Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Też nie miał czego przewozić?!Gdyby wiózł spirytus to ludzie zlizaliby językami w 5 minut!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się, że kierowca cień-żarówki miał około dwudziestu wiosen i prywatnie POrusza się E36 lub czymś POdobnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Też nie miał czego przewozić?!Gdyby wiózł spirytus to ludzie zlizaliby językami w 5 minut!
To oczywista oczywistość, w Olbieńcimiu mieszkają same garnuchy. Zlizali by wszystko w tri miga. No cóż , niema się co dziwić , skoro w ostatnich wyborach 98% gminy głosowała na PISdziołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Che Tyna napisał:
Założę się, że kierowca cień-żarówki miał około dwudziestu wiosen i prywatnie POrusza się E36 lub czymś POdobnym.
Kolego zestawem tak zwanym tirem można kierować od 21 lat . Albo go zniosło (ślisko) a ten zakręt mają tam piękny albo zaśnięcie za kółkiem peny bardziej jestem tego drugiego no cóż zdarza się wpakować 41 ton w rów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakręty rzeczywiście są tam bardzo ostre i w dodatku pod dużym nachyleniem, a żeby wyłożyć takie auto to wiele nie trzeba, zwłaszcza teraz. Jak jakiś mobilek to czyta to na pewno kojarzy niedaleko tamtych stron za Zaklikowem w stronę Stalowej jest długa prosta przez las, w tamtym roku cysternę ktoś położył, a i często osobówki mają tam kolizję. Cholernie ślisko, uważajcie wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bury masz racje bo ty to jestes baran do potegi bo glosowales za po i niedlugo trafisz pod most a ja sie bede cieszyl a odnosnie wypadku czas zeby postawiono fotoradar na gorze w olbiecinie bo wszystkie tiry jade bardzo szybko na ograniczeniu 30 na godz ale w polsce tam gdzie gina ludzie fotoradarow sie nie stawia tylko blisko komendy PARANOJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury! Ja nie jestem z tej gminy, ale na PO z całą pewnością nie głosowałam! PiS wygra! PiS góra! Platfusy powoli TONĄ!!! Boli, prawda!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z. napisał:
Bury! Ja nie jestem z tej gminy, ale na PO z całą pewnością nie głosowałam! PiS wygra! PiS góra! Platfusy powoli TONĄ!!! Boli, prawda!!!???
A że tak się zapytam, co Twoje wypociny mają wspólnego z wypadkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak gwoli ścisłości, też nie głosowałem na PO , na PIS tym bardziej.. A w temacie , znam tą drogę doskonale , średnio przejeżdzam przez 'górkę olbiędzką 5,6 razy w miesiącu jak jadę na Kielce. Byłem świadkiem niejednego wypadku w tym miejscu, przeważnie z udziałem właśnie ciężarówek. Widziałem kilka razy jak miejscowa ludność atakowała całą grupą , to co wysypało się z tira, jogurty, mandarynki, jakieś napoje itd. Obserwowałem to ze swojego auta , byłem naocznym świadkiem tych wydarzeń, więc wiem co pisze. Policja jeszcze nie dojechała na miejsce , a miejscowi już byli z torbami ,z workami i ładowali naprędce to co się wywaliło na jezdnie. Przykro na takie rzeczy patrzeć w 21 wieku. Oto do czego doprowadziły demokratyczne rządy przez ostatnie 20 lat tak zwanej demokracji. Cóż chcieliście wolnosci, to ją macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...