Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszedł, bo robił interesy sam ze sobą

Utworzony przez zMz, 12 marca 2008 r. o 11:56 Powrót do artykułu
Mnie w tym zastanawia jeszcze jedno - może dziennikarze do tego dotrą - kto kandydaturę tego pana podsunął ministerstwu? W bajkę, że ta wybitna postać kraśnickiego biznesu znana jest w Warszawie uwierzę, ale dopiero wtedy, gdy na zalew pod palmami zabłądzi pierwszy morski wycieczkowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zMz napisał:
Mnie w tym zastanawia jeszcze jedno - może dziennikarze do tego dotrą - kto kandydaturę tego pana podsunął ministerstwu? W bajkę, że ta wybitna postać kraśnickiego biznesu znana jest w Warszawie uwierzę, ale dopiero wtedy, gdy na zalew pod palmami zabłądzi pierwszy morski wycieczkowiec.
Ot cała prawda o otoczeniu słońca Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy każda, nawet mała porażka Burmistrza i jego świty. Czas by znaleźli miejsce w szyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedzący napisał:
Cieszy każda, nawet mała porażka Burmistrza i jego świty. Czas by znaleźli miejsce w szyku.
Masz na myśli spacerniak w otoczonym wysokim murem "kurorcie"? To fakt: pora na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe zachowanie dla ludzi PO: prawo to JA. Skoro Ja mówię, że zgodnie z prawem, to trzeba znaleźć takie przepisy, które potwierdzą MOJE zdanie. A jeżeli jeszcze nie ma wygodnych dla MNIE przepisów, to trzeba je napisać i uczynić obowiązującymi. Bo JA tu jestem najważniejszy i interes MOJEJ partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Typowe zachowanie dla ludzi PO: prawo to JA. Skoro Ja mówię, że zgodnie z prawem, to trzeba znaleźć takie przepisy, które potwierdzą MOJE zdanie. A jeżeli jeszcze nie ma wygodnych dla MNIE przepisów, to trzeba je napisać i uczynić obowiązującymi. Bo JA tu jestem najważniejszy i interes MOJEJ partii.
Byłem wczoraj na niezłej imprezie, długo dochodziłem po niej do siebie i prawdopodobnie przegapiłem największą sensację ostatnich lat: ZIOBRO PRZESZEDŁ DO PO ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyjęli by go. Jeszcze duuuużo musi się uczyć od członków, czcicieli, wyznawców PO. On, niestety, do pięt im nie sięga w przekrętach i aferkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...