Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny raz można przekonać się, co wódka robi z ludzkiego mózgu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ też okrada a podobno nie pijany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twarze rasowych intelektualistów - ale i tak do zakazanych mord PO-li-Głupa i kraśnickiego Czuba to jeszcze im daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać im tyle wódy , żeby się zachlali na śmierć. Pożytku z tego nie ma żadnego , tylko kupa smrodu. Ich gęby pomimo opaski mówią same za siebie. Żyje taki śmieć i zatruwa życie rodzinie i otoczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to gang drombo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaduk napisał:
Dać im tyle wódy , żeby się zachlali na śmierć. Pożytku z tego nie ma żadnego , tylko kupa smrodu. Ich gęby pomimo opaski mówią same za siebie. Żyje taki śmieć i zatruwa życie rodzinie i otoczeniu.
Ja moge im nawet postawić, ale warunek = zachlają się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzone zapijaczone mordy. Zamiast na komende trzeba było wywieźć żuli do lasu, spuścić porządny wpier*** i ewentualnie po kilku godzinach wysłać jedną karetkę. Oczywiście bez ukradzionych wcześniej kabli za to z nadmiarem pavulonu. Rok w zawieszeniu? Może następnym razem okradną sędziego albo prokuratora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopcy musieli być bardzo zdesperowani... na pierwszy rzut oka widać jacy z nich porządni obywatele. Wyrok w zawieszeniu - śmieszne, w porównaniu z tym jakie zagrożenie stworzyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaduk napisał:
Dać im tyle wódy , żeby się zachlali na śmierć. Pożytku z tego nie ma żadnego , tylko kupa smrodu. Ich gęby pomimo opaski mówią same za siebie. Żyje taki śmieć i zatruwa życie rodzinie i otoczeniu.
A ty co obrażasz ludzi, lepszy jesteś bo masz pracę,swoją firme a może urodziłeś się bogato? Niestety takie jest życie. Ja ich nie bronię ale w życiu łtwo jest się stoczyć a alkoholizm to choroba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze , żeby zarobić to trzeba pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy utylizować jak to Lenin juz dawno pisał o takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hary napisał:
A ty co obrażasz ludzi, lepszy jesteś bo masz pracę,swoją firme a może urodziłeś się bogato? Niestety takie jest życie. Ja ich nie bronię ale w życiu łtwo jest się stoczyć a alkoholizm to choroba.
Choroba? Chyba cię pogieło. To, ze jacyś nawiedzeńcy wpisali to na listę chorób nie oznacza, że nią rzeczywiście jest. Zacznijmy od tego, że jest to głuota. A alkoholikiem nie zostaje się wbrew sobie. Bezdomni są bezdomnymi na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hary napisał:
A ty co obrażasz ludzi, lepszy jesteś bo masz pracę,swoją firme a może urodziłeś się bogato? Niestety takie jest życie. Ja ich nie bronię ale w życiu łtwo jest się stoczyć a alkoholizm to choroba.
Ciekawe czy gdyby ta karetka przyjechała do kogoś z twoich bliskich i właśnie z powodu braku tych kabli nie udałoby się uratować to też twierdził byś, że to choroba. Nie wydaje mi sie...a raczej jestem przekonana, że jako pierwsza osoba wykonałbyś wyrok. Sorry ale ja mam zdanie takie jak wększość osób - alkoholizm to nie choroba. Każdy kto sięga po jakąkolwiek używkę wie że robi pierwszy krok który może skończyć się uzależnieniem. A osoba która sięga już po czudzą własność (w dodatku tak ważną) zasługuje na porządny wpier... w najlepszym wypadku to tak jak ktoś już napisał...dać im tyle wódki żeby się zachlali i zakopać pod jakimś drzewem żeby rodziny kosztami nie obciążać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to taki lokalny NFZ. jakie miasto tacy złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
to taki lokalny NFZ. jakie miasto tacy złodzieje
Upraszczasz kolego - jakie litery taki tekst??? Wszyscy korzystamy z tych samych znaków a tylko nieliczne teksty to perełki, a inne to głupie knoty. Twój to ten pierwszy.... żartowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła ekipa ! prawie pół orkiestry. Jak się chce pić to gorzej jak boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...