Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
osobiscie siedzialo mi na zderzaku tylko ze nie dalem sie nabrac na ich zagrywki (marne zresztą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty skąd nie HAMIE urwałeś z księżyca spadłeś pajacu że będziesz tu obrażał na forum, inaczej ci z dupska śmierdzi czy zapomniałeś już smrodu obornika z rodzinnego domu?GUWNOZJADZIE!!!
Koleżanki, koledzy forumowicze. Zobaczcie wieśniaka - czy ten burak w ogóle pisze po polsku? Jakaś ortografia? Frajerze - skończyłeś w ogóle podstawówkę? Wracaj marszczyć freda i nie wypowiadaj się na tematy, których nie ogarniasz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ale oni stoją w miejscu !!! straż pożarna nie używa przeciwmgielnych w jasny dzień i jakoś dojeżdzają ba nawet ratują życie a nie słyszałem zeby ceglaste mondeo uroatowało komuś zycie.
A ktoś mowił,że jest od ratowania życia ??? Chciaż jeśli ty dupku przekraczasz prędkość co ci się zapewne często zdarza to eliminacja takiego palanta jak ty z drogi jest na swój sposób uratowaniem komuś życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonzo napisał:
deb*** jesteś nie z tej ziemi.
Zamknij się psie ! Nikt was nie trawi i przyjmij to do świadomości niełuku i matole !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
josef napisał:
Czy naprawdę trzeba uruchomić wyższe urzędy państwowe aby tych "panów" z tego mondeo uspokoić aby nie prowokowali kierowców do szybkiej jazdy? Cwaniactwo tych "policjantów" musi sie skończyć. Wracaj Milicjo precz z "policją"!
Mam nadzieje,że ktoś się w końcu dobierze do ich skundlonej dupy ! Zaloże się,że w domu myją gary i dostają po łbie od swoich tłustych żon,tylko na drodze takie kozaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, Panie! Dajcie sobie na wstrzymanie. Temat policyjnego mondeo jest tematem na niedzielne pogaduszki. Nie wypisujcie wulgaryzmów pod tym artykułem. Nie wypada - pokażcie że macie trochę taktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad byla ta dziewczyna:(?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gminy Urzędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dokladnie skad??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiekman napisał:
Widziałem to miejsce i tira już na holu. Nie widziałem jeszcze czegoś takiego... Koło ciężarówki było przesunięte ok pół metra. Siła uderzenia musiała być potworna... Nikt tam nie jechał powoli... Szkoda dziewczyny. Ale cóż... możemy tylko tyle: [*] niestety
Ta dziewczyna jechała ok.90 km/h ,jechałam za nią, widziałam całe zdarzenie, pobiegłam szybko do forda ona jeszcze zyła, ale najbardziej rozbroił mnie kierowca tira, który mi powiedział mi ze on ma teraz "problema" bo samochód jego nie moze jechac bo jest uszkodzony,zmroziło mnie! jak mozna byc takim nieczułym! to był Litwin nie rozumiał polskiego więc odeszłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******* :( napisał:
ZnałŠam tą dziewczyne i niemoge w to uwierzyć co się stało taka młoda 6 m-c po ślubie niewyobrażam sobie co przezywa teraz jej rodzina, mąż. Ludzie naprawde uważajmy na drogach niemyślmy tylko o sobie, pomyślmy też o innych A przyczyny wypadku chyba juz na zawsze pozastana tajemnica mozemy tylko spekulować najbardziej prawdopodobne że zasłabła skoro z taką predkością udeżyła i nie chamowała. Naprawde wielka szkoda:(
Kiedy wyciągnęli ja z samochodu, i położyli na noszach na prawej ręce zauważyłam obraczkę, nie mogę sie do dzis opanować myslałam ze nie dojadę do domu, jechałam z Lublina do Rzeszowa 50 metrów bezpośrednio za nią wszystko widziałam. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAGNA napisał:
Ta dziewczyna jechała ok.90 km/h ,jechałam za nią, widziałam całe zdarzenie, pobiegłam szybko do forda ona jeszcze zyła, ale najbardziej rozbroił mnie kierowca tira, który mi powiedział mi ze on ma teraz "problema" bo samochód jego nie moze jechac bo jest uszkodzony,zmroziło mnie! jak mozna byc takim nieczułym! to był Litwin nie rozumiał polskiego więc odeszłam
Znasz coś takiego jak szok? Ponadto co do halogenów - pojazd uprzywilejowany wg ustawy PRD może używać świateł mijania lub drogowych. Za halogeny 100 i 2 pkt się należy nawet w takim przypadku. Panowie z Mdo coś sporo wpadek ostatnio zaliczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W październiku zeszłego roku wyszła za mąż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam tę dziewczynę była taka dobra i miła, najgorsze jest to że dopiero wyszła za mąż była taka szczęśliwa ! Kondolencje dla męża, rodziców, teściów i całej rodziny Eweliny ! Tak, mi przykro. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie z jakiej miejscowości była ta dziewczyna? Przykre, że zginęła w tak młodym wieku.. całe życie było przed nią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam tą dziewczynę.. naprawdę szkoda mi jej i męża oraz całej rodziny... tak się złożyło że nie daleko za nią jechałam bo wracałam z lublina.. i dalej nie mogę w to uwierzyć.. a była ona dokładnie z Józefina tzn tam obecnie mieszkała z mężem.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta dziewczyna miala profil na nk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowincjonalne LUDKI Interesuje was tylko kto z kim i dlaczego? Zobaczcie co dzieje się na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne... ;( znałam te dziewczynę i jej męża tak krótko byli po ślubie... przykre... kondolencje dla męża i rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam okazje pracowac z Ewelinał ,awet czesałam ja do slubu,niemam pojecia co sie stało? czemu zjechała na lewy pas? moze zasłabła? trudno mi uwierzyc w to wszystko, bardzo dobrze jezdziła. Najszczersze kondolencje dla meza i całej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...