Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszedł, bo robił interesy sam ze sobą

Utworzony przez zMz, 12 marca 2008 o 11:56 Powrót do artykułu
Mnie w tym zastanawia jeszcze jedno - może dziennikarze do tego dotrą - kto kandydaturę tego pana podsunął ministerstwu? W bajkę, że ta wybitna postać kraśnickiego biznesu znana jest w Warszawie uwierzę, ale dopiero wtedy, gdy na zalew pod palmami zabłądzi pierwszy morski wycieczkowiec.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zMz napisał:
Mnie w tym zastanawia jeszcze jedno - może dziennikarze do tego dotrą - kto kandydaturę tego pana podsunął ministerstwu? W bajkę, że ta wybitna postać kraśnickiego biznesu znana jest w Warszawie uwierzę, ale dopiero wtedy, gdy na zalew pod palmami zabłądzi pierwszy morski wycieczkowiec.
Ot cała prawda o otoczeniu słońca Kraśnika
0
Cieszy każda, nawet mała porażka Burmistrza i jego świty. Czas by znaleźli miejsce w szyku.
0
wiedzący napisał:
Cieszy każda, nawet mała porażka Burmistrza i jego świty. Czas by znaleźli miejsce w szyku.
Masz na myśli spacerniak w otoczonym wysokim murem "kurorcie"? To fakt: pora na nich.
0
Typowe zachowanie dla ludzi PO: prawo to JA. Skoro Ja mówię, że zgodnie z prawem, to trzeba znaleźć takie przepisy, które potwierdzą MOJE zdanie. A jeżeli jeszcze nie ma wygodnych dla MNIE przepisów, to trzeba je napisać i uczynić obowiązującymi. Bo JA tu jestem najważniejszy i interes MOJEJ partii.
0
obywatel napisał:
Typowe zachowanie dla ludzi PO: prawo to JA. Skoro Ja mówię, że zgodnie z prawem, to trzeba znaleźć takie przepisy, które potwierdzą MOJE zdanie. A jeżeli jeszcze nie ma wygodnych dla MNIE przepisów, to trzeba je napisać i uczynić obowiązującymi. Bo JA tu jestem najważniejszy i interes MOJEJ partii.
Byłem wczoraj na niezłej imprezie, długo dochodziłem po niej do siebie i prawdopodobnie przegapiłem największą sensację ostatnich lat: ZIOBRO PRZESZEDŁ DO PO ???????
0
Nie przyjęli by go. Jeszcze duuuużo musi się uczyć od członków, czcicieli, wyznawców PO. On, niestety, do pięt im nie sięga w przekrętach i aferkach...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: