaczkom naszego burmistrza już się nie podobało a tu się okazuje, że nasz eks-posełek Jareczek idzie na wicka do UM więc wiadomo, że po swoim nie lubianym koledze,który najpierw zrobił go dyrektorem, szefem swojego ugrupowania (KWW Kraśnik 2002), a następnie starostą (mówię tu o byłym burmistrzu)jeździć "starym" samochodem służbowym nie będzie. Tak na Jarek warszawką prześmierdł, że byle Toyotą po Czubińskim jeździć nie będzie Więc teraz kraśnickie społeczeństwo musi przerosić Stawiarskiego, że go na posła nie wybrało fundując mu nową furę na nowej drodze politycznego życia Nie chcieliście Jarka na posła to teraz zamilknąć, płacić wyższe podatki i autko naszemu bożyszcze moheru sprezentować bo bardzo się biedulek na mieszkańcach tego grajdoła zawiódł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie pięknie! Że Włodarczyk kupuje nowe auto to oczywiście wszyscy są zadowoleni i nikt niema nic przeciwko temu! Ale gdyby Piotrek dalej rządził i postanowił kupić sobie nowe autko służbowe to był by już oskarżany że wyrzuca nasze pieniądze! W różnych kolizjach np jakich? bo auto z tego co widziałem nosi normalne ślady użytkowania jak kazde ma kilka rys. nie stety przy naszych warunkach nie da się inaczej podejrzewam że nie jeden Krasinczanin chciał by taką "stara już 7letnią toyote" no ludzie! Częste wymiany oleju? jak sie kręci KM to i sie olej wymienia ja wymieniam co 3 tygodnie i jakoś z tego problemu nikomu nie robie ! P.S Mam nadzieje że Pan Piotr Czubiński będzie jeszcze kandydował! bo to się kupy nie trzyma! co sie teraz zdziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć PiS jest mi bliski ze względu na program i idee to naprawdę jak czytam o zmianie samochodu to się mi włos na głowie jeży. Jeżeli taki Avensis to zdaniem kogoś furmanka... to znaczy, że znaczna część ludzi jeździ taczkami chyba? A ględzenie, że olej trzeba wymieniać często... no fajnie, olej Was kosztuje więcej niż 100 tysięcy złotych?? Boli głowa chyba? Takie auto jest bezpieczne przecież, chyba, że ktoś 160 KM/h chce pędzić. Jak silnik olej bierze to wystarczy dobry mechanik, albo nowy silnik, ile to kasy można zaoszczędzić... Masakra, jak można tak pieniądze marnować, zwłaszcza w małym biednym mieście, co na pewno nie jeden człowiek głowi się jak przeżyć zimę... Miasto nie ma wydatków, zawsze można je znaleźć kiedy myśli się o ludziach a nie sobie. Nie ma rozumiem w Kraśniku problemu z mieszkaniami socjalnymi, bezrobocie też nie istnieje. Irlandia dosłownie, dworzec PKS coś pięknego, skala francuska kunsztu projektanckiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że będę kandydował na burmistrza za 3 lata - a jak wygram to kupię Maybacha i Hummera a co tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze poinformowane źródło na LKR donosi, że od poniedziałku w UM zagnieździ się były poseł W.Wilk, żeby bronić przed zrestrukturyzowaniem ludzi, dzięki którym były burmistrz wyrabiał w mieście co chciał. Będzie wesoło i zobaczymy, czy nareszcie nastanie nowe, czy nadal będziemy tkwić w 14 latach marazmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
JA JA MAM ZDANIE TAKIE, ZA KAZDY JEST WOLNYM CZŁOWIEKIEM I MA PRAWO ROBIC, PODPISYWAC CO CHCE!!! SZALEŃSTWO TO TERAZ MAMY! ALE WSZYTKO WYJDZIE NA JAW Z CZASEM, I CIEKAWE CO WTEDY NAPISZESZ!
Widzę że w szpitalu psychiatrycznym net uruchomili. Poczytaj sobie co w żargonie internetowym oznacza pisanie dużymi literami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
Widzę że w szpitalu psychiatrycznym net uruchomili. Poczytaj sobie co w żargonie internetowym oznacza pisanie dużymi literami.
NIE MIERZ WSZYTSKICH SWOJA MIARĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myślę że będę kandydował na burmistrza za 3 lata - a jak wygram to kupię Maybacha i Hummera a co tam
Mój głos już masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się władza do MPK przesiada, skoro głównie przedstawia się zarzut bezpieczeństwa. Jak wiadomo autobusy najrzadziej biorą udział w wypadkach, a jeżeli już zdarzy się drobna stłuczka, to straty są niewielkie. Władze do MPK ! Jeżeli o mnie chodzi to nawet Burmistrz może sobie sam jednym autobusem jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie ile kosztuje 7-letnia avensiska z takim wyposażeniem? Proszę sobie sprawdzić w urzędzie i porównać cenę furmanek. Skoro chcą się wozić to proszę sprzedać "furmankę", zrobić zrzutkę w urzędzie i kupić nową furę. Elektorat też niech dorzuci, skoro sobie wybrał takiego przedstawiciela. Nie wstyd tak wozić się autem za 100 tyś., po ziemi która przepełniona jest głodem i ubóstwem ? Może jeszcze się do Unii ktoś zwróci, niech dorzucą kasę na maybacha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam to za dużą przesadę. 7 letnia Toyota to nie jest złe auto. Częste wymiany oleju( za dużo się wożą) Miasto powinno oszczędzać, a nie głupio wydawać pieniądze, które są potrzebne na coś innego. Teraz samochód a niedługo burmistrz stwierdzi, że droga asfaltowa do jego domu jest w złej kondycji i będzie lana nowa, A może jak stary burmistrz oświetli drogę ( dla społeczeństwa) tylko, że oświetlenie kończy się przy jego posesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej załosni to sa nasi radni, którzy wyrazają zgodę na wszelkie podwyzki i przy jednoczesnym obarczaniu mieszkanców kosztami cieżkiej sytuacji finansowej miasta dają pozwolenie na zakup nowego samochodu dla burmistrza, tak jakby rzeczywiście w ramach oszczędnosci nie mógł przejezdzić tym co jest. A szczególnie tyczy się to tych wywodzacych się z PiS, gdyz swoimi zachowaniami całkowicie zaprzeczają ideałom partii z ramienia, której startowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum LKR ktoś nieźle pokombinował i zaproponował uzupełnienie kasy miasta o parę złotych:"1/ Minął czas, w którym komitety wyborcze powinny pozdejmować ze słupów swoich kandydatów. A ci uparcie wiszą nadal. Za to powinni zapłacić konkretne pieniądze, bo teraz już wiszą nielegalnie. Straż Miejska powinna pojeździć po mieście, odnotować co trzeba i egzekwować. Wiem, że za czasów byłego burmistrza kandydaci wisieli bezkarnie znacznie dłużej niż prawo zezwala. ale: byłego już nie ma, w kasie bieda, a wiszący straszą i odbierają apetyt swym wyglądem. 2/ Kraśnik jest niedużym miastem, ma CKiP, burmistrza, 2 v-ce i więcej niż 1 sekretarkę. Oprócz tego jeszcze prawników na etacie. Po co więc rzecznik? To chyba objaw megalomanii? Moim zdaniem pieniądze na pensję dla tego fachowca wystarczą na wiele litrów oleju w samochodzie, więc niech każdy urzędnik wywiązuje się ze swoich obowiązków, to rzecznik nikomu nie będzie potrzebny. Etat do likwidacji - spore pieniądze do zaoszczędzenia. 3/ KOEN był wymysłem byłego zapewne po to, by wiadomo było, ile z budżetu szkół można uszczknąć na szusowanie po lodowcach oraz w celu stworzenia ciepłych i niekłopotliwych posad dyrektorskich dla kolegów. Taniej by było, gdyby księgowe wróciły do szkół, a tzw. dyrektorzy... to ich problem. W kasie miasta znowu konkretne kwoty się pojawią. 4/ Obniżyć diety radnym. Sposób jest prosty: ponieważ "bardzo się troszczą" o budżet miasta, niechaj przystaną na taką propozycję: dniówka za udział w pracach rady niech będzie w tej samej wysokości, co dniówka w zakładzie pracy po opodatkowaniu. Wyjdą na 0, a więc nic nie stracą, będą mieli okazję udowodnić, że nie siedzą w radzie dla forsy, a na serio zależy im na mieście i jego mieszkańcach. 5/ Ktoś bardzo ładnie napisał o konieczności egzekwowania umów. Od dawna to mówię, ale nikt mnie nie słuchał. Uważam zatem, że jest klimat do powrotu tego zagadnienia. I mam pomysł: na początek wykonawca kostkowych chodników na Granicznej, potem wylewacze asfaltu na wszystkich drogach itd, itp. Znajdzie się sporo forsy, która leży i tylko czeka, aż ktoś ją podniesie." Ciekawe, czy będzie odzew?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc gdzie ten kryzys o którym się tak głośno gada - jeśli miasto kupuje nowy samochód to chyba nieźle stoi - szkoda tylko że za nasze pieniądze - o dietach radnych to już nie wspomnę - dieta to się tak ładnie nazywa a tak naprawdę to powinno się nazywać "tłusty miesiąc " bo można za nią kupić 100 kg polędwicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam pan Włodarczyk będac juz jedną nogą burmistrzem stwierdził, że władza samorządowa jest słuzbą publiczną. Trudno mówić o słuzbie za 11 tysiecy miesieczmie, nie licząc korzystania z innych przywilejów, które daje władza oraz na czym sie tylko da, co nie jest wpisane w tę " słuzbę", ale na czym sie da zaoszczędzic ze swoich marnych burmistrzowskich poborów.Ale na pewno bardziej odpowiednią zapłatą za taką słuzbę publiczną byłyby pobory w wysokości średniej krajowej, oraz w drodze do pracy i z pracy korzystanie z prywatnego albo publicznego środka lokomocji, pokrywając koszty dojazdów ze swoich pieniędzy. Tak jak robią to wszyscy normalni ludzie, o poborach duzo mniejszych niż burmistrzowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na forum LKR ktoś nieźle pokombinował i zaproponował uzupełnienie kasy miasta o parę złotych:"1/ Minął czas, w którym komitety wyborcze powinny pozdejmować ze słupów swoich kandydatów. A ci uparcie wiszą nadal. Za to powinni zapłacić konkretne pieniądze, bo teraz już wiszą nielegalnie. Straż Miejska powinna pojeździć po mieście, odnotować co trzeba i egzekwować. Wiem, że za czasów byłego burmistrza kandydaci wisieli bezkarnie znacznie dłużej niż prawo zezwala. ale: byłego już nie ma, w kasie bieda, a wiszący straszą i odbierają apetyt swym wyglądem. 2/ Kraśnik jest niedużym miastem, ma CKiP, burmistrza, 2 v-ce i więcej niż 1 sekretarkę. Oprócz tego jeszcze prawników na etacie. Po co więc rzecznik? To chyba objaw megalomanii? Moim zdaniem pieniądze na pensję dla tego fachowca wystarczą na wiele litrów oleju w samochodzie, więc niech każdy urzędnik wywiązuje się ze swoich obowiązków, to rzecznik nikomu nie będzie potrzebny. Etat do likwidacji - spore pieniądze do zaoszczędzenia. 3/ KOEN był wymysłem byłego zapewne po to, by wiadomo było, ile z budżetu szkół można uszczknąć na szusowanie po lodowcach oraz w celu stworzenia ciepłych i niekłopotliwych posad dyrektorskich dla kolegów. Taniej by było, gdyby księgowe wróciły do szkół, a tzw. dyrektorzy... to ich problem. W kasie miasta znowu konkretne kwoty się pojawią. 4/ Obniżyć diety radnym. Sposób jest prosty: ponieważ "bardzo się troszczą" o budżet miasta, niechaj przystaną na taką propozycję: dniówka za udział w pracach rady niech będzie w tej samej wysokości, co dniówka w zakładzie pracy po opodatkowaniu. Wyjdą na 0, a więc nic nie stracą, będą mieli okazję udowodnić, że nie siedzą w radzie dla forsy, a na serio zależy im na mieście i jego mieszkańcach. 5/ Ktoś bardzo ładnie napisał o konieczności egzekwowania umów. Od dawna to mówię, ale nikt mnie nie słuchał. Uważam zatem, że jest klimat do powrotu tego zagadnienia. I mam pomysł: na początek wykonawca kostkowych chodników na Granicznej, potem wylewacze asfaltu na wszystkich drogach itd, itp. Znajdzie się sporo forsy, która leży i tylko czeka, aż ktoś ją podniesie." Ciekawe, czy będzie odzew?
Ja bym poszła jeszcze dalej. Sam pan Włodarczyk będac juz jedną nogą burmistrzem stwierdził, że władza samorządowa jest słuzbą publiczną. Trudno mówić o słuzbie za 11 tysiecy miesieczmie, nie licząc korzystania z innych przywilejów, które daje władza oraz na czym sie tylko da, co nie jest wpisane w tę " słuzbę", ale na czym sie da zaoszczędzic ze swoich marnych burmistrzowskich poborów.Ale na pewno bardziej odpowiednią zapłatą za taką słuzbę publiczną byłyby pobory w wysokości średniej krajowej, oraz w drodze do pracy i z pracy korzystanie z prywatnego albo publicznego środka lokomocji, pokrywając koszty dojazdów ze swoich pieniędzy. Tak jak robią to wszyscy normalni ludzie, o poborach duzo mniejszych niż burmistrzowskie. To byłby niezły dowód jak panu burmistrzowi leży na sercu dobro kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kandydaci na ciepłe stołki nadal wiszą w Kraśniku na słupach. Ciekawe, ile pieniędzy z tego tytułu wpłynie do kasy miasta? Jest okazja, by ją zasilić. Prawo daje szanse na spore pieniądze od spóźnialskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duze oszczednościi mogło by miasto poczynić rezygnując z płacenia dotacji na Szkołę Muzyczną. Szkoła ta liczy niewielu uczniów. To jest garsteczka w porównaniu z ilością młodszej i starszej młodziezy krasnickiej. Do tego jesli wierzyc radnemu Iwanowi z setki uczniów tej szkoły młodzież miejscowa stanowi zaledwie mały ułameczek. W takim przypadku dotacja do tej szkoły z naszych pieniędzy jest śmianiem sie nam w twarz. Tym bardziej, że dzieci podatkników-mieszkanców miasta chcący uczyć sie gry na wybranym przez siebie instrumencie sa zmuszeni do korzystania z ogniska muzycznego przy prywatnej szkołe muzycznej, ponosząc za to opłaty. To chyba jest coś nie w porządku z naszymi władzami, jeśli mamy płacić na szkołę w formie dotacji, w której mogą pobierac naukę tylko nieliczne jednostki i jednocześnie ponosić koszty kształcenia muzycznego swoich własnych dzieci, gdyz dotowana przez nasz szkoła nie zapewnia nam tego. Wydaje mi sie, że tak jak jedna szoła może znależć sposób na dorobienie, tak moze zrobic i druga. I tak samo rodzice dzieci chodzących do dotowanej przez miasto szkoły muzycznej moga ponosić część ksztów kształcenia swoich dzieci, tak jak robią to inni rodzice, którzy sa zmuszeni do płacenia za rozwijanie pasji i uzdolnien swoich dzieci. I tym sposobem płacą podwójnie, raz w dotacji na cudze dzieci, a później z własnych środków na swoje, gdy tym czasem rodzice dzeci, które najwięcej osiągają korzysci ponoszą minimalne te koszty albo żadnych, jezeli sa spoza miasta.
Ostatnio edytowany 21 listopada 2011 r. o 08:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...