Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olbięcin: Wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie

Utworzony przez jULEK, 29 maja 2011 r. o 16:39 Powrót do artykułu
A na CB mówili, że dróżka czyściutka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak samochód może się poślizgnąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to was ludzie nie rozumie pisza ze byla plama oleju i ze na niej auto sie posliznelo to glupio pisze" jak moze sie auto posliznac" natomiast jeszcze ulica byla mokra wiec wszystko mowi za ciebie ... a po drugie jak nie wiecie to nie piscie ... jak by wam sie to przytrafilo to ciekawe czy byscie tak pisali . smiac mi sie chce z tego kolesia co napisal o CB .. jak poszkodowane 3 osoby chlopak i 2 dziewczyny byli glucho niemi .... wiem bo bylem tam jak bylo to zdazenie ... tylko potraficie gadac glupoty .. i tyle ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w okolicach godziny 10 w Olbięcinie eh autor tekstu na korepetycje z polskiego jak już to w okolicach Olbięcina około godziny 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest drodzy kierowcy jak pech to pech czy woda ,lód śnieg rozsądek i zasady kodeksu drogowego się kłaniają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w okolicach Olbięcina, bo w Olbięcinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...