Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w urzędzie miasta pracownicy mają sraczkę już!!!:-))))))))))))))))))))))))))))))))))) brawa dla nowego Burmistrza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
No właśnie, takich oto mieszkańców mamy: nawet ironii i sarkazmu nie są w stanie zrozumieć. Ciesz się głupiutki ludku kraśnicki bo oto sezon polowań na czarownice czas zacząć i igrzyska dla ciemnego ludu, bo nic więcej obecnie jaśnie panujący już włodarz nie jest w stanie sobą zaprezentować...
Ogladałeś/łaś w itvl Włodarczyka, gdy mówił o co naprawdę mu chodziło z Dodą? Jeszcze raz powtórzę, że dla mnie i dla wielu Kraśniczan, którzy oddali głos na Mirka, nie zależy na tym żeby odbywały się browaria, rozdawanie 'darmowej' zupki, sprzątanie psiej kupki z okazji dnia psiego ogona, tylko nie pogłębianie dziury budżetowej oraz znalezienie nowych miejsc pracy, a nie tylko dla znajomych i sługusów burmistrza. Jak ktoś kiedyś powiedział: "Więcej chleba mniej igrzysk"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróżka dobrze czubińskiemu powiedziała, że wybrany burmistrz będzie miał ok 9400 poparcia. Zamieszczając tę informację przed pierwszą turą na bannerach chyba nie do końca wróżkę zrozumiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SHENE54 napisał:
Koniec świata ! Murzyn burmistrzem
Nie burmistrzem a posłem, z okolic miasta Łodzi on pochodzi wejdzie za Hanne Zdanowska, swoja droga bardzo wartościowy człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łaska Pańska na pstrym koniu jeździ,panowie przydupasy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! ukróci się co niektórym "dupolizom"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGI CZUBKU GDZIE MASZ TYCH 9000 LUDZI CO CIĘ RZEKOMO MIAŁO POPIERAĆ.ZADŁUŻYŁEŚ MIASTO A BURŻUJOM UMARZAŁEŚ PO KILKADZIESIĄT TYSIĘCY PODATKÓW.TYLKO JAK BIEDOTA DO CIEBIE PRZYCHODZIŁA PROSZĄC O POMOC TO UDAWAŁEŚ ŻE POMOŻESZ.NA FABRYCZNYM ZACZĄŁEŚ BUDOWAĆ DRUGĄ HALĘ SPORTOWĄ,A W STARYM NIE MA GDZIE ZAGRAĆ W PIŁKĘ.MAM NADZIEJĘ ŻE OBECNY BURMISTRZ TO ZMIENI.GRATULUJĘ PANU WŁODARCZYKOWI I ŻYCZĘ POWODZENIA W ROZBIJANIU TYCH CHORYCH UKŁADÓW,A PAN OPOKA NIECH SOBIE EMITUJE KRESKÓWKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie mooże jakiś przetarg wygram w tym zapiździałym kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem za czubinsklim obecnie ani tez za wlodarczykiem acz kolwiek wyniki obecnych wyborów uważam za zadowalające ponieważ fotel burmistrza moim zdaniem nie powinien byc oblegany przez jedną osobe do emeryturki co jak zauwa żylo wielu- skutkowalo to niezdrowym dla mieszkańców miasta monopolem pana cz.dwia góra trzy razy i zmiana burmistrza.oczywiscie gratulacje i dla pana wlodarczyka i dla pana stawiarskiego szkoda ze nie startował ale za to znalazł na cz . sposób i razem oni potrafili powstrzymać ten niezdrowy cykl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec świata! Piter z niecierpliwym penisem spadł ze stołka? I nie da się już roboty za wyjazd w delegacje załatwić? Toż to szok! xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że nowy burmistrz zrobi porządek na ORLIKU w dzielnicy fabrycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE ZAGRAŁ PAN STAWIARSKI ALE WYDAJE MI SIE TEZ ZE DUZO POMÓGŁ SAM PIOTR CZUBIŃSKI KTÓRY WRECZ DO NUDNOSCI OBSIAL SWOIM WIZERUNKIEM TVniby Kraśnik i MIASTO KRASNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Więcej chleba mniej igrzysk" Gościu? Tak, zgadzam się, lecz nie będziemy tego chleba mieć więcej przez najbliższe 4 lata i oby moje słowo się w gówno obróciło, czego i Wam drodzy wyborcy Pana Włodarczyka życzę. Mnie nie cieszy, jak piszecie "sraczka w Urzędzie Miasta" (mnie ona nie dotyczy, zaznaczam:), bo tam pracują ludzie i to dość kompetentni, którzy mają rodziny do wyżywienia, tak samo jak inni i sorry,ale nie życzę im źle, nie mam powodów, ale Wy drodzy wyborcy pewnie macie... homo homini lupus est
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frikolkr napisał:
Nareszcie! ukróci się co niektórym "dupolizom"
Znajdą się następni, spokojna Twoja rozczochrana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co teraz czopki wielkiego Czu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie huuurrrraaaaa, chyba się upiję z tej radości, wróci wielki Czu do technikum i będzie uczyć historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie twa wiecznie! Zmiany są konierczne ten Pan Czu wypalił się już na tym stanowisku on teraz tylko by brał do swojej kieszeni dzięki swoim układom. Powodzenia Panie Włodarczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
Brak słów po prostu... Ten człowiek zniszczy Kraśnik. Zniszczy to, co zrobił dla miasta przez 14 lat Pan Czubiński. Z przykrością stwierdzam, że PiS niszczy Polskę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
"Więcej chleba mniej igrzysk" Gościu? Tak, zgadzam się, lecz nie będziemy tego chleba mieć więcej przez najbliższe 4 lata i oby moje słowo się w gówno obróciło, czego i Wam drodzy wyborcy Pana Włodarczyka życzę. Mnie nie cieszy, jak piszecie "sraczka w Urzędzie Miasta" (mnie ona nie dotyczy, zaznaczam:), bo tam pracują ludzie i to dość kompetentni, którzy mają rodziny do wyżywienia, tak samo jak inni i sorry,ale nie życzę im źle, nie mam powodów, ale Wy drodzy wyborcy pewnie macie... homo homini lupus est
ci którzy dobrze wykonują swoje obowiązki o pracę bać się nie powinni. gorzej dla tych którzy tam są z koneksji i nie mają większego pojęcia o swoich obowiązkach a kasę trzepią niemiłosierną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
Znajdą się następni, spokojna Twoja rozczochrana
Niech obecni będą przestrogą dla tych,którzy już się szykują do dupolistwa w stronę nowego BURMISTRZA. Niech nikt nie tyka d.... Włodarczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...