Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy rok, nowe logo

Utworzony przez Paolo, 28 stycznia 2008 r. o 22:48 Powrót do artykułu
Znak jak znak, ale jak już coś robić to z głową i jakims pomysłem, a te logo to wstyd i tyle. I dalej FŁT będzie brnęło, bo szkoa paruset złotych na dobre logo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejne logo ,wygląda jak jak napis na szyldzie sklepu na wsi............. popatrzcie na logo Nabora oni mogą ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po czym poznam, że kupiłem łożyska właśnie z FŁT w Kraśniku? Logo będzie na wyrobach, czy tylko na opakowaniach, które po wyjęciu zawartości wyrzuca się do śmieci? Nikt nie pamięta wtedy, jakiego producenta było to łożysko. Czy logo to taki szyld, który służyć będzie do pokazywania np. na wycieczkach? Przewiduję potrzebę nowego logo. Zatroskany pracownik FŁT, emeryt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi logo. To nastolatek z gimnazjum potrafiłby lepsze skomponować. Badziewie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FŁoT, FŁoT, AeroFŁoT - czy fabryka na innych stanowiskach zatrudnia takich samych specjalistów, bo mamy kryzys i potrzeba szukać oszczędności przecież....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pracownik FŁT Kraśnik stwierdzam stanowczo że to logo jest beznadziejne o ile wiem to logo powinno kojarzyć się z firmą a przepraszam to mi sie kojarzy z niczym. Zdruzgotana Kasia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszeliście o wyjeżdzie samochodem służbowym FŁT Dyrektora Produkcji i Dyrektora Handlowego w delegacje na ... skoki w Zakopanem :-) Pojechali sobie na Małysza , za pieniądze pracowników, a podwyżek nie chcą ludziom dać. Co to za marny Prezio, kręci lody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby wymyśleć coś takiego, a jeszcze być głupszym żeby to coś zatwierdzić. od lat logiem fabryki był jeleń w łożysku. naiązanie do województwa, powiatu i lokalizacji fabryki a łożysko wiadomo. ale po co wracać do historii jak można zarobić kasę i wypuścić przy okazji na świat takiego knota. myślę że gdyby aktualny prezes z nadania poprzedniego premiera i aktualnego posła JS miał choć resztki przyzwoitości to ogłosiłby konkurs, a zaręczam,że w fabryce i mieście znaleźliby się ludzie którzy zrobiliby lepszy znak graficzy, chyba że chodziło o to aby konkretna osoba zgarnęła kasę. a jak brzmi rozwiniecie. w myśl powiedzenia polska języka ,trudna jezyka : K-kraśnicka F-fabryka Ł-łożysk T-tocznych Kraśnik. w jednym znaku- kraśnicka i Kraśnik. pięknie prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prac napisał:
trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby wymyśleć coś takiego, a jeszcze być głupszym żeby to coś zatwierdzić. od lat logiem fabryki był jeleń w łożysku. naiązanie do województwa, powiatu i lokalizacji fabryki a łożysko wiadomo. ale po co wracać do historii jak można zarobić kasę i wypuścić przy okazji na świat takiego knota. myślę że gdyby aktualny prezes z nadania poprzedniego premiera i aktualnego posła JS miał choć resztki przyzwoitości to ogłosiłby konkurs, a zaręczam,że w fabryce i mieście znaleźliby się ludzie którzy zrobiliby lepszy znak graficzy, chyba że chodziło o to aby konkretna osoba zgarnęła kasę. a jak brzmi rozwiniecie. w myśl powiedzenia polska języka ,trudna jezyka : K-kraśnicka F-fabryka Ł-łożysk T-tocznych Kraśnik. w jednym znaku- kraśnicka i Kraśnik. pięknie prawda.
Tak i nawiązać trzeba jeszcze do Piasta (kołodzieja), wozu drabiniastego, koziołka Matołka itd. Loga powinno być proste, czytelne i powinno kojarzyć się jednoznacznie. A tu faktycznie K i Kraśnik (u dołu). Loga nie powinno zawierać nazwy miasta. To może jeszcze wpisać Kraśnik Fabryczny. Sensu to w tym brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...