Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O tym jak Wójt Gminy Zakrzówek sprzedał Ośrodek Zdrowia „Zielonym”(PSL)

Utworzony przez paragraf, 4 października 2013 r. o 17:41
Stanowisko dyrektora nie jest przeciez dozywotnim miejscem pracy. Przeciez obecny po dyrektora tez bierze za ta funkcje pobory. Trzeba dac szanse mlodym. Bezrobocie jest i tak duze. Ludzie, na emeryturze niech zwalniaja nam miejsca pracy bo my mlodzi potrzebujemy jej bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to obecnie pełniący obowiązki dyrektora nie bierze dodatkowego wynagrodzenia za tę funkcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to obecnie pełniący obowiązki dyrektora nie bierze dodatkowego wynagrodzenia za tę funkcję
karamba czy karamon z KRUS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro obecny Dyrektor nie bierze wynagrodzenia za dodatkowo pełnioną funkcje to i Widomski nie powinien dostac ani grosza, a w ogole moze jeszcze ktos jest chetny na darmową pracę? ku chwale ojczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niezle!!! Pensja dyrektora. Pensja lekarza. Prywatny gabinet. Pelna emerytura. ZYC NIE UMIERAC. Ale jak ktos chce cos zmienic to najlepiej zgnoic. Bo przeciez wybory tuz tuz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niezle!!! Pensja dyrektora. Pensja lekarza. Prywatny gabinet. Pelna emerytura. ZYC NIE UMIERAC. Ale jak ktos chce cos zmienic to najlepiej zgnoic. Bo przeciez wybory tuz tuz!!!
A co  też byś tak chciał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niezle!!! Pensja dyrektora. Pensja lekarza. Prywatny gabinet. Pelna emerytura. ZYC NIE UMIERAC. Ale jak ktos chce cos zmienic to najlepiej zgnoic. Bo przeciez wybory tuz tuz!!!
Zniesmaczony jak Ci tak żal d... ściska to skończ  trzy kierunki studiów to moze też tyle pensji dostaniesz...chociaż sądząc po twoich wypowiedziach to sie nie zanosi...ps.proponuje zmienic nick z niesmaczonego na żal mi d... ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niezle!!! Pensja dyrektora. Pensja lekarza. Prywatny gabinet. Pelna emerytura. ZYC NIE UMIERAC. Ale jak ktos chce cos zmienic to najlepiej zgnoic. Bo przeciez wybory tuz tuz!!!
Niezłe to jest twoje myślenie. To lepiej, żeby zamiast 3 lekarzy przy tym samym budżecie pracowało 2 i "manager" z Bożej łaski? Przemawia przez ciebie jedynie zazdrość, nic więcej. W ogóle to wątek dotyczy również tego, że żaden z lekarzy tam pracujących nie został dyrektorem, tylko usunięto jednego lekarza i postanowiono zamiast lekarza dac ludziom dyrektora, a może teraz dalej będzie 3 lekarzy + dyrektor? Nooo to na pewno jest ekonomiczniejsze rozwiązanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niezle!!! Pensja dyrektora. Pensja lekarza. Prywatny gabinet. Pelna emerytura. ZYC NIE UMIERAC. Ale jak ktos chce cos zmienic to najlepiej zgnoic. Bo przeciez wybory tuz tuz!!!
Grzesiu nie szalej bo wójtem to ty juz nie zostaniesz,taka twoja karma i taki twoj los,trzeba sie z tym pogodzic a nie uzalac sie nad soba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to obecnie pełniący obowiązki dyrektora nie bierze dodatkowego wynagrodzenia za tę funkcję
No i po co taki kit wciskasz? Funkcja dyrektora to odpowiedzialność i decyzje, myślisz, że za darmo to się robi? W tym wypadku to baardzo dobre wynagrodzenie było dla tego po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd taka zajadła krytyka.Czy ktoś sie czegoś obawia.Żadnej konstruktywnej krytyki tu nie znajduje.Spokoju,zobaczymy,ocenimy.Jestem optymistą i sądze,że p.Widomski sprosta oczekiwaniom nawet Tym sceptykom. Tylko 2-wie sensowne wypowiedzi znalazłem.Reszta to na zlecenie wiadomo czyje ach żal,żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowisko dyrektora nie jest przeciez dozywotnim miejscem pracy. Przeciez obecny po dyrektora tez bierze za ta funkcje pobory. Trzeba dac szanse mlodym. Bezrobocie jest i tak duze. Ludzie, na emeryturze niech zwalniaja nam miejsca pracy bo my mlodzi potrzebujemy jej bardziej.
Ja się nie dziwię, że bezrobotnym jesteś...Przecież wszyscy doskonale wiemy, że w tej sprawie nie chodzi o wiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd taka zajadła krytyka.Czy ktoś sie czegoś obawia.Żadnej konstruktywnej krytyki tu nie znajduje.Spokoju,zobaczymy,ocenimy.Jestem optymistą i sądze,że p.Widomski sprosta oczekiwaniom nawet Tym sceptykom. Tylko 2-wie sensowne wypowiedzi znalazłem.Reszta to na zlecenie wiadomo czyje ach żal
P. Widomski to może niech wystartuje w konkursie na dyrektora generalnego jakiegoś gołębnika a nie dyrektora ośrodka zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd taka zajadła krytyka.Czy ktoś sie czegoś obawia.Żadnej konstruktywnej krytyki tu nie znajduje.Spokoju,zobaczymy,ocenimy.Jestem optymistą i sądze,że p.Widomski sprosta oczekiwaniom nawet Tym sceptykom. Tylko 2-wie sensowne wypowiedzi znalazłem.Reszta to na zlecenie wiadomo czyje ach żal,żal.
mam pytanie. Dlaczego p. Widomski już nie pełni funkcji dyrektora w poprzedniej pracy? jaki był powód jego zwolnienia?czyżby nie sprostał wymaganiom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze w tej calej pseudodyskusji (zapewne w kolko jedna lub dwie te same osoby) nie chodzi tak naprawde o dobro osrodka i spolecznosci ale o zblizajace sie wybory. Po pierwsze jeszcze nie ma ogloszonych wyborow ( przynajmniej ja ich nigdzie nie widzialem). Po drugie zaczekajny z osadami na efekty zarxadzania nowego (jesli bedzie nowy) dyrektora. Jesli nawet ma to byc Pan W. (Ktorego osobiscie tez puki co nie widze na tym stanowisku i ze tak powiem nietrawie) to nie wiemy czy nie da sobie rady. Wkoncu sami piszecie ze ma poparcie m.in. dyrektora szpitala i innych zielonych to byc moze wreszcie ktos rozwinie ten osrodek. Poczekajmy. A jesli nie dopiero wtedy mozna bedzie wyglaszac takie opinie. Poprostu ktos zaczal juz kampanie wyborcza a nie martwi sie o spoleczenstwo. Dopiero bedzie sie dzialo w przyszlym roku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze w tej calej pseudodyskusji (zapewne w kolko jedna lub dwie te same osoby) nie chodzi tak naprawde o dobro osrodka i spolecznosci ale o zblizajace sie wybory. Po pierwsze jeszcze nie ma ogloszonych wyborow ( przynajmniej ja ich nigdzie nie widzialem). Po drugie zaczekajny z osadami na efekty zarxadzania nowego (jesli bedzie nowy) dyrektora. Jesli nawet ma to byc Pan W. (Ktorego osobiscie tez puki co nie widze na tym stanowisku i ze tak powiem nietrawie) to nie wiemy czy nie da sobie rady. Wkoncu sami piszecie ze ma poparcie m.in. dyrektora szpitala i innych zielonych to byc moze wreszcie ktos rozwinie ten osrodek. Poczekajmy. A jesli nie dopiero wtedy mozna bedzie wyglaszac takie opinie. Poprostu ktos zaczal juz kampanie wyborcza a nie martwi sie o spoleczenstwo. Dopiero bedzie sie dzialo w przyszlym roku!!
masz racje kolego, trzeba rozwinąć ten ośrodek !!!! szczególnie zatrudnić psychiatre bo będzie miał pełne ręce roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje kolego, trzeba rozwinąć ten ośrodek !!!! szczególnie zatrudnić psychiatre bo będzie miał pełne ręce roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po drugie zaczekajny z osadami na efekty zarxadzania nowego (jesli bedzie nowy) dyrektora. Jesli nawet ma to byc Pan W. (Ktorego osobiscie tez puki co nie widze na tym stanowisku i ze tak powiem nietrawie) to nie wiemy czy nie da sobie rady. Wkoncu sami piszecie ze ma poparcie m.in. dyrektora szpitala i innych zielonych to byc moze wreszcie ktos rozwinie ten osrodek.
W takim razie powiedz mi proszę, co jest nierozwinięte w tym ośrodku? Proszę o konkrety, skoro piszesz, że może ktoś wreszcie go rozwinie. Bo mi się wydaje, że ten ośrodek jak na swoje warunki budżetowe jest nader rozwinięty. A skoro gość ma poparcie zielonych- PSL i sam jest z PSL-u to chyba wniosek nasuwa się sam, że nikt tu się nie kieruje dobrem ośrodka, ale tym, żeby koledze dać stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie psychiatra jak najbardziej przeciez to tez lekarz i nie obrazajmy tych ktorych leczy. A moze rowniez innych specjalistow. To sie okaze pozniej. Poczekamy zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgoda -buduje niezgoda -rujnuje , dobry wójt powinien jednoczyc ludzi a nie ich dzielic, nikt na tym dobrze nie wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...