Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opel calibra wjechał w polo i zapalił się

Utworzony przez użytkownik drogi, 4 czerwca 2009 o 14:06 Powrót do artykułu
Tak właśnie jeżdżą buraki mający rejestrację LKR.To zgoza.Wszystkim tym niedoj...bkom powinno się zabrać prawo jazdy.Na dobrą sprawe nie powinno być nikogo kto by w Kraśniku miał prawko.Oni myślą.że jeżdżą traktorem po polu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wazaj kolego co i o kim piszesz a ze niby co w Lbn sami najlepsi kierowcy co i moze w Lbn tez nie ma wypadkow?to jakim sposobem gosciu wbil sie w latarnie?lajzy wszedzie sa wypadki i Lbn tez pieknie nie jezdzi....
0
A jakie to ma znaczenie LBN czy LKR? gość mało co sie nie zabił! A jak ktos z Kraśnika ( niekoniecznie posiadający traktor) wsiądzie do auta z rejetracja LBN czy WR czy jakąś inną to od razu lepszym kierowcą się staje? Z głupotą się człowiek rodzi, a nie nabywa ją...
0
mniejsza z tym jakie blachy są na samochodzie. zastanawiam się jak można wyjechać na publiczne drogi czymś takim jak Opel Calibra. toż to dziadostwo. synonim buractwa z najgorszej zabitej dechami wichury.
0
użytkownik drogi napisał:
Tak właśnie jeżdżą buraki mający rejestrację LKR.To zgoza.Wszystkim tym niedoj...bkom powinno się zabrać prawo jazdy.Na dobrą sprawe nie powinno być nikogo kto by w Kraśniku miał prawko.Oni myślą.że jeżdżą traktorem po polu.
Odebrać prawo jazdy dożywotnio wszystkim panom w kapeluszach, kobitkom na szpilkach, brunetom, blondynkom, murzynom, ateistom, nieogolonym, nadgorliwym, pobłażliwym.... Jeździłbyś koleś koleś???????? Tak Zapomniałem o kimś???? I wszystkim durniom. Jeździłbyś koleś koleś???????? Nie B )
0
aa napisał:
A jakie to ma znaczenie LBN czy LKR? gość mało co sie nie zabił! A jak ktos z Kraśnika ( niekoniecznie posiadający traktor) wsiądzie do auta z rejetracja LBN czy WR czy jakąś inną to od razu lepszym kierowcą się staje? Z głupotą się człowiek rodzi, a nie nabywa ją...
Oczywiscie że ma. 90% kierowców z tablicami LBL, LSW, LKR, LJA itp. przyjeżdża do miasta i maja ciepło w gaciach, bo wjhechali do miasta, a nei to co u nich jedno skrzyżowanie ze światłami. Niestety tacy kierowcy są najgorsi i należy na nich uważać jak na ,,L''-ki
0
kierowca kalibry jest z lublina. wczoraj tylko pozyczyl auto od znajomego z okolic krasnika
0
VIP napisał:
Oczywiscie że ma. 90% kierowców z tablicami LBL, LSW, LKR, LJA itp. przyjeżdża do miasta i maja ciepło w gaciach, bo wjhechali do miasta, a nei to co u nich jedno skrzyżowanie ze światłami. Niestety tacy kierowcy są najgorsi i należy na nich uważać jak na ,,L''-ki
pierd....cie Hipolicie! jeźdze autem z powiatowymi numerami i w tym twoim Lublinku czuje się jak ryba w wodzie. zresztą to nie jet jakaś mega metropolia, żeby mieć jakiekolwiek problemy z przemieszczaniem się po Lublinie. jeźdze od 10 lat i przejeźdzałem przez większość europejskich stolic i większych miast, które mijałem po drodze. nigdy nie miałem najmniejszych problemów w poruszaniu się po centarch największych miast. wystarczył mi atlas europy i numer drogi którą miałem jechać. a takich "miszczów" kierownicy z LU widzę często w zwykłej Warszawie jak spanikowani wpatrują się w swoje wypasione GPS-y, żeby przypadkiem nie zjechać z trasy, a przy okazji stwarzają niebezpieczeństwo spowodowania kolizji. ostatnio takiego jednego LUlka widziałem jak z Kurowa popierdzielał do Lublina z ogromną nawigacją na szybie. masakra. wzbudzacie tylko śmiech u innych kierowców.
0
Gość napisał:
pierd....cie Hipolicie! jeźdze autem z powiatowymi numerami i w tym twoim Lublinku czuje się jak ryba w wodzie. zresztą to nie jet jakaś mega metropolia, żeby mieć jakiekolwiek problemy z przemieszczaniem się po Lublinie. jeźdze od 10 lat i przejeźdzałem przez większość europejskich stolic i większych miast, które mijałem po drodze. nigdy nie miałem najmniejszych problemów w poruszaniu się po centarch największych miast. wystarczył mi atlas europy i numer drogi którą miałem jechać. a takich "miszczów" kierownicy z LU widzę często w zwykłej Warszawie jak spanikowani wpatrują się w swoje wypasione GPS-y, żeby przypadkiem nie zjechać z trasy, a przy okazji stwarzają niebezpieczeństwo spowodowania kolizji. ostatnio takiego jednego LUlka widziałem jak z Kurowa popierdzielał do Lublina z ogromną nawigacją na szybie. masakra. wzbudzacie tylko śmiech u innych kierowców.
Brawo ten Pan. Jak widać ktoś ma kompleksy, skoro usiłuje pokazać wyższość blaszek LU nad innymi powiatowymi...
0
a napisał:
Brawo ten Pan. Jak widać ktoś ma kompleksy, skoro usiłuje pokazać wyższość blaszek LU nad innymi powiatowymi...
wybacz drogi Panie, ale kompleksów nijakch nie mam. moim postem starałem się jedynie uświadomić jednego uczestnika drogi, że kilka literek w tablicy rejestracyjnej o niczym nie świadczy. umiejętności poruszania się po drodze nie można kupić. albo się czuje klimat, albo się jest przysłowiową pierdołą za kierownicą. ja uwielbiam jazdę samochodem. za każdym razem wsiadając za kółko czuję sie zrelaksowany i pozbawiony wszelkich obaw. znam swoje możliwości i niebezpieczestwa jakie mogą mnie spotkać, choć wiem, że nie jestem doskonały. potrafię przyświrować i się tego wstydzę. pisząć wcześniejszy post nie miałem zamiaru obrażać ani wyśmiewać kierowców z Lublina. chciałem jednie uświadomić kilku sfrustrowanym, zmotoryzownym amatorom motoryzacji, że to, że mieszkam w Biłgoraju, Kraśniku, Włodawie, Hrubieszowie, itp. czy innej mniejszej miejscowości o niczym nie świadczy. znajdę ci mnówstwo przysłowiowych burków ze wsi, którzy umiętnościami i stylem jazdy wygrają z tobą w cuglach. ale wątpię żebyć stanął z nimi w czy choćby ze mną w jakiejkowiek rywalizacji. do tego trzeba mieć jaja a nie wydmuszki i prężyć się na forach internetowch. jazdę samochodem uczymy się i doskonalimy przez całe nasze motoryzacyjne życie. życzę ci szerokości na drodze i obyś nie musiał spotykać na drodze takich buraków z podlubelskich wsi jak ja, bo pewne jest, że w przypływie stresu i starchu na nasz widok zaczniesz zachowywać się infantylnie i nieodpowiedzialnie. w koncu jesteś człowiekiem z miasta.
0
Szanowni Panowie, Wasza dyskusja nijak się ma do opisanego wypadku, poza tym co za różnica jakie nr rejestracyjne były w tych czy innych autach. Zamiast się tu pocić nad klawiaturą, wpiszcie w google "kodeks drogowy", albo "wiersze dla dzieci" i zróbcie coś pożytecznego z wolnym czasem. Uczestnikom wypadku życzę szybkiego powrotu do zdrowia i wyciągnięcia wniosków na przyszłość, tak by uniknąć podobnych sytuacji. Pozdrawiam.
0
LKR LU LJA LSW itp itd wszyscy jestesmy z jednego wojewodztwa i nie wazne Lublin Krasnik Janow czy inni - kazdy z nas powinien zachowac zdrowy rozum prowadac auto. A PAN od pierwszej wypowiedzi ma jakies kompleksy - pewnie wjechal w kierowce z LKR i musial mu spore odszkodowanie zaplacic jednoczesnie tracac znizki i teraz wypowiada sie w taki a nie inny sposob... ale trudno prostak zawsze zostnie prostakiem i sloma z butow zawsze bedzie wystawala a tylko ublizajac lepszym od siebie podnosi sobie swoja wartosc - tylko DROGI PANIE jedynie w swoich oczach... a kutlury slowa nawet za kierownica nigdy i nikt pana nie nauczy... PS - JADAC PO KRAJOWEJ DRODZE JESLI PUSZCZE KOGOKOLWIEK KAZDY PODZIEKUJE TYLKO NIE KIEROWCY Z REJ. LU
0
Matko jak porażka, o czym Wy piszecie dobrze się czujecie, połowa kierowców nie umie jeździć to prawda ale z powodu braku wyobraźni, a nie z powodu LKR, LU i innych. Chorzy jesteście? Obwińcie jeszcze inne rasy oprócz wieśniaków, miastowych itd. Ludzie leczcie się.
0
użytkownik drogi napisał:
A ty skąd jesteś chamie bezczelny?? Z jakieś dziury zabitej dechami. Większą masz w d... Ty w ogóle zazdrościsz, że inni maja samochody a ty jeździsz na hulajnodze co najwyżej. Żal takich ludzi jak Ty ) noobku
0
VIP napisał:
No co ty powiesz. A Ci z rejestracjami LU, jak wjadą do Kraśnika to chamsko szpanują rejestracją., że są z Lublina. I takaż to właśnie jest różnica, drogi koleżko ))
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: