Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i jak Piotruś łyso ci pewnie, a tak boska tv Kraśnik głosiła że takie wielkie masz poparcie. Może wreszcie i tą telewizje zamkną( jeszcze gorsza niż tv trwam) i te mądrą Andżele wypieprzą wielka mi gwiazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w sądzie Stawiar zapowiedział, że to będzie teraz jego TV... hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma powodów do radości Włodarczyk (a raczej Stawiarski z ekipą) nie mają zdolności koalicyjnej więc te rządy będą nijakie. Ponadto jak długo można jechać na niezadowoleniu z rządów Czubińskiego. Oglądałęm relacje z sądu, niestety Włodarczyk nie ma klasy jest raczej mierny i słaby ale pożyjemy zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec rządów Czubińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Nie ma powodów do radości Włodarczyk (a raczej Stawiarski z ekipą) nie mają zdolności koalicyjnej więc te rządy będą nijakie. Ponadto jak długo można jechać na niezadowoleniu z rządów Czubińskiego. Oglądałęm relacje z sądu, niestety Włodarczyk nie ma klasy jest raczej mierny i słaby ale pożyjemy zobaczymy.
Wyliczyć co conajmniej cztery nazwiaska osób, które już za tydzień przejdą na stronę nowego burmistrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnikiem rzadzic bedzie Stawiarski. Wlodarczyk to człowiek bez twarzy . W przyszłym roku w Krasniku festiwal piesni religijnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czu nie ma już rąk zajętych trzymaniem stołka, więc mógłby się wsiąść za odśnieżanie w "Czystym Mieście".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toruń przeprasza za Rydzyka , Kraśnik za Włodarczyka. Gratuluję nowemu burmistrzowi Panu Jarosławowi Stawiarskiemu wyboru na to zaszczytne stanowisko. Niestety będzie je sprawował społecznie , bo nie może pobierać pensji jednocześnie w sejmie i magistracie. Swoją drogą szkoda , że przez najbliższe cztery lata nie zawita do Kraśnika Doda. Nareszcie p.o. burmistrza miasta Pan Włodarczyk będzie mógł dokończyć śledztwo majtkowe , ma na to cztery lata.Nie spodziewam się żadnych innych działań tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art napisał:
Toruń przeprasza za Rydzyka , Kraśnik za Włodarczyka. Gratuluję nowemu burmistrzowi Panu Jarosławowi Stawiarskiemu wyboru na to zaszczytne stanowisko. Niestety będzie je sprawował społecznie , bo nie może pobierać pensji jednocześnie w sejmie i magistracie. Swoją drogą szkoda , że przez najbliższe cztery lata nie zawita do Kraśnika Doda. Nareszcie p.o. burmistrza miasta Pan Włodarczyk będzie mógł dokończyć śledztwo majtkowe , ma na to cztery lata.Nie spodziewam się żadnych innych działań tego Pana.
Jeżeli wybierasz burmistrza tylko patrząc na to czy zaprasza Dodę czy nie, to ja przepraszam Kraśnik za takich wyborców jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to pięknie obudzić się w nowej rzeczywistości. Chyba znowu zacznę wierzyć w św. Mikołaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Czubiński odda pieniądze za swoje studia, bo wziął je z kasy miasta Kraśnika !!! Co on teraz będzie robił, skoro nic nie umie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
Brak słów po prostu... Ten człowiek zniszczy Kraśnik. Zniszczy to, co zrobił dla miasta przez 14 lat Pan Czubiński. Z przykrością stwierdzam, że PiS niszczy Polskę...
O! Jakaś nowość! To Czub coś zrobił dla Kraśnika oprócz dzieci każdej sekretarce? Pierwsze słyszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżeli wybierasz burmistrza tylko patrząc na to czy zaprasza Dodę czy nie, to ja przepraszam Kraśnik za takich wyborców jak Ty.
No właśnie, takich oto mieszkańców mamy: nawet ironii i sarkazmu nie są w stanie zrozumieć. Ciesz się głupiutki ludku kraśnicki bo oto sezon polowań na czarownice czas zacząć i igrzyska dla ciemnego ludu, bo nic więcej obecnie jaśnie panujący już włodarz nie jest w stanie sobą zaprezentować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurka wodna, jak ja się cieszę to wam mówię! Za Pis-em nie przepadam, posła Stawiarskiego też jakoś szczególnie nie uwielbiam, ale Miron to fajny chłopak Dajmy im szansę, niech się chłopaki wykażą! Nareszcie skończą się cyrki pod tytułem jedziesz żebrać o staż w jakiejkolwiek jednostce podległej wielkiemu Czu, a on się pyta "Co dobrego dla miasta zrobiłeś?" Granda! No i nowemu burmistrzowi nikt nie zarzuci, że wybudował basen bo mu się nieślubne dzieci w wannie nie mieszczą Panie Mirku, Panie Burmistrzu Włodarczyk - moje gratulacje! P.S. Pana Włodarczyka oczywiście obdarzamy kredytem zaufania i liczymy na to,że poczynania "czubińskich" radnych nie będą blokować w działaniu i rozwoju nowych inicjatyw nowego gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamikadze napisał:
O! Jakaś nowość! To Czub coś zrobił dla Kraśnika oprócz dzieci każdej sekretarce? Pierwsze słyszę...
Czyżby jedna z nich była Twoją zoną lub dziewczyną? ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem , że Pan Włodarczyk zamówił audiencję w Toruniu. Czas aby pokazał się w jedynie "słusznych" mediach ."Szczere" gratulacje dla Pana Jarosława Stawiarskiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżoana napisał:
Kurka wodna, jak ja się cieszę to wam mówię! Za Pis-em nie przepadam, posła Stawiarskiego też jakoś szczególnie nie uwielbiam, ale Miron to fajny chłopak Dajmy im szansę, niech się chłopaki wykażą! Nareszcie skończą się cyrki pod tytułem jedziesz żebrać o staż w jakiejkolwiek jednostce podległej wielkiemu Czu, a on się pyta "Co dobrego dla miasta zrobiłeś?" Granda! No i nowemu burmistrzowi nikt nie zarzuci, że wybudował basen bo mu się nieślubne dzieci w wannie nie mieszczą Panie Mirku, Panie Burmistrzu Włodarczyk - moje gratulacje! P.S. Pana Włodarczyka oczywiście obdarzamy kredytem zaufania i liczymy na to,że poczynania "czubińskich" radnych nie będą blokować w działaniu i rozwoju nowych inicjatyw nowego gospodarza.
Napewno radni nie przeszkodzą Panu Włodarczykowi dokończyć śledztwo w sprawie majtek Dody, ma na to cztery lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szybko został zakończony konkurs na administrowanie zalewem i to od razu na dwa lata. Zgadnijcie kto wygrał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że Aktyw Czubińskiego nie odpuszcza !Jeszcze pępowiny nie przecięli. Jest nadzieja że wyfruną do ciepłych krajów jako dwór najukochańszego wodza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec świata ! Murzyn burmistrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...