Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje dla Nowego Burmistrza!!! Wszystkiego najlepszego! Uczciwości i mądrości w rządzeniu! Kto by pomyślał przed I turą, że to się tak skończy??? Koniec rządów Wielkiego Czu to najlepsza wiadomość dla Kraśnika!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów po prostu... Ten człowiek zniszczy Kraśnik. Zniszczy to, co zrobił dla miasta przez 14 lat Pan Czubiński. Z przykrością stwierdzam, że PiS niszczy Polskę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, społeczeństwo powiedziało dość dotychczasowym rządom - klikom, układom. Co teraz będzie nadawała TV Krasnik, kto ją będzie sponsorował?. Buc Opoka nie wpuścił do budynku studia posła Stawiarskiego twierdząc ,że to jego telewizja.Skończyły sie materiały sponsorowane przez UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Bardzo dobrze, społeczeństwo powiedziało dość dotychczasowym rządom - klikom, układom. Co teraz będzie nadawała TV Krasnik, kto ją będzie sponsorował?. Buc Opoka nie wpuścił do budynku studia posła Stawiarskiego twierdząc ,że to jego telewizja.Skończyły sie materiały sponsorowane przez UM.
o czym ty gadasz człowieku??? teraz Stawiar się tam będzie reklamował oj głupiutki kraśnik będzie płakał oj będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie real , z tego co wiem , to Czu nie przysłużył się zbytnio naszemu miasto.Wybudował wielką kałużę, za 30 mln zł, fontanę za 500000 zł i tylę ( no nie licząc pięknych chodników i rynku w starym) Może nowe będzie lepsze.Czas pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla nowego Burmistrza !!! Ciekawe co teraz będzie "robił" dotychczasowy Burmistrz !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KOŃCU LUDZIE PRZEJRZELI NA OCZY.CZUBEK DLA KRAŚNIKA NIC NIE ZROBIŁ.PROSZĘ PORÓWNAĆ JAK SIĘ ROZWIJA JANÓW,A KRAŚNIK TO WIELKIE DZIADOSTWO.W KRAŚNIKU STARYM NAWET NIE MA GDZIE ZAGRAĆ W ZIMĘ W PIŁKĘ,BO NIE MA HALI Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały napisał:
Gratulacje dla nowego Burmistrza !!! Ciekawe co teraz będzie "robił" dotychczasowy Burmistrz !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Czubinski powinien wygrac te wybory a nie Wlodarczyk dla mnie on jest nikim.powinien leczyc ludzi a nie zajmowac stolek burmistrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach jak bardzo mnie to cieszy!!! dosc czubińskiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo fotel burmistrza był przewidziany dożywotnio dla Piotra C. Jak taki nie przygotowany do rządzenia Mirosław W. mógł zająć jego miejsce? To skandal. Co Piotruś teraz będzie robił? bidulek. Nikt przecież nie potrafi tak kręcić jak nasz wspaniały były już burmistrz. Teraz pewnie polecą z ciepłych posadek pracownicy niektórych instytucji miejskich. Oj nie popisali się i nie przyłożyli. Oj nie... A może wreszcie odetchną z ulgą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżumę zastąpilismy cholerą. Tak to wyglada na pierwszy rzut oka. Czu miał za duzo za uszami. Nie wiadomo zaś jak sobie poradzi w administrowaniu miron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały napisał:
Gratulacje dla nowego Burmistrza !!! Ciekawe co teraz będzie "robił" dotychczasowy Burmistrz !!!!!!!!
Może będzie dzieci bawił. Przecież powinien zajmować się rodziną, albo w szkole uczył historii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goska napisał:
Piotr Czubinski powinien wygrac te wybory a nie Wlodarczyk dla mnie on jest nikim.powinien leczyc ludzi a nie zajmowac stolek burmistrza!
Na lekarza trzeba się lepiej uczyć niż na nauczyciela historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą słuchy że prezesem FLT zostanie na miejsce nieudacznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
Brak słów po prostu... Ten człowiek zniszczy Kraśnik. Zniszczy to, co zrobił dla miasta przez 14 lat Pan Czubiński. Z przykrością stwierdzam, że PiS niszczy Polskę...
tak, ja wiem że to przyzwyczajenie ale szefunio już nie jest szefuniem i bać się już nie trzeba. można już spokojnie wyrazić swoje zdanie. ciekawe ile wyjdzie stanowisk i firm, które do niczego nikomu nie są potrzebne a pochłaniają tylko pieniądze. koniec z obsadzaniem dzieci kolegów, wsadzaniu kumpli na bezsensowne stanowiska, naciągania konkursów i przetargów. może w końcu ktoś przejrzy na oczy i zobaczy ile pieniędzy szło w błoto, w rodzinę i kolegów. takie są fakty i każdy kto to obserwuje z bliska może to potwierdzić. nie znoszę pisu, jestem za sld ale już gorzej jak teraz być już chyba nie może. ponad 150tys rocznie z samych pensji przez te 14 lat to już mu się uzbierało wystarczająco. ja osobiście nie dziękuję i poprzestanę na żegnaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nie wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki Święty Mikołaju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i poszło - ciekawe z czego teraz TVK będzie się utrzymywać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie koniec psychozy strachu!!!No i przy okazji może KTOS miasto odśnieży!A może CZUB ze swoją bandą założy pomarańczowe wdzianko i CZYSTE MIASTO będzie!Wiwat Włodarczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...