Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromny pstrąg pływał w Bystrzycy. Teraz powstał jego pomnik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2016 o 08:32 Powrót do artykułu
brednie lepiej wydac kase na zarybienie niz pomnik
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szmirowate pomniki w Zakrzówku ciąg dalszy ....
0
Nie wiem czy ta rzeźba zostanie zaakceptowana przez mieszkańców Zakrzówka i czy będzie się podobać bo to sprawy indywidualnego gustu. Natomiast od razu wyjaśniam, ze praca została zrealizowana NON PROFIT czyli nie za pieniądze. Dodam też, że wielu mieszkańców Zakrzówka angażowało się w pomoc przy realizacji i umiejscowieniu tej rzeźby. Piotr Zieleniak
0
A ten wieśniak w tle to kto
0
Najwyższy czas skończyć z tą mafią PZW!!!
0
Bądź pewny że nie przypadnie do gustu.
0
Niech się te wędkarze wezmą za robotę w Zakrzówku Bo to lesery
0
Tradycje zakrzowskie to karp i wędkarstwo splawikowe I do tego trzeba wrócić
0
Na cholerę tego pstrąga robicie... wykoscie i pospzatajcie zbiornik lepiej się przysluzycie. Postawcie sobie pomnik trwalszy niż z granitu. Młynem się Zajmij Wędkarzy a nie pomnikiem. Towarzystwo wzajemnej adoracji aby się wodki opic i pobajdozyc. Weźcie się za robotę prozniaki.
0
Ciekawie mnie ile to kosztowało i ile zarobił na tym Mirek Sagan
0
Robicie pośmiewisko z Zakrzówka
0
Naprawdę jestem ciekaw kto za to zapłacił czy była to gmina czy te wędkarze
0
Te pomniki to pan doktor Z. stawia w całej Polsce i nieźle na tym zarabia. Tak jak i powiązani z tymi akcjami koledzy. Tak jak na Łupawie, nad Bobrem i tutaj. Jak za komuny. Pomnik ważniejszy niż stan faktyczny wody i pstrągów !!! Grunt, że kasa rośnie !
0
Oj wy zawodowi wylewacze żółci i pomyj. Potraficie tylko ujadać, a zwłaszcza na tych którzy mają chęć i potrafią zrobić coś niepospolitego, ponadprzeciętnego. Gratulacje dla autora rzeźby i osób zaangażowanych, za to że się chce i potrafi. 
0
Coś niepospolitego ?? :) A co gratis  to zrobili ?? :))
0
Zakrzowek to i tak posmiewisko .buraki i wiesnioki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: